Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jesen uz Osječko 2008.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek,Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2008. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kudjaokomtiskokom je napisao/la: ›
a mooozda su napunili sator jer se prekasno saznalo da je Darkwood dub zaglavio na granici... hmmm... Very Happy



najavljeno je dan prije da je darkwood dub zaglavio na granici

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek,Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2008. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O moj boze, kao prvo, Darkwood nije trebao svirati u ponedjeljak nego u cetvrtak, i apstinencija je svirala u ponedjeljak kao predgrupa Wastedima i We Come One. Ne znam, mozda su nenajavljeno svirali i prvi dan, dosao sam kasnije...

A što se tiće benda, Stoja je ok dečko, odličan vokal i frontmen, curice ga puše i to je sve super, imaju ono glavno za jak bend... Ali dečki moraju još puuuuuunoooooo raditi, jer svirački iskreno, nisu ni blizu Stojine razine...Ali ako nastave ovako i ne raspadnu se, imam osjecaj da bi za 3-4 godine mogao biti jedan udarni bend...
[/quote]

Darkwood dub je trebao svirati u četvrtak ali pošto se nisu pojavili apstinencija je uskočila a to im je javljeno sat vremena prije koncerta. I sam da ti kažem da apstinencija ima jednog od najboljih basista u osijeku,a što se tiće gitarista iako nisu najbolji bolj su od pola gitarista u osijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2008. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o moj boze...18 godina, iskreno premlad si da znas tko je najbolji basist i gitarist. Kolega dragi, vidio sam puno toga i znam usporediti decke iz apstinencije sa drugima.

Kazem, imaju potencijala, ali za sada je to jos uvijek samo to. Trebaju jos puno griza pojesti i vjezbati...

Imaju fenomenalnog frontmana i samo treba vjezbe i strpljenja i uspjeh je neminovan...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2008. 1:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la (Pogledaj post): › O moj boze, kao prvo, Darkwood nije trebao svirati u ponedjeljak nego u cetvrtak, i apstinencija je svirala u ponedjeljak kao predgrupa Wastedima i We Come One. Ne znam, mozda su nenajavljeno svirali i prvi dan, dosao sam kasnije...

A što se tiće benda, Stoja je ok dečko, odličan vokal i frontmen, curice ga puše i to je sve super, imaju ono glavno za jak bend... Ali dečki moraju još puuuuuunoooooo raditi, jer svirački iskreno, nisu ni blizu Stojine razine...Ali ako nastave ovako i ne raspadnu se, imam osjecaj da bi za 3-4 godine mogao biti jedan udarni bend...


Darkwood dub je trebao svirati u četvrtak ali pošto se nisu pojavili apstinencija je uskočila a to im je javljeno sat vremena prije koncerta. I sam da ti kažem da apstinencija ima jednog od najboljih basista u osijeku,a što se tiće gitarista iako nisu najbolji bolj su od pola gitarista u osijeku[/quote]

sry, do sada se nisam htio osvrtati ali moram rec da baljezgas gluposti, de odi na par koncerata, poslusaj bendove pa dodi tu pricati.. molim te.. boze dragi sacuvaj koje idiotarije.. basist je srot da ne moze veci bit.. stoja je kralj, gitaristi mogu proc , al ono.. de malo realnosti u to sve.. baljezgas idiotarije od prvog tvog postao ovdje..

ćao.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2008. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mozda je on basist apstinencije Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2008. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tratincice quotao si moj post, u kojem imam isto misljenje kao ti Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2008. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Tratincice quotao si moj post, u kojem imam isto misljenje kao ti Wink


sry, ma nest mi cudno kvot radi ođe xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek,Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2008. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sry, do sada se nisam htio osvrtati ali moram rec da baljezgas gluposti, de odi na par koncerata, poslusaj bendove pa dodi tu pricati.. molim te.. boze dragi sacuvaj koje idiotarije.. basist je srot da ne moze veci bit.. stoja je kralj, gitaristi mogu proc , al ono.. de malo realnosti u to sve.. baljezgas idiotarije od prvog tvog postao ovdje..[/quote]

hahahahaha moš misliti de ti mal poslušaj koji koncert pa se onda javi! Kad budeš mogao odsirati bar upola onako kao taj basist onda se možemo raspravljati ja znam šta su rekli ljudi koji su profesionalci i koji se bave glazbom za njega kao naprimjer škorin basist i neki ljudi koji su stariji od nas 2 puta i od kojih bendova je dobio ponude tako da sta god ti rekao, meni tak svejedno uostalom ja se bavim glazbom i znam o čem pričam....uglavnom poanta priče je ta da se ljudi uopče nisu bunili zato što darkwood dub nije došao jer je apstinencija napravila show.jedino u čem se slažemo je to da je stoja car i da ima pre močan i jedan od najboljih glasova u gradu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2008. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la (Pogledaj post): › sry, do sada se nisam htio osvrtati ali moram rec da baljezgas gluposti, de odi na par koncerata, poslusaj bendove pa dodi tu pricati.. molim te.. boze dragi sacuvaj koje idiotarije.. basist je srot da ne moze veci bit.. stoja je kralj, gitaristi mogu proc , al ono.. de malo realnosti u to sve.. baljezgas idiotarije od prvog tvog postao ovdje..


hahahahaha moš misliti de ti mal poslušaj koji koncert pa se onda javi! Kad budeš mogao odsirati bar upola onako kao taj basist onda se možemo raspravljati ja znam šta su rekli ljudi koji su profesionalci i koji se bave glazbom za njega kao naprimjer škorin basist i neki ljudi koji su stariji od nas 2 puta i od kojih bendova je dobio ponude tako da sta god ti rekao, meni tak svejedno uostalom ja se bavim glazbom i znam o čem pričam....uglavnom poanta priče je ta da se ljudi uopče nisu bunili zato što darkwood dub nije došao jer je apstinencija napravila show.jedino u čem se slažemo je to da je stoja car i da ima pre močan i jedan od najboljih glasova u gradu[/quote]

čekaj ti dijete drago, jel nije škorin basist brat od tog iz apstinencije? i ti ides meni reci da se TI bavis glazbom i meni ides rec da ja odem poslusat koji koncert.. jao xD xD xD

odi uzmi kajmaka i dobro si natrljaj po ocima..

dijete drago..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek,Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2008. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
[email protected] je napisao/la (Pogledaj post): › sry, do sada se nisam htio osvrtati ali moram rec da baljezgas gluposti, de odi na par koncerata, poslusaj bendove pa dodi tu pricati.. molim te.. boze dragi sacuvaj koje idiotarije.. basist je srot da ne moze veci bit.. stoja je kralj, gitaristi mogu proc , al ono.. de malo realnosti u to sve.. baljezgas idiotarije od prvog tvog postao ovdje..


hahahahaha moš misliti de ti mal poslušaj koji koncert pa se onda javi! Kad budeš mogao odsirati bar upola onako kao taj basist onda se možemo raspravljati ja znam šta su rekli ljudi koji su profesionalci i koji se bave glazbom za njega kao naprimjer škorin basist i neki ljudi koji su stariji od nas 2 puta i od kojih bendova je dobio ponude tako da sta god ti rekao, meni tak svejedno uostalom ja se bavim glazbom i znam o čem pričam....uglavnom poanta priče je ta da se ljudi uopče nisu bunili zato što darkwood dub nije došao jer je apstinencija napravila show.jedino u čem se slažemo je to da je stoja car i da ima pre močan i jedan od najboljih glasova u gradu


čekaj ti dijete drago, jel nije škorin basist brat od tog iz apstinencije? i ti ides meni reci da se TI bavis glazbom i meni ides rec da ja odem poslusat koji koncert.. jao xD xD xD

odi uzmi kajmaka i dobro si natrljaj po ocima..

dijete drago..
[/quote]

kakve to ima veze što mu je ovaj brat njegov brat mu je uvijek rekao iskreno šta misli o njemu i sam da znaš kolko ga je puta isprdao da nezna svirati u početcima ali sad mu je ozbiljno rekao koliko je dobar,a meni je sve jasno kad vidim da imaš avtar od audio zena uostalom nije mu samo on rekao da dobro svira kao što sam i rekao ima i drugih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2008. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
[email protected] je napisao/la (Pogledaj post): › sry, do sada se nisam htio osvrtati ali moram rec da baljezgas gluposti, de odi na par koncerata, poslusaj bendove pa dodi tu pricati.. molim te.. boze dragi sacuvaj koje idiotarije.. basist je srot da ne moze veci bit.. stoja je kralj, gitaristi mogu proc , al ono.. de malo realnosti u to sve.. baljezgas idiotarije od prvog tvog postao ovdje..


hahahahaha moš misliti de ti mal poslušaj koji koncert pa se onda javi! Kad budeš mogao odsirati bar upola onako kao taj basist onda se možemo raspravljati ja znam šta su rekli ljudi koji su profesionalci i koji se bave glazbom za njega kao naprimjer škorin basist i neki ljudi koji su stariji od nas 2 puta i od kojih bendova je dobio ponude tako da sta god ti rekao, meni tak svejedno uostalom ja se bavim glazbom i znam o čem pričam....uglavnom poanta priče je ta da se ljudi uopče nisu bunili zato što darkwood dub nije došao jer je apstinencija napravila show.jedino u čem se slažemo je to da je stoja car i da ima pre močan i jedan od najboljih glasova u gradu


čekaj ti dijete drago, jel nije škorin basist brat od tog iz apstinencije? i ti ides meni reci da se TI bavis glazbom i meni ides rec da ja odem poslusat koji koncert.. jao xD xD xD

odi uzmi kajmaka i dobro si natrljaj po ocima..

dijete drago..


kakve to ima veze što mu je ovaj brat njegov brat mu je uvijek rekao iskreno šta misli o njemu i sam da znaš kolko ga je puta isprdao da nezna svirati u početcima ali sad mu je ozbiljno rekao koliko je dobar,a meni je sve jasno kad vidim da imaš avtar od audio zena uostalom nije mu samo on rekao da dobro svira kao što sam i rekao ima i drugih[/quote]

svako svoga konja hvali.

TOČKA.

Ti si odi poslusaj par koncerata prije nego sto se nastavis tu brukat i sramotit i vrijeđati samog sebe..

ajte doviđenja xD xD xD ;D ;D ;D

i nije audio zen nego audiozen

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2008. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde djeco, dosta svađanja... Zna se ko je ovdje najbolji basist.... Nak vam kaže pudingh ako ne znate osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2008. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, ja u bendu imam dva, ali nije nijedan od njih. mozda onaj lega kojem to pise cak i u radnoj knjizici Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2008. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
hm, ja u bendu imam dva, ali nije nijedan od njih. mozda onaj lega kojem to pise cak i u radnoj knjizici Wink
Kako puding sve zna... Još da nije zao... Di bi dogurao osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2008. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Ajde djeco, dosta svađanja... Zna se ko je ovdje najbolji basist.... Nak vam kaže pudingh ako ne znate osijek031.com smile


jel adam? xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: