Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Germanwings ne polijeće do proljeća

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
heidi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Wien
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2009. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja želim ponovo skoknuti do kelna , ne kužim zašto su ukinuli let u 12.mjesecu u vrijeme adventa , keln ima prekrasan adventski sajam , a i naši ljudi koji tamo rade sigurno bi napunili svaki avion

_________________
vor euch habe ich bestimmt keine angst osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2009. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mda... bilo bi predobro otići do Kelna na jedan produženi foto-vikend.

Ovako izgleda kad čekirate prtljagu i krenete na pistu:
Njemačka Krila u Osijeku

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2009. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi moji, vi morate shvatiti (kao što je netko natuknio u prvih par postova) da mi doista jesmo šupak Hrvatske i svijeta. Germanwings neće letiti jer mu se ne isplati, a mi možemo kukati koliko hoćemo, Osijek nikoga ne zanima. Čak ni Croatiu Airlines. Jer smo u šupku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2009. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GW ne leti ne zato sto smo "supak svijeta" (ako jesmo), ve zato sto ni Osjecani ne lete. Svi bi aerodrom i jeftine letove, a nitko ne bi letio. Tako bi i svi dvoranu s 20 000 sjedecih mjesta, a onda bi razmisljali kako bi ju popunili.

Jedini supak u ovoj prici je onaj sto se shepuri na glavama Osjecana.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I to je istina. Kao što sam rekla, Germanwingsu se ne isplati letjeti jer ljudi kod nas još uvijek čim čuju riječ 'avion', u glavi im se stvara slika - skupo, opasno, diži kredit, ajmo na rate....... Možda naši glavešine žele 'u Europu' ali Balkan iz nas neće nikad izbiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucky Luke
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2009. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pinkychus je napisao/la: ›
I to je istina. Kao što sam rekla, Germanwingsu se ne isplati letjeti jer ljudi kod nas još uvijek čim čuju riječ 'avion', u glavi im se stvara slika - skupo, opasno, diži kredit, ajmo na rate....... Možda naši glavešine žele 'u Europu' ali Balkan iz nas neće nikad izbiti.


Ajmo ovako!!!!
Ti jesi zasigurno Balkan a ja želim sa GWom u Köln.
Wo liegt eigentlich dass Problem????

_________________
Poslije velikih problema, opet jašem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa tko ti brani? Odi u Koln. Samo ne možeš iz Osijeka. I to ti je kraj ove diskusije. Nema se šta reći više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.02.2009. 7:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro šta otišli su i vratiti će se kad i sve ptice selice

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slovenac
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2009. 13:51 
Naslov:  Re: Germanwings ne polijeće do proljeća
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da bi ovako nesto uspjelo, trebala bi se zracna luka jako potruditi i ispromovirati se kao novo odrediste za Europu u cijeloj regiji, sto ukljucuje Vojvodinu, sjevernu Bosnu, juznu Madjarsku itd. Naravno da za odrzavanje linije nisu dovoljni samo Osjecani, ni puno veci grad ne bi mogao sam nositi liniju. Medjutim, s obzirom da oni ne rade nista i nesposobni su, onda nije ni cudo da je Germanwings plesao samo jedno ljeto.
Onda ce se opet zaliti kako nemaju novaca i nemaju za place i treba im iz proracuna xy, a sad su konacno imali priliku, zahvaljujuci Germanwingsu napraviti nesto. Germanwings sam po sebi je low-cost kompanija i on ne moze ulagati u promociju ne znam sto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2009. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pod pojmom 'oni' misliš na koga?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slovenac
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2009. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na Zračnu luku Osijek i tamošnju upravu i zaposlenike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2009. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E dragi moj, ja se sada iskljucujem iz ove besmislene rasprave. A besmislena je jer * kao što si ti, kenjaju o onome o čemu zbilja nemaju pojma! Da li ti mozda tamo radis? Ili si radio pa znaš? Ili si samo žrtva medija pa vjeruješ sve što ti serviraju? Iz pouzdanih izvora znam kako stvari stoje, i znam da se djelatnici otkidaju od posla ali je to borba s vjetrenjačama. Jerbo nemoš protiv ovdašnje politike i političara ništa. I neće jedan djelatnik ZL Osijek promovirati grad Osijek, Slavoniju i Baranju, za taj posao postoje ljudi koji su čak i plaćeni da promoviraju i turistički unaprijeđuju ove dijelove Hrvatske!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2009. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da, Marketing ZL Osijek je predan svom poslu, i reklame su bile na sve strane za low-cost letove, pa tako, opet ponavljam, ljudi ne žele letjeti, i to nije do djelatnika Zracne luke....... odjavljujem se. Pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slovenac
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2009. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pinkychus je napisao/la (Pogledaj post): › I da, Marketing ZL Osijek je predan svom poslu, i reklame su bile na sve strane za low-cost letove, pa tako, opet ponavljam, ljudi ne žele letjeti, i to nije do djelatnika Zracne luke....... odjavljujem se. Pozdrav.


Je, u duminskim trakama Very Happy

Gle, dobijes zracnu luku na upravljanje. Ne mozes dobit godinama jednog jedinog stalnog prijevoznika= nesposoban si i/ili ne radis nista= izvoli dobit otkaz. Mene koji tu njihovu zajebanciju s aerodromom placam drugo ne zanima. Bolje da je zatvorena i da svi dobiju otkaz, nego da su ovako zaposleni i placeni od nas koji nesto radimo, a za nista.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2009. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pinkychus je napisao/la (Pogledaj post): › I da, Marketing ZL Osijek je predan svom poslu, i reklame su bile na sve strane za low-cost letove, pa tako, opet ponavljam, ljudi ne žele letjeti, i to nije do djelatnika Zracne luke....... odjavljujem se. Pozdrav.


Eh, ovo je u najmanju ruku diskutabilno (ovo da ljudi ne zele letjeti), osobno sam nekoliko puta letjela relacijom Osijek-Köln, a nekoliko puta i ljudi koje znam (sto ce reci da sam se osobno uvjerila u popunjenost aviona). Svaki puta je popunjenost aviona bila oko 80%, sto je svakako vise nego na relaciji Zagreb-Köln ili Budapest-Köln... Sad se ja pitam... kako su onda te relacije isplative, a ova nasa nije....?! Ili je problem ipak u necem drugom?

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: