Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Edunova: jesenski upis

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
referadaos
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2008. 15:09 
Naslov:  Edunova: jesenski upis
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Edunova - škola informatike i menadžmenta osnovana je sa ciljem da pomogne našim polaznicima da steknu nova znanja i vještine i kao takvi postanu konurentniji na tržištu.

U našem radu rukovodimo se načelom da je svaki naš polaznik jedinstven i da kao takav zaslužuje individualni pristup. Samo kroz individualan pristup svakom polazniku moguće je u potpunosti iskoristi osobni potencijal.

Upisi su u tijeku za početak nastave u 10. mjesecu.
Edunova je otvorila kreditne mogućnosti financiranja školovanja i otplatnu liniju na 12 rata bez osiguranja plaćanja.
Upit i rezervaciju vašeg mjesta možete napraviti već sada na web stanici www.edunova.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anaomer
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 14:07 
Naslov:  Re: Edunova: jesenski upis
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo imate istu , da ne kažem identičnu priču kao i Ivora, sad tko je od koga pokupio fore....ipak vi imate 20 g iskustva, a Ivora samo 5g.... Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijakiri
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2008. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da je tu ivora ona koja je prava, išla sam tamo na tečaj i stvarno sam prezadovoljna....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2009. 1:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam polaznica 4. generacije, za managera turizma i jako mi se svidio način rada tamošnjih predavača i komunikacija s polaznicima. Dobijete svoje materijala, nekad imamo dodatna predavanja sa zanimljivim temama kad dođe gost-predavač itd.
Uglavno, fora je i možete steći nova poznanstva, saslušati iskustva starijih kolega, koja sekasnije mogu pokazati vrlo korisnima!

Pozz mojim predavačima, Eduardu i prof. Meliti Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
starfucker085
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2009. 3:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Bila sam polaznica 4. generacije, za managera turizma i jako mi se svidio način rada tamošnjih predavača i komunikacija s polaznicima. Dobijete svoje materijala, nekad imamo dodatna predavanja sa zanimljivim temama kad dođe gost-predavač itd.
Uglavno, fora je i možete steći nova poznanstva, saslušati iskustva starijih kolega, koja sekasnije mogu pokazati vrlo korisnima!

Pozz mojim predavačima, Eduardu i prof. Meliti Smile

Gospodin Eduard je inače začetnik Ivore(ako ne začetnik onda direktor ili sl), ugl sve pohvale za Edunovu, max profesionalno, korektno i u jednoj prijateljskoj atmosferi. Bio sam prva generacija. I Isplatilo se...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: