Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ponuda HDZ-a za predizborno partnerstvo uzburkala osječku političku scenu [Osječka televizija]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
evo sam neki od Cacicevih kompanija..www.meteor-grupa.hr
stanoing.hr
gpzagorje.hr
sve je to od "postenog" Radimira Cacica
Pa sposoban čovjek, nije on Banac da mu namještaj traje dva mjeseca! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2008. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve li veze imaju moguće predizborne koalicije s nekakvim odlaskom iz grada, to možda znaju samo nabrijani forumaši iznad. Već se o tome pred prošle izbore pisalo, no nije zgorega ponoviti - gradska vlast na život običnog građanina ima realno vrlo malen utjecaj.

mali_ivica je napisao/la: ›
Callistemon je napisao/la: ›
Hm, buduci se na ovim izborima bira osoba, a ne stranka... udruzivanjem ce se dobiti manje osoba na listama... pa narode izaberite! Mozda je to prilika za nekog sposobnog nezavisnog kandidata da 'iskoci'!
Da zato i nude koaliciju pa će predložiti Škoru koji je "kao napustio HDZ". Wink
Nakon onog ššto su napravili HSP-u na prošlim lokalnim, da sam Đapinjo pokazao bi im kurac!


A što se tiče cijenjenog nam gospodina mr. Đapića, kojeg je akcija Index nekako zaobišla, ja da sam on (a velikom srećom nisam), odselio bih u Australiju, jer tamo još možda nije stigao glas o njegovoj slici i prilici, znanstvenim i gospodarskim dostignućima.

Kakav je Đapić vidimo i iz njegovog odgovora Hdz-u - ne samo da ih nije odbio, nego je kao uvjet suradnje istaknuo nužnost koaliranja i u Gradu i u Županiji. Dakle, čovjek je u stanju, nakon Hdssb-a, otkantati i današnje partnere, Sdp i Hns, sve poradi osobnog probitka i vlasti. Sve to nakon što ga je taj isti Hdz ponizio na državnim izborima, potom isključio kao partnera u Osijeku (pa je morao s Sdp-om i Hns-om), te glas za Hsp proglasio glasom za Sdp. Prema tome, bilo bi nama normalnim ljudima nevjerojatno na Đapićevom mjestu "pogaziti sebe" i ponovo koalirati sa Hdz-om, ali kažem, nama normalnim ljudima - Đapiću to izgleda neće biti problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
A što se tiče cijenjenog nam gospodina mr. Đapića, kojeg je akcija Index nekako zaobišla, ja da sam on (a velikom srećom nisam), odselio bih u Australiju, jer tamo još možda nije stigao glas o njegovoj slici i prilici, znanstvenim i gospodarskim dostignućima.

Kakav je Đapić vidimo i iz njegovog odgovora Hdz-u - ne samo da ih nije odbio, nego je kao uvjet suradnje istaknuo nužnost koaliranja i u Gradu i u Županiji. Dakle, čovjek je u stanju, nakon Hdssb-a, otkantati i današnje partnere, Sdp i Hns, sve poradi osobnog probitka i vlasti. Sve to nakon što ga je taj isti Hdz ponizio na državnim izborima, potom isključio kao partnera u Osijeku (pa je morao s Sdp-om i Hns-om), te glas za Hsp proglasio glasom za Sdp. Prema tome, bilo bi nama normalnim ljudima nevjerojatno na Đapićevom mjestu "pogaziti sebe" i ponovo koalirati sa Hdz-om, ali kažem, nama normalnim ljudima - Đapiću to izgleda neće biti problem.
Ovo nisam znao pošto u zadnje vrijeme nisam pratio baš događanja osim malo ovo što se piše po forumu ...
Ali eto ako je rekao da HDZ-u onda je stvarno kreten. pozz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.09.2008. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro si informirana , Čačić nema djece,
magy je napisao/la: ›
evo sam neki od Cacicevih kompanija..www.meteor-grupa.hr
stanoing.hr
gpzagorje.hr
sve je to od "postenog" Radimira Cacica,imam legicu u Vrazdinu pa mi prica kako je sve gradjevinske firme otvorio na ime svoje zene,cak je ovu prvu meteor-grupu stavio na cerku koja nije bila napunila ni 15 godina jos...ETO ETO JE TAJ POSTENI VARAZDIN..cehok je uzeo novac strancima za parcele,poznata prica,gradsko zemljiste koje vrijedi 200 tisuca eura .gsp Cehok proda za 500 tisuca eura,i tako 10 parcela pa racunajte,napravio je vilu u hrascici(prigradsko naselje vz)vila vrijedi milion eura,imate forum na stranicama varazdin.hr...pa citajte o postenju koje tamo vlada......RIJEKA??posto dosta mi kolegica studira tamo pa znam neke stvari,,grad je cool,svako ima svoj zivot,nema pitanja sta si i ko si..a postenje koje vlada tamo je slicno Osijeku,5 ljudi drzi grad,jedan naftu...europetrol.hr..stanogradnju drzi neki bosanac.a vrh piramide drzi Linic slavko,koji zna svaki brod kome i gdje ide uz velike provizije.,MALI COVJEK TAMO RADI za 2 tisuce kuna na brodu u skveru....mi u Osijeku mislimo da je samo kod nas ovako,ne dragi moji sugradjani SVADJE JE TAKO...Split i Zagreb da nespominjem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: