Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koliko se doista čeka na izdavanje građevinske dozvole? [Osječka televizija]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2008. 18:45 
Naslov:  Koliko se doista čeka na izdavanje građevinske dozvole? [Osječka televizija]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje odbacio je tvrdnje kako se na izdavanje građevinskih dozvola čeka i po godinu i pol dana. Obrazlažući neistinitost takvih glasina, vršitelj dužnosti pročelnika ovog Ureda Krunoslav Plećaš izjavio je kako je dosadašnjoj praksi poznat tek jedan takav slučaj. Plećaš je istaknuo i kako "nije problem u njegovu uredu i djelatnicima, već u investitorima koji uz zahtjev za izdavanjem građevinske dozvole podnose nepotpunu dokumentaciju”. Najčešći uzrok investitorskih propusta, zaključuje Plećaš, izmjene su postojećih propisa koji od investitora iziskuju dodatan financijski i fizički napor.





Više informacija; Osječka televizija


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meso
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2008. 19:51 
Naslov:  Re: Koliko se doista čeka na izdavanje građevinske dozvole? [Osječka televizija]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko platiš, toliko ćeš i brzo dobit
heheeehhh Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2008. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

predala sam zahtjev za građevinsku dozvolu prošle godine krajem listopada, dobila dozvolu početkom ožujka ove godine. Još me je bila "zakačila" faza bezvlašća u gradu, odnosno ured za izdavanje građevinske dozvole nije imao žig što je dodatno odužilo period čekanja. Dobro sam pripremila dokumentaciju, nisam imala nikakvu vezu ali sam zvala ured gotovo svaki drugi dan.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.09.2008. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Plećaš laže....
Ljudi koji imaju vezu,ili preko firme predaju zahtjev za izdavanje građ.dozvole(a to se više tako ne zove nego RJEŠENJE O UVJETIMA GRAĐENJA osijek031.com smile) dobiju za mjesec dana dozvolu,dok mali obični ljudi koji nemaju veze s time dođu i dobiju tek za najmanje 6 mjeseci.... a ako baš imaš jeebenu vezu možeš dobiti i za dva tjedna,ali to je rijetko kada...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2008. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovisno u kojoj si stranci. Ako si u određenoj stranci postaneš magistar i sva vrata su ti otvorena.

made by Čaprazlije Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: