Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Akcija Index

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2008. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se s @ingom,kod nas uvijek najebu sitne ribe a pravi igrači i dalje ostaju čisti,malo se smire i onda nastavljaju svoju dobro iskušanu taktiku,žalosno je to kako se odmah svi mediji povampire i počnu izbacivati imena pohapšenih ljudi,a oni za mjesec dva opet po starom (osim onih jadničaka koji nemaju političku zaleđinu)

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2008. 14:59 
Naslov:  Re: Akcija Index
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravo je katastrofa , znam bar troje ljudi koje na ispite uopce i ne izlaze ali ih prolaze, i to su jos toliko bezobrazni da se nelibe dati im 5 Evil or Very Mad
jos nekoliko ljudi koji su magicno polozili nekoliko najtezih predmeta u jednom danu (falilo im za uvjet jel 30tak bodova pa im eto malo progledali kroz prste Laughing )
jos bi sve bilo malo manje tragicno da ti isti profesori ne drze nekakve predavanja o moralnosti nekih hrvatskih gospodarstvenika, politicara i sebe dizu u nebesa ...
da nepricam kakva je prolaznost "obicnih studenata" kod nekih od tih visoko moralnih profesora....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2008. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada sam prije dvije godine upisala pravni fakultet, čula sam razne priče koje kruže, no nisam znala da je situacija zaista toliko ozbiljna dok se nisam sama uvjerila! Kolega koji je išao sa mnom u srednju i koji je skupa samnom upisao faks, nezna ni sam kako mu se predmeti zovu, a ima ih naravno položeno sa 4-5 jer mu je teta jedna od djelatnica pravnog fakulteta....što je najtužnije nije jedini!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2008. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Akcija je samo dobar početak. Ako se ne nastavi, onda nema smisla, a ako se nastavi, uskoro na fakultetima u Hrvatskoj neće biti profesora.

U Osijeku ne znam ni jedan fakultet na kojemu nije postalo uobičajeno sređivati ispite, iako znatno manje nego prije (u devedesetima). No treba razlikovati puštanje na ispitima i poklanjanje ocjena od primanja novaca za ispite. S obzirom da u Osijeku svi dobro znaju koji profesori primaju lovu, to nije stvar otkrivanja, nego volje policije i Državnog odvjetništva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2008. 11:32 
Naslov:  Operacija "Index"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno se nadam da će operacija biti proširena i na naše osječko Sveučilište gdje vlada visokoobrazovana mafija! osijek031.com smile Još dok sam ja studirao, javna tajna je bila, a koliko čujem još uvijek je tako, na ekonomskom fakultetu su prednjačili prof. Crnjac iz matematike i prof. Proklin iz računovodstva (naravno nisu jedini ali su najpoznatiji) po uzimanju love za ispite! Doduše u moje vrijeme su ispiti bili po 500 dm, a sada su od 8000 kn pa sve do 20000 kn ako je poteban ispit za uvjet!
Zbog bojazni da ne dobiju označenu lovu ista im se morala nositi u neki od kafića u Radićevoj ulici kako bi konobari zamjenili za "sigurnu" pa tek onda preko još par ruku stiže do njih. Crnjac je otišao i još malo dalje sa "biznisom" pa se njemu lova nosila kod brata koji živi u okolici Osijeka, čemu se još teže može ući u trag.
Treba samo pogledati njihove imovinske kartice i baciti pogled na vozni park u dvorištu fakulteta-kao da smo u Monte Carlu a ne u Osijeku. To je prava mafija, a ne one kojekakve "zločinačke organizacije" i "dečki sa knežije"-ovo su "Dečki sa Gajevog" !!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.09.2008. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije im vozni park baš neki,najskuplji auto koji sam ja vidio ispred ekonomskog fakulteta košta cca 200milja kuna(nov).

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2008. 12:33 
Naslov:  Re: Akcija Index
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sta ce biti s kupljenim diplomama i njihovim vlasnicima... hoce i to netko rešetati??? Ako bude, pa to bi mogao biti pravi kaos...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2008. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Nije im vozni park baš neki,najskuplji auto koji sam ja vidio ispred ekonomskog fakulteta košta cca 200milja kuna(nov).


Nisam baš siguran da Crnjcova nova E-klasa košta 200 milja ili honda od Jelinića, pa da ne počnem nabrajati dalje!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2008. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
U Osijeku ne znam ni jedan fakultet na kojemu nije postalo uobičajeno sređivati ispite,


Na ETFu toga nema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2008. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
U Osijeku ne znam ni jedan fakultet na kojemu nije postalo uobičajeno sređivati ispite,


Na ETFu toga nema...


Sređivanje obuhvaća primanje novaca za ispit, ali i puštanje djece od prijatelja, moćnika, mafijaša i rođaka. Zato ni za Etf ne bih stavio ruku vatru. Zar su se svi profesori na poziv prijatelja ili značajnijeg političara oglušili, kad je ovaj rekao da se pomogne njegovom sinu? Sumnjao bih, pa i da sam pao sa Marsa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.09.2008. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›

Nisam baš siguran da Crnjcova nova E-klasa košta 200 milja ili honda od Jelinića, pa da ne počnem nabrajati dalje!!!
E klasu nisam nikada vidio parkiranu ispred ,a koju to hondu vozi Jelinić,ja sam ga vido u nissan x-trailu(koji košta oko 200 milja).

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2008. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam doživjela bilo što na faksu, barem ne na mojoj studijskoj grupi. Nisam ni čula da je netko tako završio faks koji završavam.

Btw. vidiš, mogao je moj bratić kupiti ispite, a ne studirati 10 godina. Smile

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2008. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›

Nisam baš siguran da Crnjcova nova E-klasa košta 200 milja ili honda od Jelinića, pa da ne počnem nabrajati dalje!!!
E klasu nisam nikada vidio parkiranu ispred ,a koju to hondu vozi Jelinić,ja sam ga vido u nissan x-trailu(koji košta oko 200 milja).


Da upravu si za nissan, moja greška-mislio sam na njega a napisao sam honda. On u najjeftinijoj verziji košta 199 tk, a sumnjam da srećko vozi baš njega-inače bude 250-300 tk. za e-klasu se malo raspitaj, odnosno pitaj ljude šta vozi crnjac!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2008. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
U Osijeku ne znam ni jedan fakultet na kojemu nije postalo uobičajeno sređivati ispite,


Na ETFu toga nema...


Sređivanje obuhvaća primanje novaca za ispit, ali i puštanje djece od prijatelja, moćnika, mafijaša i rođaka. Zato ni za Etf ne bih stavio ruku vatru. Zar su se svi profesori na poziv prijatelja ili značajnijeg političara oglušili, kad je ovaj rekao da se pomogne njegovom sinu? Sumnjao bih, pa i da sam pao sa Marsa.


Toga puštanja na "lijepe oci" svuda ima, od osnovne škole, do faksa. A ovoga za pare kod nas nema, jer bi se vec pricalo o tome, ovako se zna samo za jednu pricu o studentu koji je na 4. godini izbacen sa fakulteta zato jer je jednom profesoru ponudio novac za prolaz...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2008. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Toga puštanja na "lijepe oci" svuda ima, od osnovne škole, do faksa. A ovoga za pare kod nas nema, jer bi se vec pricalo o tome, ovako se zna samo za jednu pricu o studentu koji je na 4. godini izbacen sa fakulteta zato jer je jednom profesoru ponudio novac za prolaz...


Za pare il' za lijepe oci - meni dodje na isto; uvijek to ide na konto drugih.
Prica mi cimer kako je polagao Fiziku 3 - iz n-tog puta, da bi opet na listi rezultata - pao. Da nije inszistirao i ganjao po faksu da pogleda svoj ispit, ne bi nikada dokazao da je profesorica - krivo zbrojila bodove. Mozda zato sto je pustala neke druge 'na lijepe oci'.

I da, te lijepe oci uvijek nesto kostaju. U protuuslugama, naravno, ali zamisli situaciju:
Profesor: 'Jac' tebi tvog malog pustit', a ti moju malu zaposli tu-i-tu!'
Direktor: 'Mogu ja tu malu zaposlit, al' mi morash sredit ovo u bolnici!'
Doktor: 'Mogu ja njegovoj zeni to rijesiti, ako mi ti mozes rijesiti moj slucaj na sudu!'

I tako se pokrene jedan lanac lijepih ociju, na kraju kad pogledas po drzavi - svima se nesto okice sjaje! Da ne pricam o tome kako se tako da sagraditi socijalna mreza jaca od fejsa, ej... Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: