Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Yasmin

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam odustala, barem privremeno, od Trinovuma.. nisam dugo napravila pauzu i sad su me ove priče zadnjih dana samo potaknule da napravim tu pauzu koja je i inače potrebna.. ali navikla sam se na sigurnost pilula, pa ćemo vidjeti kako će to funkcionirati sada..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Layla
Offline
Ukupno postova: 20
Lokacija: Mjesec
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2008. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam godinama pila sve moguće tablete i niti jedne mi nisu odgovarale! ..mislim da se stvorila prvelika pompa oko Yasmina, a mislim da su sve te tablete ito s...,drugo pakovanje! Hormoni su hormoni i to je to, niti jedne nisu bezazlene, samo su osjetljivije nesretnice završile kobno i to baš sa Yasminom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2008. 11:20 
Naslov:  Re: Yasmin
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pijem Diane 35 sad 5. mjesec i nemam nikakvih nuspojava, mogu reci samo dobre stvari.
iako Diane jesu tablete na najvećom koncentracijom hormona na trzistu meni vjerojatno odgovaraju jer ih ne pijem zbog pristica ili cisto kontracepcije vec zbog policisticnih jajnika. obavila sam krvne pretrage na kojima se vidio disbalans hormona koji je povezan upravo sa takvim jajnicima.
uglavnom mišljenja sam , što se tice ove hajke oko Yasmina, sve kontracepcijske tablete imaju slicne nuspojave koje su detaljno navedene u uputama. jesu li tablete Yasmin uzrokovale smrt onih djevojaka ne znam, no ako ste primjetili nijedan doktor nije na tv-u dao jasno misljenje o tome i potvrdio nego su te sve tvrdnje dali laici. moguce je da su tablete potaknule određena zdravstvena stanja, no ne vjerujem da su se ona dogodila odmah, jedan dan je cura dobro, drugi dan umrla. za onu curu iz Zadra ako se ne varam je receno da je nekoliko tjedana ignorirala glavobolje i jos neke simptome. e pa jebajga.
smatram da ne treba odmah prestajati sa uzimanjem tableta ako vam vidno ne skode, ali TREBA raditi pretrage cim cesce (4-6 mjeseci) kako bi se moglo dobro pratiti zdravstveno stanje organizma. hoce li neke tablete vama odgovarati ili ne je vrlo individualno bas zbog individualne kolicine hormona koje vase tijelo izlucuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.10.2008. 6:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pila yasmin godinu i po dana,nikad nikakve komplikacije dobila par kila,mozda je od njih a mozda i nije,prestala pit zato sto vise neam razloga

sve u svemu mislim da je ta cjela scena oko yasmina,maximalno glupa....nikad nist nikom nije bilo od tog i sad odjednom na dnevniku kazu da je cura umrla od tog ( s tim da nemaju dokaza) i odjednom svi umiru bas od yasmina,svima su lose,svi prestaju pit ...

molimte

glupost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2008. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I cijela priča prošla.. ili što bi narod rekao prošla baka s kolačima.. vrtila se priča malo po medijima i sve palo u zaborav a tisuće cura i dalje piju Yasmin i sve ostale lijekove i tablete..
jednostavno rečeno, medijska hajka jer tada nije bilo zanimljivije priče.. no eto nam Hodakice, Pukanića..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2009. 7:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki dan je bilo na tv-u, ali mi je taman tada zvonio telefon pa nisam sve čula..
radilo se o uzimanju kontracepcijskih tableta i konzumiranju grejpa..navodno savršena kombinacija za stvaranje krvnog ugruška..itko gledao? Zna li netko više o tome?

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nece grejp uzrokovati stvaranje krvnog ugruska...nema smisla bas
vec neke supstance koje se nalaze u prirodnom soku grejpa mogu utjecati na kontracepcijsko djelovanje pilula tj smanjiti ga.
zato se curama koje uzimaju kontracepcijske tablete u svrhu zastite od trudnoce ne preporuca preveliko konzumiranje grejpa.

nisam inace gledala tu emisiju i ne znam o cemu se radilo ali ovo znam od prije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zEE-kAY je napisao/la: ›
nece grejp uzrokovati stvaranje krvnog ugruska...nema smisla bas
vec neke supstance koje se nalaze u prirodnom soku grejpa mogu utjecati na kontracepcijsko djelovanje pilula tj smanjiti ga.
zato se curama koje uzimaju kontracepcijske tablete u svrhu zastite od trudnoce ne preporuca preveliko konzumiranje grejpa.

nisam inace gledala tu emisiju i ne znam o cemu se radilo ali ovo znam od prije

vidi se da nisi gledala..nisu pričali o smanjenom djelovanju kontracepcije, već o stvaranju ugruška kod povećeg uzimanja grejpa AKO se piju kontrac.tablete, a spominjali su i još neke tablete..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: