Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Američki nogomet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
FriX
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2009. 13:27 
Naslov:  Re: Američki nogomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čiko čiko... A jel mogu ja doći?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.09.2009. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FriX je napisao/la: ›
Čiko čiko... A jel mogu ja doći?!

Možeš, momče! Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaci i na trening ovako obicnim danom moze se doci i isprobati i mozda se prikljuciti momcadi? volio bih bas probati!mozda se vidimo cak vec danas!

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dund0
Offline
Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2009. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slobodno prika...

dođi, obuci se kao za običan nogomet na travi i priključit ćeš se ekipi....nemoj očekivati neke kontakte jer ih neće biti Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hawk35
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 9:42 
Naslov:  Re: Američki nogomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečki, jeste li razmišljali probat Australski nogomet?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dund0
Offline
Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2009. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nije da baš idemo okolo i probavamo sportove Smile ovo je klub američkog nogometa Osijek Cannons koji funkcionira i postoji i pravno i na terenu, koji igra utakmice i uskoro sudjeluje i u ligi pri savezu AN.... Smile tako da...ne eksperimentiramo...jedino što ćemo možda uvesti kao dodatnu aktivnost je extreme frizbi Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AKIZIKA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 193
Lokacija: Na Jugu kod bajera
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2009. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala svima što su me danas tako lijepo istrpili.
Ako sam koga povrijedio ili uvrijedio nije namjerno to su samo početničke greške.
Još jednom hvala na strpljenju i vidimo se!

_________________
Bezkonačna je ljudska glupost, za svemir nisam siguran!

Nisam stranački ni politički opredjeljen, ja sam samo mali čovijek na netu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FriX
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2009. 11:38 
Naslov:  Re: Američki nogomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek Cannonsi pozivaju sve zainteresirane da se uključe u naš try-out, trening otvorenog tipa.

U subotu, 19.9. od 10 sati ujutro na nogometnom igralištu u Wilsonovoj (kod bivše Speedway staze, između Gradskih bazena i Gradskog vrta) održat će se trening za članove kluba, ali i sve zainteresirane koji dođu! Na treningu će se raditi drillovi, sprint na 40 jardi, 5-10-5, i slično.

Nakon drillova, na igralištu će se s početkom u 12 sati održati i pokazna flag football utakmica u kojoj možete svi sudjelovati (nakon što vam naši momci nabrzinu objasne pravila igre Wink ).

Da napomenemo: pozvani ste SVI, makar da se okušate u treningu i sportu zajedno s nama, ili da dođete i vidite o čemu se radi, ili saznate nešto više informacija o sportu, klubu i igračima. Dođite i podržite novi osječki klub u njegovim naporima! Vidimo se!

Sve dodatne informacije možete dobiti na 098/413-405, [email protected], Facebook stranicama kluba ili na Blogu.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2009. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da s ponosom objavim siroj javnosti od danas smo i sluzbeno klub američkog nogometa Osijek Cannons

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.10.2009. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez obzira što ljudi mislili, bez obzira na ono što su možda čuli... Cannonsi su još uvijek tu, jači nego ikada! Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FriX
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2009. 0:07 
Naslov:  Re: Američki nogomet
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-Kao što ste mogli čuti od sada smo i službeno Klub Američkog nogometa Osijek Cannons.
-Iza nas je prvi uspješno obavljeni Try-out kojim smo zainteresiranima ljudima za ovaj sport demonstrirali kako on izgleda.
-Za slijedeći tjedan je u planu drugo po redu timsko davanje krvi.

Također Vas sve pozivamo da nas dođete podržati na našoj prvoj utakmici koju igramo kao službeni klub, a koja će se održati 24.10. 2009. na stadionu NK LIO

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresirane da se pridruže treninzima koji se održavaju slijedećim rasporedom:

Ponedjeljak 17:00
Srijeda 17:00
Subota 10:00


Svi treninzi se održavaju na Speedwayu

Kako pristupiti na trening?
Jednostavno, samo se pojavite u zadano vrijeme na danoj lokaciji i javite se nekome od tamo prisutnih igrača, a oni će Vas lijepo uputiti i objasniti Vam što i kako dalje.

Što je potrebno za trening?
Za trening se obucite kao za običan nogoš, znači kratke hlačice, majica i patike, a ukoliko imate može i kopačke. To je sve što Vam treba za početak. Trenira se po svim vremenskim uvjetima pa im se morate prilagoditi.

Tjelesne predispozicije
Budući da smo još u fazi prikupljanja igrača, primamo sve ljude bez obzira na njihovu tjelesnu građu i predispozicije. Naravno, prednost imaju veći ljudi. Smile

Financijske obveze
Budući da smo novoosnovani klub i nemamo nikakva primanja, financijske obveze su minimalne i simbolične su. Sav sakupljeni novac ide u poboljšanje treninga.



________________________________________________________________________


Ovdje Vam je naš BLOG gdje nas možete redovito pratiti, a također imamo i FACEBOOK GRUPU gdje možete pitati što god Vas zanima.


________________________________________________________________________


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2009. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čula sam za američki nogomet...još preko ljeta...da ima ovdje u Osijeku...pa me zanima, kada imate treninge, koliko puta tjedno, u kojim terminima, koliko traju, plaća li se članarina i kako će se treninzi održavati preko zime, da li će ih uopće biti? Koliko se sjećam, pisalo je nešto kao i da i cure igraju, ugl...

Hvala unaprijed Smile


Zadnja promjena: Stella1989; 06.10.2009. 15:11; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2009. 2:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › pa me zanima, kada imate treninge, koliko puta tjedno, u kojim terminima, koliko traju, plaća li se članarina i kako će se treninzi održavati preko zime, da li će ih uopće biti? Koliko se sjećam, pisalo je nešto kao i da i cure igraju, ugl...

Treninzi se održavaju na terenu kod nekadašnje speedway staze na Wilsonovoj (teren između Gradskog vrta i Gradskih bazena). Treniramo tri puta tjedno, osim kada se dogovorimo drugačije te ugovorimo dodatne termine. Treninzi su ponedjeljkom i srijedom od 17 sati, subotom od 10 sati, a treninzi traju dok ne padne mrak ili ne krepamo svi od umora.

Zimski treninzi će se održavati i po snijegu i mećavi i vjetru koji ledi krv u žilama, ako treba. A što se tiče ženske ekipe... ako vas se skupi dovoljan broj, najmanji je problem složiti žensku flag ekipu Wink ili kako se dogovorimo. Sve je stvar dogovora Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2009. 2:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
... ako vas se skupi dovoljan broj, najmanji je problem složiti žensku flag ekipu Wink ili kako se dogovorimo. Sve je stvar dogovora Smile

Ahaaaa...znači, u biti ako sam jedina cura tamo, onda ne mogu igrati s dečkima, jel tako? Vidjela sam snimku sa Slavonske...bila bih dobra ptica trkačica Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Ahaaaa...znači, u biti ako sam jedina cura tamo, onda ne mogu igrati s dečkima, jel tako? Vidjela sam snimku sa Slavonske...bila bih dobra ptica trkačica Smile


Pa... Zanimljivo, ali ja još uvijek tražim negdje gdje piše crno na bijelo da u ekipi moraju biti samo muški Wink

Navrati sutra u 17 na speedway pa nam pokaži što znaš Razz

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: