Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



kako (ne) ući u club..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kikica1987
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: U krevetu!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2008. 16:47 
Naslov: Beark ! kako (ne) ući u club..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neki dan sam čitala u glasu da ima ljutih što nam zaštitari određuju što ćemo obući..ajmo reći da nisam imala problema s tim jer sam izlazila u cipelama,ali recimo u četvrtak gledam neke cure u tajicama i starkama ulaze u Q club.nije da imam nešto protiv toga, jedino mi nije bilo jasno zašto nakon njih dečki nwe smiju ući u patikama niti trenerci.. šta fali patikama? i uostalom,nije li to diskriminacija? nije samo q club u pitanju, ima ih još..npr. u glasu je prozivan bastion..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2008. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja osobno neidem u Q...ne slusam cajke iako se zna dogodit da odem do oksa...sta ces kad skoro nigdje vise ne svira nesto (za mene) normalno...sad se ceka mini teatar...
ugl...pravila ta su i meni glupa kolko sam sluso...zar nije da se obuces kako se ugodnije osjecas?? a ne da ti sad zastitari namecu neka pravila...i da...
za bastion sam isto cuo da ne smijes u trenerci dolazit...pa mislim da je istina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.09.2008. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u q pustaju muske u patikama, al sta ce u trenerci vani, takve ne bi ni ja pustila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2008. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
u q pustaju muske u patikama, al sta ce u trenerci vani, takve ne bi ni ja pustila

pa skoro niko...mislim ja neidem...al opet...ak covjek oce uc zasto ne

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2008. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neš ti filozofije. kaku robu nosiš - tu i tu smiješ. hahah. ponekad se pitam u kojem gradu, državi i STOLJEĆU ja živim.
moje mišljenje je: po čemu je u redu to da netko ne smije uć u večernji kaf/klub,whatever,ako na sebi ima trenerku ili djeluje više sportski nego "za izlazak", a imaju pravo npr. klinke koje u to vrijeme tamo ne bi trebale biti (ne samo zakonski,nego nekome od 15god tamo ni nije mjesto) i to odjevene kao da im je putem popadalo 50% odjeće?

_________________
Well behaved women rarely make history.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.09.2008. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je istina za curice, al ja volim kad se pustuje gdje se kako oblaci i da to ima neke veze s mozgom, bas me zanima jel bi netko otisao na poslovni sastanak ili u kazaliste u trenerci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2008. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako sto se tice q ulazim bez problema a i ulazio sam tamo s 16 god bez problema al naravno kosulja , cipele hlace.

Mislim da te sto oblace , trenerke , patike , poderane hlace , starke ne treba pustat unutra.

Osim toga zastitari ne pustaju jer i tako znaju da ti sto dolaze u trenerkama i takvim glupostima nemaju para.

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2008. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko se sjećam to se davno prije u Q gledalo ko je kako obučen na ulazu, al sad mislim da više uopće ne gledaju...kad milijun ljudi nahrupi unutra-van sumnjam da i ti izbacivači signu pogledat ko ima trenerku, a ko hlače...

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2008. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba im ući u trenerci i cipelama...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2008. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la (Pogledaj post): › ovako sto se tice q ulazim bez problema a i ulazio sam tamo s 16 god bez problema al naravno kosulja , cipele hlace.

Mislim da te sto oblace , trenerke , patike , poderane hlace , starke ne treba pustat unutra.

Osim toga zastitari ne pustaju jer i tako znaju da ti sto dolaze u trenerkama i takvim glupostima nemaju para.


Ou maj gad. Nisam znao koji dio da posebno istaknem, pa sam podvukao sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2008. 4:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › to je istina za curice, al ja volim kad se pustuje gdje se kako oblaci i da to ima neke veze s mozgom, bas me zanima jel bi netko otisao na poslovni sastanak ili u kazaliste u trenerci


Nije ti baš Q za usporedit sa kazalištem.
Meni su opanci za Q.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2008. 6:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la: ›
ovako sto se tice q ulazim bez problema a i ulazio sam tamo s 16 god bez problema al naravno kosulja , cipele hlace.

Mislim da te sto oblace , trenerke , patike , poderane hlace , starke ne treba pustat unutra.

Osim toga zastitari ne pustaju jer i tako znaju da ti sto dolaze u trenerkama i takvim glupostima nemaju para.


Nemam riječi. Ali tek toliko, starke su skupe (meni) pa jebiga, ako imaš za starke, imaš i za pivo, a one šminkerske cipelice možeš kupiti i na piji za 50 kuna. Ako ćemo gledati tako kako ti gledaš.
Nije odjeća mjerilo nečije novčane situacije.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.09.2008. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la (Pogledaj post): ›
Spore je napisao/la (Pogledaj post): › ovako sto se tice q ulazim bez problema a i ulazio sam tamo s 16 god bez problema al naravno kosulja , cipele hlace.

Mislim da te sto oblace , trenerke , patike , poderane hlace , starke ne treba pustat unutra.

Osim toga zastitari ne pustaju jer i tako znaju da ti sto dolaze u trenerkama i takvim glupostima nemaju para.


Ou maj gad. Nisam znao koji dio da posebno istaknem, pa sam podvukao sve.


bas to gledam, [de-evilized].. katastrofa..

vi sta nosite kosuljice i cipelice i hlacice s koridora za 300 kuna svo troje il moje starke koje kostaju 350, da ne govorim ostala odjeca.. i onda cemo o novcima pricat.

kakvih [de-evilized] ima, pa to je strasno nesta..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2008. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma daj o cemu ti spore pricas,imas trenerki koje su jako skupe,skuplje nego sve sto ti nosis zajedno al kakve to ima veze za izlaskom,@ anastazija slazem se s tobom,nije odjeca nikakvo mjerilo,ni novcane situacije,ni glazbe koju slusamo ni nista.@ ruana a zasto ne bi isao u trenerci van,trenerka nije za nocni izlazak,pise li to negdje osijek031.com smile ,to su budalastine,ako se ja u tome najbolje osjecam onda je normalno da cu to i obuci za izlazak a nije na tebi niti na nekom drugom da mi to brani ili prigovara,i nemozes pravit usporedbu kazalista i sastanka s q clubom,to je glupo uopce usporedivati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2008. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a dobro opet vecina kolko vidim kad idu u Q obuceni u kosulje i hlace...ali skoro niko nema cipele...svi skoro u patikama il tak nest...
i ja kad idem van obucem hlace obavezno a na sebi jos pokoju majicu il nešt tak...jer za izlazak kod skoljke ili rondula (mislim da se tak piše) i netreba nese previse...
a i ak se zaletimo do westa ili oksa...jebemu i cajke...di ima izac a da se dobra ekipa a svira rock ili tako nesto??
a cijene u normali...javiteee

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: