Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li za ljepotu spremni patiti?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2009. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
Oh lord, pa ja sam totalni pacijent. Hodam okolo u tangama, čak i u cičoj zimi, ali samo zato jer mi slip gaćice ružno stoje. Iz istog razloga bih voljela vidjeti i uske bokse na partneru...mljac...rifle su mi uvijek preuske, zato što mi takve najbolje stoje...ok ne ispadne mi trbuh, leđa samo ako se sagnem...ne bole me noge od visokih peta, tu fazu sam prošla prije 100 godina...bol koju doživljavam prilikom čupanja obrva, depilacije brkova ili epilacije nogu i svega ostaloga više niti ne registriram, a torba...o bože, zašto ih ne proizvode veličine šatorskog krila da mi sve stane unutra? Embarassed da, da pacijent...

Hihi.. Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2009. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
Oh lord, pa ja sam totalni pacijent. Hodam okolo u tangama, čak i u cičoj zimi, ali samo zato jer mi slip gaćice ružno stoje. Iz istog razloga bih voljela vidjeti i uske bokse na partneru...mljac...rifle su mi uvijek preuske, zato što mi takve najbolje stoje...ok ne ispadne mi trbuh, leđa samo ako se sagnem...ne bole me noge od visokih peta, tu fazu sam prošla prije 100 godina...bol koju doživljavam prilikom čupanja obrva, depilacije brkova ili epilacije nogu i svega ostaloga više niti ne registriram, a torba...o bože, zašto ih ne proizvode veličine šatorskog krila da mi sve stane unutra? Embarassed da, da pacijent...

Hihi.. Wink


@fairy, moj idol Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2009. 8:16 
Naslov:  Re: Jeste li za ljepotu spremni patiti?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oooooo da, torbe veličine dnevnog boravka ja mnogo volem, tako da stvarno sve stane unutra, nikad ne znaš kad će ti zatrebati Perwoll ili kakva cjepanica za vatru zapalit.A istina je za depilaciju tj. epilaciju, više ni ne osjetim ništa samo čujem zujanje aparatića i predivne glatke nožice. I da, naravno DA (draga Fairy), ne volim obične gaćice baš iz toga razloga da mi se nedajBože ocrtavaju na uskim hlačama. Mislim da je vrijeme za kakav fan klub opsesivno kompulzivnog poremećaja kakav mi imamo, he he.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2009. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja ću se upisati..
Neki dan sam u Benettonu kupila košulju koja se između nogu kopča kao body.. ludnica.. više se ne zajebavam sa konstantim uvlačanjem košulje u hlače dok sjedam i ustajem.. fenomenalno! osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2009. 2:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › I ja ću se upisati..
Neki dan sam u Benettonu kupila košulju koja se između nogu kopča kao body.. ludnica.. više se ne zajebavam sa konstantim uvlačanjem košulje u hlače dok sjedam i ustajem.. fenomenalno! osijek031.com smile


moja je ljubicasta, a tvoja? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2009. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da...cim trece rodim idem sise podstucat i dovest u red...borba protiv gravitacije

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2009. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kudjaokomtiskokom je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): › I ja ću se upisati..
Neki dan sam u Benettonu kupila košulju koja se između nogu kopča kao body.. ludnica.. više se ne zajebavam sa konstantim uvlačanjem košulje u hlače dok sjedam i ustajem.. fenomenalno! osijek031.com smile


moja je ljubicasta, a tvoja? Very Happy

uh, malo kasnim Embarassed ali i moja je ljubičasta.. tamno ljubičasta..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: