Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebaju li u Hrvatskoj nastupati glazbenici iz Srbije?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marlboro man
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.10.2008. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
marlboro man je napisao/la: ›

pitanje ti je iste inteligencije kao i ti.

krumpir je krumpir,bio uzgojen u srbiji ili u hrvatskoj.

krumpir nema nacinalnost niti poruku.

glazba ima.

ako imaš čime razmisli i ne davi me više.

evo, naprežem.... (jebote, ovo je stvarno teško!)...

hm, evo nešto. krumpir nema poruku. ali ima cijenu. koju konzum plaća proizvođaču. u srbiju. a to ti posredno financiraš. ergo, daješ novac u srbiju! pa, nije li te sramota?!

drugo (da, ono je bilo prvo), konzum, kao i niz drugih firmi iz hrvatske surađuju s firmama iz srbije, i time poručuju: sve je ok! kako to dopuštaš?!

a zašto nisi dosljedan? zato što si konformist i ne želiš se odreći svoje komocije, pa otići u neku udaljeniju i skuplju trgovinu koja distribuira npr. samo hrvatske proizvode. lako je biti moralna vertikala za stvari koje te se ne dotiču.

zapali si ti jedan srpski marlboro, duhan ti isto nema nacionalnost niti poruku.


krumpir nije dio srpskog nacinalnog identiteta,glazba jeste.

nemam ništa protiv krumpira.pojest ću ga i nastaviti pričati hrvatski.

ti slušaj dovoljno dugo srpske pjesme i pričat ćeš srpski.

uživaj.....tebe ionako to ne smeta...tim oš biti i kinez,svejedno ti.

_________________
kamo,proljeće moje,kamo?i u koji se drugi prostor diže miris tvoj?kojim ćeš drugim poljima kročiti?i u kojem ćeš nebu dići glavu da kažeš što ti je na srcu?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NixoN
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
spin je napisao/la: ›
U moje ime i u ime hrvatskog naroda to je učinila naša država i naši političari

ok, razumijem što želiš reći. s druge strane, ja prvi ne želim da me se poistovjećuje s 99% naših političara i to što ti političarčići govore ne doživljavam kao zauzimanje za mene kao pojedinca te isto tako to što govore ne osjećam kao da govore i u moje ime. vjerujem da dosta hrvata ima slično mišljenje.

također, vjerujem i da dosta srba ima slično mišljenje za svoje političare, koji nisu ništa bolji, ali ni lošiji od naših. to što se neki politički ljigež ne želi ispričati za nešto za što se uostalom ni ne može ispričati, osim ako nije sam u tome sudjelovao (po mom mišljenju), meni ne znači da svi srbi tako misle i da nema i tamo ljudi kojima je žao zbog stvari koje su se izdogađale. imam prijatelja srba koji žive u srbiji, znam da su iskreni, pošteni i pravedni, i znam da ih i tamo ima svakakvih, kao što ih ima i kod nas.

mržnja je i inače gadna stvar, a još kad je usmjeravaš generalizirajući...

potpisujem.. mislim da je gospodin "DonQuijote", ukratko rekao sve sto sam ja zelio..! srpski politicari jesu ljigavci, jednako kao i nasi.. amerikance da ne spominjem..! mogu sada nabrajati do sutra, ali nema smisla.. tema je umjetnost, glazbena ili neka druga.. i svi umjetnici su dobrodosli u nasem gradu i drzavi..!! jednostavno je, ako ti se ne svidja picasso, neces si ga kupiti, a ja mozda hocu..!

jos cu samo dodati da je moj susjed umirovljeni pukovnik hrvatske vojske.. ratovao je i ubijao za slobodu lijepe nase, i sada u svom dvoristu slusa cajke.. zato sto zeli, zato sto moze, zato sto je slobodan..!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marlboro man je napisao/la: ›
set96 je napisao/la (Pogledaj post): ›
jedino što je istina u tvom navodu je da je hrvatska kultura velika i značajna. Slažem se da je treba cijeniti. Ali to ne znači da je drugi nemaju. Nije naša ništa bolja od drugih. Niti je njihova bolja, da se razumijemo, svaka ima svoja obilježja i specifičnosti, zato i treba težiti razumijevanju i suživotu različitih ljudi i kultura.

Citiram tvoji izjavu: "u beogradskoj skupštini najbrojnija pojedinačna stranka su radikali.a njihov program je 'velika srbija'.i oni to i ne kriju.javno govore.
bez pardona izjavljuju da je granica n aliniji virovitica-karlovac-karlobag i da su hrvati pokatoličeni srbi.".......Pa naravno da i tamo ima poprilično budala koje lupetaju gluposti. To samo potvrđuje da svuda ima idiota. Ja sam samo protiv gluposti pa bilo odakle ona dolazila. Meni su svi normalni dobrodošli, bilo koji nacionalisti i šovinisti su obični primitivci.



ne relativiziraj.
riječ je o odnosu srba i hrvata.jedino srbi negiraju hrvatsku povijest i kulturu i svojatu je kao svoju.to je problem kojeg ti nisi svjestan,ali nema veze.

što se mene tiče nijedan srbin nebi smio zapjevati u hravtskoj dok srbija ne prizna da je izvršila agresiju,dok ne plati ratnu štetu i dok n epronađemo još oko 1.000 nestalih hrvata koje su oni poubijali po raznim mjestima u srbiji.

ali to tebi ne smeta druže....pa PEVAJ.


ne generaliziraj!!!
Ne negiraju svi Srbi hrvatsku povijest i kulturu!!!

Ja ću slušati i hrvatske i srpske i engleske i talijanske pjevače i pevače ako su dobri i kvalitetni.

A tko hoće neka i dalje živi u svom ograničenom, primitivnom i nacionalističkom svijetu.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brutal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2008. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marlboro man je napisao/la (Pogledaj post): ›
set96 je napisao/la (Pogledaj post): › [

Želiš reći da svih 8-9 milijuna Srba negira hrvatsku kulturu i jezik?


da.to želim reći.

tako se odgajaju i tako ih uče od malih nogu.

ono što ti nisi znao je - i ijekavica spada u srpski jezik,po njihovom.kužiš?


Vi ste gospodine jedna najobičnija ograničena * koja nema ni malo kulture, inteligencije i mozga u toj šupljoj nacionalističkoj, zadrtoj, primitivnoj, brđanskoj glavi.
Vjerojatno još uvijek gasite svjetlo sjekirom i na spomen srbina ili neke druge nacionalnosti križate se tri puta i pljujete na pod nebili skinuli urok.
Sram vas bilo ovo što vi tu pišete, ove nacionalističke baljezgarije čitaju i djeca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2008. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marlboro man je napisao/la: › ovo j eodvratan forum.odvratno je moderiran.odvratni su sugovornici....nepismeni i bedasti.
Kad ovako nesto izlazi iz tvojih usta, mogu smatrati da sam pocascen najljepsim komplimentom.

Hvala.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2008. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brutal je napisao/la: ›
marlboro man je napisao/la (Pogledaj post): ›
set96 je napisao/la (Pogledaj post): › [

Želiš reći da svih 8-9 milijuna Srba negira hrvatsku kulturu i jezik?


da.to želim reći.

tako se odgajaju i tako ih uče od malih nogu.

ono što ti nisi znao je - i ijekavica spada u srpski jezik,po njihovom.kužiš?


Vi ste gospodine jedna najobičnija ograničena * koja nema ni malo kulture, inteligencije i mozga u toj šupljoj nacionalističkoj, zadrtoj, primitivnoj, brđanskoj glavi.
Vjerojatno još uvijek gasite svjetlo sjekirom i na spomen srbina ili neke druge nacionalnosti križate se tri puta i pljujete na pod nebili skinuli urok.
Sram vas bilo ovo što vi tu pišete, ove nacionalističke baljezgarije čitaju i djeca.


u potpunosti se slažem. prosto ne mogu vjerovati kako netko može biti baš toliko primitivan i ograničen?????????????

žao mi je što sam utrošio vrijeme i energiju polemizirajući s netkim kome logički i etički argumenti ništa ne znače.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2008. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

novi sam na forumu, pa za početak pozdrav svima...



dalje, ime teme "Trebaju li u Hrvatskoj nastupati glazbenici iz Srbije?" nije dobro, i svi koji su sudjelovali u ovoj temi su generalizirali, bilo da odobravaju ili ne glazbenike iz srbije, a vjerujem da se radi o neinformiranosti. kako se uopće mogu uspoređivati recimo ona spodoba čorba, s recimo brejkersima koji su svirali na danima piva. ja nikome neću ništa crtati, ako koga zanima ima google. i da, skroz su vam zakon ove rasprave tipa, mejmune,. pedru, idiote, nemaš mozga i sl. mogla je ovo biti kvalitetna rasprava, ali je puno ljudi pisalo koji nemaju veze s tematikom, samo misle da su jako pametni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2008. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la: ›
novi sam na forumu, pa za početak pozdrav svima...



. i da, skroz su vam zakon ove rasprave tipa, mejmune,. pedru, idiote, nemaš mozga i sl. mogla je ovo biti kvalitetna rasprava, ali je puno ljudi pisalo koji nemaju veze s tematikom, samo misle da su jako pametni.

neki nažalost ne znaju za drugačiji oblik komunikacije....
..a što ćeš.manjak kulture i roditeljskog odgoja....
i da...dobro došao

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2008. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Marijo, majko bozja, da li vidis sta rade sa tvojm decom?" Partibrejkers
marlboro man je napisao/la: ›
set96 je napisao/la (Pogledaj post): › nije važna nacionalnost nego vrsta glazbe koje se svira i sluša. Pohvala za Pertibrejkerse, bili su odlični a zamisli čuda: IZ SRBIJE SU A NISU BACALI GRANATE NA OSIJEK!!!



oni su samo izvidnica.granate dlaze kasnije

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2008. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ marlboro

znaci tebi smetaju srpski glazbenici jer pjevaju na srbskom

znaci ok je ako su im pjesme na engleskom?
onda si ti licemjer, ako nisi, onda ti ne stoji prva teza Wink

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2008. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ malboro man - care promašio si temu!U kojoj pričaš o srpskoj politici njihovim stavovima i td.

Ovdje se priča o glazbi, ali je i tema poprilčno glupa jer je autor htio vidjet kako nacija tj svekolika populacija ovog foruma razmislja o srbima a ne o glazbi.

I mislim da je to najveci problem - cemu naslov "trebaju li u hrvatskoj nastupat glazbenici iz srbije"?

Pa jebe mi se hoće oni svirat tu ,ili u zg ili negdje drugdje, ko voli nek izvoli, Ja nemogu sudit nekom ili o nekome ako o toj osobi neznam ništa pa samo zato što je srbin ,ajmo drvlje i kamenje prosut po njima.

Isto tako smo mi mogli zaratit sa madjarima, austrijanicma ili talijanima pa bi bila ista tema.
I onda nitko više nebi slušao npr talijanske izvođače niti pratio seriu A jer ej jebote: Talijani nam napali Istru.Karikiram jel....Brate mili, prošlo je 20 godina od jebenog rata, u kojem sam ja i mnogi drugi izgubili svoje najmilije i td ali nemožeš genralizirat glazbu i srpske glazbenike sa ratom i šta ti ja znam.

Ja ih neću slušat ,ni njih niti cajke..To je moj stav, a ako ih netko voli neka ih sluša.Ukus su različiti!
Ti povlačiš konce da će ovoj državi srpska glazba naškodit recimo ako bendovi iz srbije sviraju u njoj.To je takva debilana da je to smiješno.

Neboj se brate srpskih radikala jer ovu državu neće više nitko gazit.
Valjda smo i mi i drugi naučili neke stvari iz tog rata i td.
A to što će za 20 godina doć neki srpski bend i odsvirat svoje ,a brate nek sviraju.
Gitarama nemogu nikog ubit....
Ima tu jako puno ljudi koji bi dali sve za Hrvatsku al brate nekenjaj o srpskim bendovima kad to nema veze s vezom tj s onim o čemu ti pričaš ovdje.

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
satelit
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2008. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

set96 je napisao/la (Pogledaj post): ›
marlboro man je napisao/la: ›
set96 je napisao/la (Pogledaj post): ›
jedino što je istina u tvom navodu je da je hrvatska kultura velika i značajna. Slažem se da je treba cijeniti. Ali to ne znači da je drugi nemaju. Nije naša ništa bolja od drugih. Niti je njihova bolja, da se razumijemo, svaka ima svoja obilježja i specifičnosti, zato i treba težiti razumijevanju i suživotu različitih ljudi i kultura.

Citiram tvoji izjavu: "u beogradskoj skupštini najbrojnija pojedinačna stranka su radikali.a njihov program je 'velika srbija'.i oni to i ne kriju.javno govore.
bez pardona izjavljuju da je granica n aliniji virovitica-karlovac-karlobag i da su hrvati pokatoličeni srbi.".......Pa naravno da i tamo ima poprilično budala koje lupetaju gluposti. To samo potvrđuje da svuda ima idiota. Ja sam samo protiv gluposti pa bilo odakle ona dolazila. Meni su svi normalni dobrodošli, bilo koji nacionalisti i šovinisti su obični primitivci.



ne relativiziraj.
riječ je o odnosu srba i hrvata.jedino srbi negiraju hrvatsku povijest i kulturu i svojatu je kao svoju.to je problem kojeg ti nisi svjestan,ali nema veze.

što se mene tiče nijedan srbin nebi smio zapjevati u hravtskoj dok srbija ne prizna da je izvršila agresiju,dok ne plati ratnu štetu i dok n epronađemo još oko 1.000 nestalih hrvata koje su oni poubijali po raznim mjestima u srbiji.

ali to tebi ne smeta druže....pa PEVAJ.


ne generaliziraj!!!
Ne negiraju svi Srbi hrvatsku povijest i kulturu!!!

Ja ću slušati i hrvatske i srpske i engleske i talijanske pjevače i pevače ako su dobri i kvalitetni.

A tko hoće neka i dalje živi u svom ograničenom, primitivnom i nacionalističkom svijetu.



Točno ste rekli,ne negiraju svi srbi hrvatski jezik,povijest i kulturu.
Međutim,ako se u njihovom parlamentu čuju ratni bubnjevi i izjave da se nisu odrekli granice na liniji Virovitica-Karlovac_Karlobag,a istovremeno se njihovi glazbenici slobodno šetaju Hrvatskom (valjda da dignu moral - pitam se samo kome?) i prkose logici i zdravom razumu....jer još uvijek nisu priznali agresiju 1991.godine,a od plaćanja ratne štete nema ni p....postoje dušebrižnici Vašeg tipa,i portali ovog tipa,koji će se bez razmišljanja staviti na stranu kozmopolitizma - jer pjesma ne poznaje granice.

Dakle,dragi gospodine,meni je više nego jasno o čemu se radi,kao i o kakvim ljudima se radi.

Mogu reći samo jedno: uzalud vam trud svirači,vaša pjesma lako se prepoznaje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2008. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Točno ste rekli,ne negiraju svi srbi hrvatski jezik,povijest i kulturu.
Međutim,ako se u njihovom parlamentu čuju ratni bubnjevi i izjave da se nisu odrekli granice na liniji Virovitica-Karlovac_Karlobag,a istovremeno se njihovi glazbenici slobodno šetaju Hrvatskom (valjda da dignu moral - pitam se samo kome?) i prkose logici i zdravom razumu....jer još uvijek nisu priznali agresiju 1991.godine,a od plaćanja ratne štete nema ni p....postoje dušebrižnici Vašeg tipa,i portali ovog tipa,koji će se bez razmišljanja staviti na stranu kozmopolitizma - jer pjesma ne poznaje granice.

Dakle,dragi gospodine,meni je više nego jasno o čemu se radi,kao i o kakvim ljudima se radi.

Mogu reći samo jedno: uzalud vam trud svirači,vaša pjesma lako se prepoznaje.
[/quote]

pa ne pjevaju srpski blesavi političari tipa Nikolić, Šešelj i slični po RH. Pa svim normalnim ljudima je jasno da su to budale. Ali treba ih tretirati kao ljudske idiote a ne kao "Srbe koji su svi isti".

da pojednostavim, ljudi se ne dijele po nacionalnosti nego na budale i normalne.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2008. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

satelit je napisao/la: ›
set96 je napisao/la (Pogledaj post): ›
marlboro man je napisao/la: ›
set96 je napisao/la (Pogledaj post): ›
jedino što je istina u tvom navodu je da je hrvatska kultura velika i značajna. Slažem se da je treba cijeniti. Ali to ne znači da je drugi nemaju. Nije naša ništa bolja od drugih. Niti je njihova bolja, da se razumijemo, svaka ima svoja obilježja i specifičnosti, zato i treba težiti razumijevanju i suživotu različitih ljudi i kultura.

Citiram tvoji izjavu: "u beogradskoj skupštini najbrojnija pojedinačna stranka su radikali.a njihov program je 'velika srbija'.i oni to i ne kriju.javno govore.
bez pardona izjavljuju da je granica n aliniji virovitica-karlovac-karlobag i da su hrvati pokatoličeni srbi.".......Pa naravno da i tamo ima poprilično budala koje lupetaju gluposti. To samo potvrđuje da svuda ima idiota. Ja sam samo protiv gluposti pa bilo odakle ona dolazila. Meni su svi normalni dobrodošli, bilo koji nacionalisti i šovinisti su obični primitivci.



ne relativiziraj.
riječ je o odnosu srba i hrvata.jedino srbi negiraju hrvatsku povijest i kulturu i svojatu je kao svoju.to je problem kojeg ti nisi svjestan,ali nema veze.

što se mene tiče nijedan srbin nebi smio zapjevati u hravtskoj dok srbija ne prizna da je izvršila agresiju,dok ne plati ratnu štetu i dok n epronađemo još oko 1.000 nestalih hrvata koje su oni poubijali po raznim mjestima u srbiji.

ali to tebi ne smeta druže....pa PEVAJ.


ne generaliziraj!!!
Ne negiraju svi Srbi hrvatsku povijest i kulturu!!!

Ja ću slušati i hrvatske i srpske i engleske i talijanske pjevače i pevače ako su dobri i kvalitetni.

A tko hoće neka i dalje živi u svom ograničenom, primitivnom i nacionalističkom svijetu.



Točno ste rekli,ne negiraju svi srbi hrvatski jezik,povijest i kulturu.
Međutim,ako se u njihovom parlamentu čuju ratni bubnjevi i izjave da se nisu odrekli granice na liniji Virovitica-Karlovac_Karlobag,a istovremeno se njihovi glazbenici slobodno šetaju Hrvatskom (valjda da dignu moral - pitam se samo kome?) i prkose logici i zdravom razumu....jer još uvijek nisu priznali agresiju 1991.godine,a od plaćanja ratne štete nema ni p....postoje dušebrižnici Vašeg tipa,i portali ovog tipa,koji će se bez razmišljanja staviti na stranu kozmopolitizma - jer pjesma ne poznaje granice.

Dakle,dragi gospodine,meni je više nego jasno o čemu se radi,kao i o kakvim ljudima se radi.

Mogu reći samo jedno: uzalud vam trud svirači,vaša pjesma lako se prepoznaje.

pa ne pjevaju srpski blesavi političari tipa Nikolić, Šešelj i slični po RH. Pa svim normalnim ljudima je jasno da su to budale. Ali treba ih tretirati kao ljudske idiote a ne kao "Srbe koji su svi isti".

da pojednostavim, ljudi se ne dijele po nacionalnosti nego na budale i normalne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
satelit
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2008. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

set96 je napisao/la (Pogledaj post): ›
pa ne pjevaju srpski blesavi političari tipa Nikolić, Šešelj i slični po RH. Pa svim normalnim ljudima je jasno da su to budale. Ali treba ih tretirati kao ljudske idiote a ne kao "Srbe koji su svi isti".

da pojednostavim, ljudi se ne dijele po nacionalnosti nego na budale i normalne.



Naravno da ne pjevaju srpski političari.Oni bi po hrvatskoj klali,palili i silovali.

I to samo i isključivo one koji ne vole srpske pjevače.

Ili mislite drugačije?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: