Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbili mu zube zbog Hajdukove pjesme

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uuuu
a zamislite da netko u nekom cajkaroškom klubu zapjeva neku tonsonovu

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2008. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › uuuu
a zamislite da netko u nekom cajkaroškom klubu zapjeva neku tonsonovu


E onda bi bilo sranja Ratata... evo ti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad treba izvaliti onu čuvenu: oni su nesretni zbog nedostatka roditeljske ljubavi i istukli su ga jer žele privući pozornost na sebe, jednom riječju- traže ljubav koja im nedostaje... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2008. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jadni, pa im onda novinari poklanjaju tu ljubav koji nisu dobili od roditelja osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čitam komentare pojedinih osoba i užasavam se
čovjeka skoro ubili jer je pjevao pjesmu od kluba za koji navija i koji voli. sletilo se 5 idiota i skoro ga ubli. skakali su mu po glavi dok je nepomično ležao na podu i za kraj mu razbili bocu o glavu dok je isto tako nepomično ležao na podu.

strašno kakve ste komentare napisali. nedo bog da se nekom od vas tako nešto dogodi.
provocirao je. čovjek je pjevao pjesmu u slobodnoj zemlji u kojoj, koliko se sjećam, postoji sloboda govora. neka pjeva. NITKO mu to ne može i ne smije zabraniti.
kakva racionalizacija. sam je to tražio
i žena koja se izazovno obuče i bude silovana i ona je to zaslužila jer provocira. netko je nekog krivo pogleda i razbiju ga. tako mu i treba kad je provocirao. vidim kako razmišljate. i kakve veze ima što je dan prije utakmice.
fuj
umjesto da se osude napadači, pljuje se po jadnom dečku.
i opet ponavljam, nedo bog da se vama nešto tako dogodi jer je hrpa primitivnih idiota procjenila da ste ih svom radnjom isprovocirali

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tiger
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tinus je napisao/la (Pogledaj post): › čitam komentare pojedinih osoba i užasavam se
čovjeka skoro ubili jer je pjevao pjesmu od kluba za koji navija i koji voli. sletilo se 5 idiota i skoro ga ubli. skakali su mu po glavi dok je nepomično ležao na podu i za kraj mu razbili bocu o glavu dok je isto tako nepomično ležao na podu.

strašno kakve ste komentare napisali. nedo bog da se nekom od vas tako nešto dogodi.
provocirao je. čovjek je pjevao pjesmu u slobodnoj zemlji u kojoj, koliko se sjećam, postoji sloboda govora. neka pjeva. NITKO mu to ne može i ne smije zabraniti.
kakva racionalizacija. sam je to tražio
i žena koja se izazovno obuče i bude silovana i ona je to zaslužila jer provocira. netko je nekog krivo pogleda i razbiju ga. tako mu i treba kad je provocirao. vidim kako razmišljate. i kakve veze ima što je dan prije utakmice.
fuj
umjesto da se osude napadači, pljuje se po jadnom dečku.
i opet ponavljam, nedo bog da se vama nešto tako dogodi jer je hrpa primitivnih idiota procjenila da ste ih svom radnjom isprovocirali


Ajde molim te ne seri, bilo gdje da provociraš ćeš najebati, ne znam u kojem svijetu ti živiš. Jesi ikada bio na utkamici sa hajdukom? Baš je simpatičo kad ta osječka torcida (90% ih bude ih Osijeka) zagrmi iz kaveza "osječke pičke" a poslije se u gradu šepuri u hadukovom dresu. Nije mi ga uopće žao, takvima i ubuduće želim bliski susret s "osječkim pičkama".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nisam rekao da je zaslužio niti ništa slično, nego da je trebao biti svjestan toga, i da je sam kriv, jer zna da u gradu ima idiota, i da ce za to dobiti batine.

ja sam samo napisao da zamjeram novinarima sto necemu ovakvom odaju paznju, a kada netko dobije batine bez razloga, a toga ima svaki vikend onda nikome nista...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 9:52 
Naslov:  Re: Izbili mu zube zbog Hajdukove pjesme
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba zbog pjevanja na ulici dobiti i prijavu zbog narusavanja javnog reda i mira. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To što se dogodilo je ružno, to je činjenica.
Ali ako tako nešto pjevaš u Osijeku (i još dan prije utakmice) onda si jednostavno glup, i to je činjenica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u potpunosti se slazem sa tinusom i letecim mungosom,ovo je stvarno previse. @tiger o cemu ti pricas,ma stvarno neopisivo je koliko ljudi dobije batina iz gluposti,netko dobije batina zato sto je rekao "volim te hajduce" osijek031.com smile .nedavno BBB u zagrebu istukli grke,sta su im grci bili krivi,apsolutno nista,krivi su sto su naisli na budale,drugacije takve nemozes ni nazvati.@ moira mislis li da zasluzujes batine ako si glup? .znaci hajduk gostuje u osijeku i ja ne smijem otici na utakmicu,navijati za voljeni klub?ne smijem zato sto je previse budala koji ce me sacekati negdje,naravno njih 10-ak i dobijem batina zato sto sam otpjevao nekakvu pjesmu na stadionu,strasno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brkson
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 11:11 
Naslov:  Re: Izbili mu zube zbog Hajdukove pjesme
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hans031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
- Nikoga nisam provocirao niti izazivao. Izašao sam iz kluba i krenuo kući, povikao sam samo: "Volim te Hajduče" i odonda se ničega ne sjećam.

Dodao je kako gotovo nikada ne izlazi, da ne pije i da je taj dan popio tek dva ili tri piva, nakon čega je pošao kući.


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tux: Naravno da ne mislim da svatko tko je glup treba dobiti batina, jer batinanje ne bi nikada završilo Smile
Ali mislim da svatko svojim ponašanjem povećava ili smanjuje vjerojatnost da mu se nešto loše dogodi. Ako voziš pijan i pritišćeš gas kao nespašen, povećavaš vjerojatnost da ćeš poginuti ili ostati paraliziran. Ako u Tvrđi pjevaš o Hajduku, povećavaš vjerojatnost da ćeš dobiti batina.. isto tako ako na Trgu B.Jelačića pjevaš "Volim te Osječe".. na to sam mislila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedno je kako bi trebalo biti. drugo je kako stvarno je. tu mogu dodati samo:
Moira je napisao/la: ›
To što se dogodilo je ružno, to je činjenica.
Ali ako tako nešto pjevaš u Osijeku (i još dan prije utakmice) onda si jednostavno glup, i to je činjenica.

glup si, jer radiš nešto unatoč mogućim posljedicama kojih moraš biti svjestan.

jedno je kad netko dobije batina bezveze, a drugo kad je to mogao predvidjeti. to se ne bi trebalo događati zbog takvih stvari! ali se događa, i toga treba biti svjestan!

jedno je kad te auto udari dok hodaš po pločniku, a drugo kad te udari dok pretrčavaš cestu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2008. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
znaci hajduk gostuje u osijeku i ja ne smijem otici na utakmicu,navijati za voljeni klub?ne smijem zato sto je previse budala koji ce me sacekati negdje,naravno njih 10-ak i dobijem batina zato sto sam otpjevao nekakvu pjesmu na stadionu,strasno!

Mislim da oni ne govore za to, ako ti odeš na utakmicu i u kavezu si, navijaj brate kolko oćeš jel onda te nitko neće tuć, ali kad si u tvrđi (kao što je ovaj bio) svjestan onog što ti se može dogoditi, razmisli jesi li normalan, a ako nisi onda pjevaj Smile
Ne kažem ja da je uredu što je dobio batina, daleko od toga, ali isto tako nije uredunapravit ovako nešto.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tiger je napisao/la: ›
Ajde molim te ne seri, bilo gdje da provociraš ćeš najebati, ne znam u kojem svijetu ti živiš. Jesi ikada bio na utkamici sa hajdukom? Baš je simpatičo kad ta osječka torcida (90% ih bude ih Osijeka) zagrmi iz kaveza "osječke pičke" a poslije se u gradu šepuri u hadukovom dresu. Nije mi ga uopće žao, takvima i ubuduće želim bliski susret s "osječkim pičkama".

e svašta. pa dok ima takvih koji misle poput tebe živjet ćemo u prekrasnom svijetu. koliko imaš godina? po razmišljanju zaključio bi jedno 16-17. ima još vremena da odrasteš i shvatiš neke stvari. na utakmice ne idem. hnl me uopće nezanima. kokošarska liga koju pohode kvazi navijačke skupine koje pod navijanjem smatraju vrijeđanje, tučnjavu i uništavanje tuđe imovine
@moira ovo o pijanstvu nema nikakve veze s ovime. onaj ko pijan sjedne za volan PREKRŠIO JE ZAKON i zato postoji policija koja bi to trebala sankcionirati. pjevanje pjesme nije nikakav prekršaj nego pravo pojedinca

ja tu pjesmu uopće ne smatram provokacijom. provokacija bi bila da je išao okolo vrijeđao i maltretirao ljude. a ni onda nebi našao pod zgodno riješenje da ga 5 ljudi skoro nasmrt pretuče

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: