Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Also spracht ... Đapić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2008. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
A glede prodaje Ine Molu sam naveo i neke druge momente, a ti se baš uvatio za ovu. Zar nije malo sumnjivo da je navodnu zamjenu inicirao Sanader? Zar to nije malo ćudno?


Jebo mu pas mater, znao sam da je mađarski špijun!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.09.2008. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
spin je napisao/la: ›
A glede prodaje Ine Molu sam naveo i neke druge momente, a ti se baš uvatio za ovu. Zar nije malo sumnjivo da je navodnu zamjenu inicirao Sanader? Zar to nije malo ćudno?


Jebo mu pas mater, znao sam da je mađarski špijun!


ne budi naivan, nismo mi za đaba po korupciji u rangu s DR Kongo.
na svakom ušljivom poslu koji mora odobriti vlast, bilo lokalna, bilo državna se uzima pinka. Jebeni predsjednik šugave općine za svaki zahvat bira dobavljača ili uslugu i na tome uzima proviziju, ma čak i predstavnik stanara u stambenoj zgradi ima svog "čovika" za sitne intervencije uz provizijicu.
A kako neće onda drugovi gradonačelnici i premijeri.
Ovdje kod nas riba smrdi jednako. Svi smo za prodaju.

Wink

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: