Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanka u Big Brotheru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Poznajete li Željku?

DA
23%
 23%  [ 6 ]
NE
76%
 76%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 26


Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2005. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

btw. nema ti u Os faks arhitekture...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2005. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam to ni rekla...pročitaj Wink

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2005. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisi u tijeku...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stjepan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2005. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
cuj, postalo zanimljivo, nedamo nase osjecane Smile

ko sto nedamo cika glavasa,tako srcem i dushom navijamo za zeljku Smile



Glavas - sociopat, pokvarenjak i manipulator. Neka ga nose! Za Željku naravno navijamo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2005. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile ako skontamo da zeljka kojim slucajem nece pobjediti;poslat cemo cika glavasa, velikog pokvarenog sociologa da ih sve izmanipulira i pokaze im pravi put Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2005. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote]
E a zašto onda nisi koristio propisani način pisanja, da sirotica skonta da si sarkastičan haa Confused[/quote]

nemoj tako, nije guskama lako ovih dana.. kako bi tebi bilo da te specijalci pokušaju eutanizirat svaki put kad izađeš iz kuće?
osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora fora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2005. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeljkica je ok! simpa cura!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2005. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemojte me krivo shvatiti,ali-ŽIVOT JE DRAGOCJEN!-zašto onda provoditi vrijeme gledajući što netko sere na WC-u (osim koliko sam čuo između 7-8 ujutro),iznosi svoje stavove, misli da ima stila jer si je probušio guzicu,penis i bradavice i onda se ide prepucavat sa dugima..Osim toga kog boli kurac što tamo neke pričaju u sobi prije spavanja,ko se kome sviđa,itd.,itd.,itd.
Oni su po meni prodali svoju privatnost (jednim dijelom).ali tu se očito radi o ljudima koji ŽELE BITI EXPONIRANI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2005. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne gledam BB (ovo nije sada kao neko opravdavanje tipa, vidi me sto sam "cool") iz vise razloga, ali znam na netu ponekad procitati one izvjestaje na sluzbenoj stranici.

Imam dojam kao da se u toj kuci nalazi presjek drustva. Prosle sezone su u kuci bili uglavnom "urbani"/"obrazovani"/"dobrostojeci" (to sam i znao pogledati), ali ove su puno bolje (sudim po zanimanjima) pogodili presjek drustva. Kasnije se to sve reflektira i na izjave, ponasanje, a i stavove pojedinaca koji se daju iscitati iz tih napisa na Netu.

Dakle, gomila kloniranih kokoshki, wannabe poznate/manekenke/jet_set blabla, zderacice literature poput Cosma/Elle i ostalih magazina za pranje mozgova, notornih idiotarija poput savjeta za ovo ili ono, koje pisu jos vec retardi o onih koji to citaju.

Jednako tako, frajeri koji su turbo-macho-supercool, ono nisam normalan koliko sam zena pojebao, pica popio i s koliko sam ih se potukao.

Ovaj BB (ovako, odokativno, rekoh da nemam priliku to gledati) mi se cini puno blizi realnosti velike vecine gradjana ove drzave.

Anonymous, sto ti mislis o tome?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2005. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravo da ti kazem nit sam gledao onaj prosli nit gledam ovaj. mislio sam da cu gledat ovaj kad imamo svoju predstavnicu Smile ali izgleda da u terminu bb uvjek radim nesto drugo.

a takvih kokoshi i likova mi je dosta u stvarnosti,neznam sto ljude nagoni da ucestvuju u tome !? a da. skuzili su iz proslog bb da ce se moci dobro prodati posle showa... a one dvije kokoshi,nasminkane,dotjerane... i sjede na dvoristu piju kafu. uzas.

ma kakav reality show !? navodno nisu prosli neke dnevne/tjedne zadatke ali su u dogovoru s bb 'odglumili' kao da su prosli.

mislim da bi popizdio unutra. ustvari zavisi koliko bi alkokola bilo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2005. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

Anonymous, sto ti mislis o tome?!


Embarassed Ma da ti nest kazem pozdravljam onog ko nam doneo BB u RH. Sad svaki dan imam sat vremena za igranje pucačina. A subotom tri sata dobijem slobodno hehe.
Prijatelju Leteći, razvidno je iz tvog napisa da si ogorčen stanarima BB kujzle, no šteta je tu energiju ne iskoristiti u pravom smjeru Arrow Slovenski server CoD.
Vezano za moje mišljenje, nisam baš dobro informiran o zbivanjima u Kući, no ima jeftinih televizora u Emezzeti, kupiš jedan i gledaš što ti volja. Sastav ukućana, bi trebao laskati nama iz Slavonije, jer nismo dio tog hrvatskog prosijeka. A ova tzv. Osječanka najmanje je živila u Osijeku, tako da me boli moje kavernozno tijelo za razvoj situacije u BB hous.
P.S. Savjet za usamljene: Pratite zbivanja u kući da bi imali o čemu razgovarati sa usijedelicama Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2005. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anonymous, sto ti mislis o tome?!


hm, tamo je izgledalo kao da se mene proziva, sad ovdje piše you, a odgovara debeli....WTF?? Shocked Question

Smile inače se bavim gledanjem "pametnijih" stvari, DivX filmova i serija, a ne nekakvog presera...ups...prenemaganja ljudi profila kakvog ne mogu podnijeti IRL, a kamoli da ih gledam na tvu. Mada Željku osobno poznajem, uopće ne znam što se događa sada tamo, u šumi Dubrave. Nek joj je sa srećom, ako joj je to gušt.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2005. 1:09 
Naslov:  Re: Osječanka u Big Brotheru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci, točno to sam mislio pod onim "parada prosječnosti".
Mislim, budimo realni, čak i Anonymous ima vise soli u glavi nego oni glupsoni tamo u ovogodišnjem Big Brotheru.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2005. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Goge je napisao/la: ›
Vinkulja rulz!!!!!!!!!!!


A koji ti je to kurac rulz?

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2005. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Anonymous, sto ti mislis o tome?!

opet će čiko s prastarim frižiderom počet oduzimati kikirikije Smile

bacim pogled ponekad, ali definitivno me ne mogu držati prikovanu uz ekran. ima puno stvari koje me više privlače. prošlogodišnja ekipa je bila puno simpatičnija pa sam i češće pogledavala, a možda i zato jer je sve to bilo novo. bar i survivor me definitivno uopće nisu zanimali. od "reality" emisija mi je bila zanimljiva ona o parovima koje razdvoje na otoku i stavljaju u niz iskušenja - ne sjećam se točno naziva, možda Otok izazova Smile
BB mi je kao koncept čak i zanimljiv, ali ja nikad ne bih pustila kamere u svoju intimu u tolikoj mjeri.
super mi je komentar debelog da barem dobije par slobodnih sati.

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: