Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Škoro napušta politiku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2008. 21:13 
Naslov:  Škoro napušta politiku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslav Škoro daje ostavku na mjesta u Hrvatskom saboru i osječkom Gradskom vijeću te se povlači iz aktivne politike, no i dalje ostaje član Hrvatske demokratske zajednice. Također, Škoro neće biti nositelj HDZ-ove liste u Osijeku na predstojećim redovnim lokalnim izborima 2009. godine, prvim neposrednim izborima za gradonačelnike u Hrvatskoj!

- S obzirom na izborni rezultat i činjenicu da sam, čini se, preveliki idealist, odlučio sam se posvetiti svomu pozivu i glazbi - potvrdio nam je Škoro jučer neposredno nakon, kako doznajemo, sastanka u Hotelu Osijek, na kojemu su još bili Vladimir Šeks, potpredsjednik Hrvatskog sabora, i Dragan Kovačević, predsjednik Gradskog odbora HDZ-a Osijek. Oni su, navodno, pokušali nagovoriti svog stranačkog kolegu da odustane od svoje namjere, ali neuspješno.

- Bio sam spreman uložiti sebe u interesu drugih, no čini se da to nije i neće biti prepoznato. Građani, izgleda, ne znaju prepoznati neke stvari, bez obzira na to što postoje bjelodane situacije koje govore tko je kakav čovjek i političar - kaže Škoro te dodaje kako postizborno vrijeme najbolje pokazuje da je u pravu.

- Sve što se događa nakon izbora pokazuje da čovjeku ne preostaje ništa drugo nego statirati u kukuruzištu i gledati kako vladajući i dalje upropaštavaju grad. Dovoljno je samo prošetati gradom, sve se vidi. Najvažnije je da je netko na vlasti, a ne kako je grad, kako žive građani, kako napreduju projekti. Bitno je samo tko će koje zemljište prodati i u tome sebe namiriti. Tako je bilo i prije, a izborni rezultat bio je takav kakav je bio. Ja to ne mogu shvatiti, ja sam cijeli život bio kreator, nemam se namjeru boriti s vjetrenjačama - kaže Škoro na naš upit što misli kada kaže da je prevelik idealist.

Nije, kaže, nezadovoljan HDZ-om, dapače, no nezadovoljan je medijskom percepcijom i generaliziranjem političara. To je jedan od razloga zbog kojih je odlučio napustiti i Sabor.

- Želim pokazati narodu da, kao što mi nije bilo stalo do saborske plaće, tako mi nije stalo ni do mirovine, dva mjeseca godišnjeg odmora i jeftinih obroka. Nismo baš svi takvi kakvima političare prikazuju mediji. Isto tako mi nije stalo da budem gradonačelnik, nego da budem koristan. Možda sam preveliki romantičar, no želio sam nešto promijeniti. Duboko sam uvjeren da se još uvijek može nešto napraviti, no mora biti dobre volje koju ja danas ne vidim. U tom mijenjanju moramo sudjelovati svi - dodaje Škoro.

Podsjetimo na izvanrednim lokalnim izborima za osječko Gradsko vijeće HDZ je u ožujku ove godine, predvođen Miroslavom Škorom, osvojio pet vijećnićkih mandata, što su neki ocjenjivali izvanrednim uspjehom, a neki podbačajem te stranke u najvećem gradu u Slavoniji. Na parlamentarnim izborima u studenome prošle godine Škoro je ušao u Sabor s HDZ-ove liste u 4. izbornoj jedinici.

Nikad ne reci nikad

Upitan je li to njegovo definitivno zbogom politici, Škoro kaže kako je naučio kako “ničemu ne možeš definitivno reći zbogom”. O imenima njegovih nasljednika u Saboru i Gradskom vijeću Osijeka nije želio spekulirati. “To će se dogovoriti u HDZ-u”, kaže.

Na pitanje neće li njegovim odlaskom oslabjeti HDZ-ovi izgledi na predstojećim lokalnim izborima, Škoro odgovara: “Jedan rezanac ne čini juhu.”
Želim pokazati narodu da, kao što mi nije bilo stalo do saborske plaće, tako mi nije stalo ni do mirovine, dva mjeseca godišnjeg odmora i jeftinih obroka, ističe Škoro, koji ipak ostaje član HDZ-a

Autor: Mario Mihaljević/Glas-Slavonije.hr
Foto: Goran Flauder

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.08.2008. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nek si hvala bogu otisao,toliko si pohlepan za novce da bi i rodjenu mamu prodao.Uzimas milione iz Croatia recordsa,placa u saboru,svaka pjesma ti je 10 tisuca eura(namjesta ti je Huljic,jel ste isti)doveo si cajke u Zagreb...,zbog pohlepe si i najboljeg kuma ostavio Marka Perkovica Thomsona,uvlacis se svima u dupe,gadis se mnogima po Zagrebu...o tebi se moze napisat roman..samo kad se sjetim kad si se zenio kako si konobare placao(a i moga brata)sram te moze biti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2008. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još da napusti i glazbu, možda bi mi bio i simpatičan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2008. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kugla je napisao/la: ›
Još da napusti i glazbu, možda bi mi bio i simpatičan...

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koje ste vi budale....
Da je više ljudi kao Škoro bar...
Živio Škoro i živio HDZ!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2008. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la: ›
Koje ste vi budale....
Da je više ljudi kao Škoro bar...
Živio Škoro i živio HDZ!

i tonson!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
mikka je napisao/la: ›
Koje ste vi budale....
Da je više ljudi kao Škoro bar...
Živio Škoro i živio HDZ!

i tonson!
Da, i Thomson.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.08.2008. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
mikka je napisao/la: ›
Koje ste vi budale....
Da je više ljudi kao Škoro bar...
Živio Škoro i živio HDZ!

i tonson!
Da, i Thomson.

I pavelić.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2008. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la (Pogledaj post): › Koje ste vi budale....

Klasično razmišljanje jednog HDZ-ovca, nisi njihov, ne valjaš.

mikka je napisao/la (Pogledaj post): › Da je više ljudi kao Škoro bar...

Ne bi bilo dobro, jer bi vas bilo još više, mi "obični" porezni obveznici bi morali još više crnčit i šljakat da bi vi gospoda mogli kupovat jahte i ljetovati po 2 mjeseca.

mikka je napisao/la (Pogledaj post): › živio HDZ!

Ne dao Bog dragi, inače smo svi u jajima, možemo odmah ići prositi sa Đokicom i ostalom ekipom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nisam među tima koje nazivaš "gospoda", isti sam porezni obveznik kao i ti i nemam 2 mjeseca godišnjeg odmora. Riječ je jednostavno o tome tko je najbolji od plitičara i najvažnije tko MOŽE voditi državu. Pa sad ti pogledaj: imaš 2 jake stranke, ostale su preslabe. E sada, ako moram birati između HDZ (oličenje hrvatstva) ili SDP (oličenje komunizma) radije ću HDZ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.08.2008. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
mikka je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
mikka je napisao/la: ›
Koje ste vi budale....
Da je više ljudi kao Škoro bar...
Živio Škoro i živio HDZ!

i tonson!
Da, i Thomson.

I pavelić.Sta Pavelic ima sa ovom temom??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da...
Nisam rekla da su budale zbog toga što im se ne sviđa HDZ nego zato što ne mogu vrijeđati čovjeka kojeg ne poznaju i ne znaju kakav je zapravo. Pogotovo ovo da je pohlepan za novac, jer je to apsolutno netočno. Tako se i šire laži o ljudima općenito, jer svi pričaju gluposti koje nisu zasnovane na činjenicama i ne mogu to potvrditi jer je - izmišljeno... Dakako od strane jednog čovjeka pa se širi dalje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.08.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
mikka je napisao/la: ›
Koje ste vi budale....
Da je više ljudi kao Škoro bar...
Živio Škoro i živio HDZ!

i tonson!
U svakom slucaju cu prije slusati MARKA nego pevacice sa istoka sto ih "nas" dobri Borbas dovodi u Osijek i pravi hit parade u gradu gdje nikad se to nije niti desavalo.Osijek urban grad bio prije 30 godina,a sada??????? zato nemoj spominjati Marka kada ce ti jos malo i Ceca i baja knindja dolaziti u grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.08.2008. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la: ›
I da...
Nisam rekla da su budale zbog toga što im se ne sviđa HDZ nego zato što ne mogu vrijeđati čovjeka kojeg ne poznaju i ne znaju kakav je zapravo. Pogotovo ovo da je pohlepan za novac, jer je to apsolutno netočno. Tako se i šire laži o ljudima općenito, jer svi pričaju gluposti koje nisu zasnovane na činjenicama i ne mogu to potvrditi jer je - izmišljeno... Dakako od strane jednog čovjeka pa se širi dalje...
Mikka? ja cu ti potvrditi cinjenicu da da je Skoro pohlepan za novac.Ovako,trebao se odrzati koncert Marka i Skore u Zaboku(zagorje) Marko je rekao od ulaznica pola-pola,sto je normalno,a Skoro je rekao,ja sam sredio koncert(a nije on nego gradonacelnik Zaboka)meni ce ici 70% a tebi 30%,sto Marko nije htio pristat na tu cjenu,i poslje toga Skoro neprica sa Markom..eto,to je istina 100%..takav je Skoro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.08.2008. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
mikka je napisao/la: ›
Koje ste vi budale....
Da je više ljudi kao Škoro bar...
Živio Škoro i živio HDZ!

i tonson!
Cinicno ovo si rekao "Tonson",jel mozda vise volis cicu,jelenu karleusu,viki .caki???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: