Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Darivani vozači koji su stali na zebri [Osječka televizija]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2008. 18:39 
Naslov:  Darivani vozači koji su stali na zebri [Osječka televizija]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradsko poglavarstvo i agencija Koncert u sklopu akcije Prvo školsko zvono, nagrađivali su vozače koji su na križanju Ružine i Kanižlićeve ulice stali prije pješačkog prijelaza kako bi propustili dječicu koja idu u školu. Pet nagrada brzo je podijeljeno. Cilj je akcije bio podsjetiti vozače još jednom na činjenicu da su ljetni praznici gotovi, te da početak nove školske godine donosi na ulice velik broj djece nesigurne u poznavanje baš svih prometnih pravila.








Više informacija; Osječka televizija


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2008. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eeee svakakkvih gluposti darivanja vozača što puštaju djecu na pješačkom..Paaa neće ih valjada gaziti pred Borzanicom . Ovakvu ludost nagrađivanja može osmisliti valjda samo Grad Osijek .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2008. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...čitam i ne vjerujem....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2008. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je stvarno idiotarija. Nedavno je i Bubalo nagrađivao vozače s kacigama. Pa jel moguće da novac porezinih obveznika ide nekome zato što nešto radi po propisima? Svrha zakona je u sankciji, a ne u nagrađivanju pojedinaca, stoga ovim činom Borzanica i Bubalo pomalo i obezvrijeđuju zakonske propise RH.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2008. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, ne znam koliko se mogu sloziti s ovim kritikama. Potezi Bubala i Borzanice su vjerojatno uvjetovani njihovim osobnim ciljevima - politickim poenima, ali te dvije simbolicne akcije su prije svega imale afirmativnu poruku - dobro je voziti savjesno.

Btw. ovo je ujedno i dobra prilika za ponoviti da su osjecki vozaci (kuc, kuc) jedni od savjesnijih kad je stajanje pjesacima u pitanju. Svaka cast!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2008. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Hm, ne znam koliko se mogu sloziti s ovim kritikama. Potezi Bubala i Borzanice su vjerojatno uvjetovani njihovim osobnim ciljevima - politickim poenima, ali te dvije simbolicne akcije su prije svega imale afirmativnu poruku - dobro je voziti savjesno.

Btw. ovo je ujedno i dobra prilika za ponoviti da su osjecki vozaci (kuc, kuc) jedni od savjesnijih kad je stajanje pjesacima u pitanju. Svaka cast!


...jesu, to svakako...kad dodjem u Osk iz Zgb, iznenadim se svaki put kad mi stanu na pješačkom, jer u Velegradu moram se doslovce bacati pod auto da bi prešla cestu...
...ali nagrađivati one koji poštuju pravila, eto tek tako, umjesto kažnjavati one koje to ne čine, jest pomalo besmisleno....
..možda krenu nagrađivati one koji se ustaju starijima u tramvajima, ljude koji će slijepcu pomoći prijeći cestu, itd, itd......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: › ...ali nagrađivati one koji poštuju pravila, eto tek tako, umjesto kažnjavati one koje to ne čine, jest pomalo besmisleno....
Ne mislim da je to besmisleno. Vjerojatno ne vidimo sve stvari na jednak nacin.

Ovo nagradjivanje nije trajna akcija i nece se odliti milijarde iz proracuna. Ovo je samo simbolicna gesta, afirmacija pozitivnog ponasanja.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2008. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ha, dobro...nekome su, ako ništa drugo, uljepšali dan...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo je samo simbolicna gesta, afirmacija pozitivnog ponasanja.


Sve 5, ali kad simbolično bude nagradjivala iz svog džepa, onda će mi tek biti simpatično. Ovako je još uvijek samo licemjerno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la: › Sve 5, ali kad simbolično bude nagradjivala iz svog džepa, onda će mi tek biti simpatično. Ovako je još uvijek samo licemjerno.
Slazem se i vjerujem da bi sve bilo drugacije je nagrade dijelila samo policija. Bez politicara.

Ali ne mislim da je lose to sto se simbolicno potice i podrzava odgovoro ponasanje u prometu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: