Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Salon za njegu tijela je paravan za prostituciju?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2008. 16:01 
Naslov:  Salon za njegu tijela je paravan za prostituciju?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekjučer su u zgradu Policijske uprave u Osijeku, zbog sumnje u prostituciju i podvođenje, privedene tri Osječanke u dobi od 21, 22 i 35 godina. Uz njih je priveden i 34-godišnji Osječanin, koji se sumnjiči za zloporabu droga i nezakonito posjedovanje oružja. Policija ih je sve zatekla u salonu za masažu u Kapucinskoj ulici u samom središtu Osijeka. Privođenje poduzetne četvorke nije prošlo neprimijećeno.

- Tri ženske i jedna muška osoba privedene su na kriminalističku obradu. Nakon obrade vidjet će se postoje li osnove za podnošenje kaznenih ili prekršajnih prijava, doznajemo iz PU osječko-baranjske.

Neslužbeno doznajemo da se 35-godišnjakinju sumnjiči za podvođenje, a dvije mlađe Osječanke za prostituciju. Kod 34-godišnjaka pronađene su manje količine marihuane i pištolj. Ako se utvrde spomenuta djela djevojke očekuje prekršajna prijava, a 35-godišnjakinju kaznena. Osječanina u tom slučaju očekuje prekršajna prijava iz Zakona o oružju i kaznena za zloporabu droga. Uz spomenutu četvorku na razgovor su u policiju bila dovedena još dva Osječanina koji su nakon toga pušteni kući.

Do zaključenja današnjeg izdanja Glasa Slavonije nismo uspjeli doznati je li 35-godišnjakinji utvrđena osnovana sumnja u podvođenje i je li privedena u Istražni centar Županijskog suda u Osijeku.

U svibnju ove godine u samom središtu grada, na Trgu slobode, uhićene su dvije 24-godišnjakinje iz Tenje i Petrovca te 34-godišnjakinja koja je djevojke podvodila. Žena koja se bavila podvođenjem davala bi oglase u novinama nudeći uslugu masaže, i to na nekoliko različitih lokacija u gradu. Jedna od njih nalazila se u samom središtu Osijeka na Trgu slobode. Osim Osijeka, pružale su usluge i klijenteli s područja Slavonskog Broda, Županje, Vinkovaca, Đakova. “Tarifa” je bila šarolika i, ovisno o vrsti i trajanju usluge, kretala se od 150 do 700 kuna.

Autorica: Sandra Lacić/Glas-Slavonije.hr
Foto: lintmachine

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2008. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za taj salon se već duže vrijeme pričalo po gradu koja je u biti njegova svrha...zato sam čula još prije više od godinu dana i bilo je samo pitanje vremena kada će se ovo dogoditi...

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2008. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fala bogu da je i policija saznala ono što su svi u gradu već znali. Još da saznaju i počinitelje nekih od ubojstava u gradu gdje bi nam bio kraj.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dgo1991
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.10.2008. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prenapuhano sve da se narod malo udalji od stvarne situacije u drzavi!
Ako ne vjerujete pratite samo ovaj tok..
1. Akcija index- kao nesto se napravilo a u biti samo sebi rusimo ugled u svijetu,toga je uvijek bilo i bice opet bez obzira na akcije..
2.Neki dan uhitili krijumcarski lanac svercera cigareta,mos misliti ja ih znam trojicu,nezaposleni decki koji zaradjuju i na neki nacin pomazu ljudima jer ova nasa drzava ni sama ne zna koliki bi porez opalila na pljuge..
3.Uhapsene kurve iz elitnog salona za masazu u osijeku hehe to mi je najsmesnije,jer tko ih je vidio zna da nisu ni e od elitnih,par debelih jadnih fufica koje spasavaju brakove,nista posebno.A koliko ih ima samo u Zg? pogledajte u plavom oglasniku ja ih nabrojao oko 400..a mi samo jedan i taj zatvorise,,za one koji nisu bili u tom elitnom nasem bordelu reci cu samo da se meni nije mogao dignuti kad sam ih vidio,ma strasno.
4. Danas poceli uzimati aute uvezene na povlasticu,pih pa da imaju ti ljudi love i da je situacija normalna sigurno bi platili davanja kod uvoza ali sama drzava im ne daje dobar primjer jer je drzava najveci lopov i mafijas!
I tako bi mogao nabrajati te kvazi akcije uskoka i ostalih drzavnih institucija kojima je cilj uvuci se u dupe europi ali to rade na totalno krivi nacin jer nitko ne voli supkanje..rjesite vi sirotinji stanove,radnja mjesta,pokrenite proizvodnju a ovu jadnu sirotinju sto pokusava prezivjeti na sve moguce nacine ostavite na miru jer bi vam se moglo o glavu obiti,pa narodu je vec pun k svega i zaista je pitanje dana kada ce doci do prave seljacke bune a onda ce vam biti mala Hrvatska!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S&W
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.10.2008. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): › Fala bogu da je i policija saznala ono što su svi u gradu već znali. Još da saznaju i počinitelje nekih od ubojstava u gradu gdje bi nam bio kraj.


Pazi ovo moraliziranje! Malograđani su došli na svoje! E jebeš selendru bez kupleraja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2008. 2:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar zabrana pušenja ne stupa na snagu tek nagodinu?

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bule skar
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2008. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Uz spomenutu četvorku na razgovor su u policiju bila dovedena još dva Osječanina koji su nakon toga pušteni kući"

Ovima ne bi bio u koži....povratak kući bi mogao biti težak i trnovit

Kažu da je velika razlika između seksa za novac i besplatnog seksa u tome da seks za novac puno manje košta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.10.2008. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokiran sam i u nevjerici citam ovaj clanak ... pa zar je moguce da i u osijeku ima prostitucije ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2008. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
sokiran sam i u nevjerici citam ovaj clanak ... pa zar je moguce da i u osijeku ima prostitucije ?


Hahahaha pa naravno da ima, ja sam cula i za muske kurve.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.10.2008. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne vjerujem ... jos ce mi netko reci da se mladi skupljaju na promenadi i tamo ispijaju nekakva alkoholna pica ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2008. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ufff pa di ja to zivim....kak ja nemam pojma za te masazne salone sa happy end-om ?!!!
di ja to zivim....?

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.10.2008. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali zato znas dobro sto znaci sifra 'zavrsetak s happy endom' ????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2008. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma jok....to sam procito na forumima Wink

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2008. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
sokiran sam i u nevjerici citam ovaj clanak ... pa zar je moguce da i u osijeku ima prostitucije ?

Hahahaha pa naravno da ima, ja sam cula i za muske kurve.

Ja sam čuo da se u Osijeku u zadnjih 15 godina sasvim normalno može kupiti ispit ili diploma.

A kraj tog salona sam prolazio skoro svaki dan jer radim u blizini i pojma nisam imao... valjda je to bilo samo za odabrane. Ono, odlikaši i to...

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Plesni Centar
Offline
Ukupno postova: 58
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh... a kakve je nekad Pešta kupleraje imala....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: