Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPS uredjaj i Google maps

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2008. 14:24 
Naslov:  GPS uredjaj i Google maps
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postoji li GPS uredjaj (tracker) koji u sebi ima mogucnost spremanja putovanja u nekom formatu koji se onda lako prebaci u format koji je citljiv u Google Earthu (KML) ili Google Mapsu (GeoRSS, ili nesto drugo...)?

Samo da napomenem da mi ne trebaju auto-navigatori i slicno, vec obicni mali GPS trackeri koji eventualno prikazuju trenutne koordinate i imaju mogucnost pamcenja putovanja (spremanja koordinata), te njihovog exporta u neki format koji se kasnije moze prebaciti u Google Maps/Earth.

Vjerujem da ima, samo me zanimaju iskustva drugih ljudi i optimum u jednadzbi ulozeno/dobiveno.

Tnx.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2012. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I mene zanima ???

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.04.2012. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baci pogled na ovo.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2012. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh, ovo je stara tema. U medjuvremenu je izaslo mnosto alata.

Odgovor na moje staro pitanje je: My Tracks - napravili su joj programeri iz Googlea, jednostavno za koristenje, jednostavan export na GoogleMaps racun.

Naravno, postoje i mnoga druga rjesenja, slozenija i s vise funkcionalnosti, ali mali GPS tracker s jednostavnim exportiranjem - My Tracks je apsolutni pobjednik.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.04.2012. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Uh, ovo je stara tema. U medjuvremenu je izaslo mnosto alata.

Odgovor na moje staro pitanje je: My Tracks - napravili su joj programeri iz Googlea, jednostavno za koristenje, jednostavan export na GoogleMaps racun.

Naravno, postoje i mnoga druga rjesenja, slozenija i s vise funkcionalnosti, ali mali GPS tracker s jednostavnim exportiranjem - My Tracks je apsolutni pobjednik.


hahaha ... ja sam sad imao jedno 20 upitnika iznad glave ... odakle mungos to nezna ? ... pa citam 3 puta post u nadi da ipak nesto drugo pitas ... jer my tracks napravi upravo ono sto si pitao Smile osijek031.com smile ... kad netko iskopa 4 godine staru temu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: