Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Seoski turizam za mlade?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Icy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2008. 0:36 
Naslov:  Seoski turizam za mlade?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li tako šta u hrvatskoj?!
Ja i frendica bi išle,ako ima onako organizirano nešto ko ona grupna putovanja za djecu i mlade na more.
Ali mi bi na selo....
Negdje gdje nema toliko ljudi i gdje se na miru može uživati i biti među životinjama i to sve.
To je jako fascinantno.
I bilo bi od velike pomoći kada bi znali neku stranicu na kojoj ima takvih putovanja....za mlade...
I da nisu skupa po mogućnosti Rolling Eyes

hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2008. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blanje oko donjeg miholjca... nisam još bio, samo stao i popio kavu preko ljeta... djeluje intimno i zgodno je za izlet u prirodi... mislim da je noćenje uz doručak i ručak oko 100 kn ili tako nešto, a ako imate vlastite šatore pristojba na prostranoj livadi da si ju iznajmite iznosi oko 5 kn. lagat ću ti o cijeni jer se ne sjećam točno... ali znam da se može iznajmiti sve potrebno kod njih ko što je ribički štap jer ima i jezerce odmah pokraj ili roštilj, kotlići za grah čak i šatore ako sami ne ponesete... e, sada koliko ti to pomaže... :/

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bambolina
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2009. 18:44 
Naslov:  Re: Seoski turizam za mlade?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U gorskom kotru, kvarneru, istri ima puno agroturizama pa mozda nazvati neku turisticku zajednicu dole i raspitat se?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: