Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2008. 21:02 
Naslov:  Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako... zanimaju me vaša iskustva... bio sam u vezi tri mjeseca sa jednom curom... to bješe prije godinu dana... da bih u zadnje vrijeme počeo upoznavati ljude s kojima me ona varala dok sam ja bio s njoim ... osijek031.com smile ...

Imate li vi slična iskustva... kako se ponašate prema tim ljudima... osobno se ponašam normalno... čak sam u popriličnmo dobrim odnosima s tim ljudima... jer moje je mišljenje da nisu oni krivi zato što je ona kurva i samo joj je do jebanja...

et mal tema da imate o čemu pisat jel...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2008. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno mi nikad nisu bili jasni likovi koji su mlatili druge likove jer su mu šurovali s butrom. riješi to s njom brate mili, nije ti taj ništa kriv što je osjetio miris pice. u curi ti leži problem. tako da tvoje ponašanje apsolutno podržavam, ako ti ti ljudi odgovaraju nema razloga da ne budeš dobar s njima, naravno uz preduvjet da ih nisi tada poznavao što bi u to vrijeme značilo zabijanje legi noža u leđa.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2008. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › iskreno mi nikad nisu bili jasni likovi koji su mlatili druge likove jer su mu šurovali s butrom. riješi to s njom brate mili, nije ti taj ništa kriv što je osjetio miris pice. u curi ti leži problem. tako da tvoje ponašanje apsolutno podržavam, ako ti ti ljudi odgovaraju nema razloga da ne budeš dobar s njima, naravno uz preduvjet da ih nisi tada poznavao što bi u to vrijeme značilo zabijanje legi noža u leđa.


Apsolutno se slažem s tobom i podržavam tvoj stav. Problem je definitivno u njoj, a ne u tebi ni u likovima s kojima te varala tj.ne vjerujem da si ti bio loša osoba ni da su ovi s kojima te varala bili bolji od tebe. Zašto bi ti bio loš prema tim likovima ili iz nekog razloga oni prema tebi?!
Međutim, ako su ti u to vrijeme bili frendovi kao što Mladjo sugerira, onda definitivno zaobilazi ih u širokom luku jer uz takve prijatelje, ne trebaju ti neprijatelji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2008. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma u biti radi se o dvojici likova... jednog sam poznavao i prije... ne toliko dobro... ono iz viđenja samo.... s njim sam se skompo kasnije... jer smo obojica shvatili da se ne vrijedi zbog takve osobe svađati... a s drugim sam se naknadno upoznao... pitam se koliko ću samo još ljudi upoznati... Smile

Srećom pa to sve nisam saznao odmah nakon prekida... Smile

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2008. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mogao bi ti i na neka testiranja otić da nebi bilo patriša šalalalalalalalala osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2008. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
pitam se koliko ću samo još ljudi upoznati... Smile



Gledaj to s vedrije strane bar ćeš bit dio rekorda Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2008. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo malo... a ne mozete reci da ti likovi bar malo nisu krivi... ja znam da ne bi ista pokusavao sa curom koja ima decka jer se odmah stavljam u njegovu situaciju i znam kak bi se osjecao da se to meni dogodi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2008. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
mogao bi ti i na neka testiranja otić da nebi bilo patriša šalalalalalalalala osijek031.com smile


heh... kontam si i ja da bi mogao neki pregled ići napravit... osijek031.com smile...

PsychoSoldier je napisao/la: ›
samo malo... a ne mozete reci da ti likovi bar malo nisu krivi... ja znam da ne bi ista pokusavao sa curom koja ima decka jer se odmah stavljam u njegovu situaciju i znam kak bi se osjecao da se to meni dogodi...


i u tome ima nešto... ali opet... postoji mogućnost da se ona nije predstavila tako kao da je zauzeta... a kao drugo ne razmišljaju svi kao ti...

Ja isto takvo što ne bih napravio.... al 100 ljudi 100 čudi... 100 žena, 200 sisa... Smile

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.10.2008. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako su likovi znali da je imala decka, apsolutno ubit, zgazit, osakatit, a ak nisu znali onda je to totalno druga situacija u kojoj bi bio kreten kad bi isao zamjerati ista..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2008. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno boli te kurac, nisi više s njom i šta se sad zamaraš glupostima, bilo pa prošlo, kontam si da dovoljno imaš i bitnih sranja u životu još ti samo fali da se zamaraš s ovakvim idijotarijama
sljedeći put kad je vidiš nemoj je ni pozdravit i amen, prođi pored nje ko pored turskog groblja eventualno pljuni u drugom smjeru, a što se njih tiče, isto te boli mauna nit si dobar s njima nit išta, odjebi sve to i mir

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.10.2008. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kolko je to bilo likova

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odi ti na testiranje skupa s "novostečenim legosima", a ostalo ostavi iza sebe, a drugi put otvori oči i naćuli uši (raspitaj se malo o prošlosti cure s kojom misliš biti, nije Os velik, sve se da saznati)..
sretno svima i u svakom smislu, a najviše zdravstvenom Wink

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 9:09 
Naslov:  Re: Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro ti kaže Mons, cura nije vrijedna niti spomena. Uostalom, bio si s njom samo tri mjeseca, i za to vrijeme ona je radila to što je radila, znači bio si samo jedan u nizu, neka i ona to bude tebi. Nije vrijedna da se zamaraš oko nje, a niti bilo kakvi tipovi, ljudi ili događaji vezani uz nju. I što je najvažnije, nemoj kriviti sebe. Ona će vjerojatno svojim načinom života negdje dobro na*ebati, a tebe neka se to ni ne tiče, živi svoj život i uživaj!

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 13:44 
Naslov:  Re: Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih se također složila sam Monstrumom. Nije vrijedna ni pažnje ni spomena. Pronađi novu zanimaciju u životu, okreni novi list, osim toga tri mjeseca je tako smiješna "cifra" da bi se zamarao takvim glupostima.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2008. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma jebe mi se za nju... pronašao sam nešto najljepše u životu i uživam u tome... sagradio sam si totalno suprotni život od onog kojim sam tada živio... al zanimalo me kakvi su vaši komentari... a palo mi je na pamet to jer sam baš nedavno saznao da je taj lik kojeg sam upoznao bio isto, kako kažete, "jedan u nizu"... Smile

btw. najzanimljivije je kako je samo usavršila vještinu pravljenja od sebe najveće žrtve...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: