Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gljivice i vagina (help)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2008. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako već nećeš kod ginekologa, odi bar kod psihijatra! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2008. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta smo mi svi debilni što ti preporučamo stručnu osobu?
ako ti treba izvadit zub ima nas ovdje koji bi to mogli ( i vrlo rado htjeli) ali ovo je ipak nešto što zahtjeva iskusnu i obrazovanu te specijaliziranu osobu.
živo me zanima što si si sve do sada izliječila čitajući "pametne# savjete po netu...ja ne mogu vjerovat...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2008. 20:13 
Naslov:  "trpi kurvo bila si bludna", pjeva pogreb x.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › ja ću se obogatiti kad izmislim uređaj koji će mi omogućiti da ljude kao što je nicx ubodem nožem u facu preko interneta


thats a good one. Very Happy
a pazi hipotetsku situaciju:
curica, možda još osnovna škola, starci strogi neki prokatolički. stari neki patrijarhalni koji iskajiša svakoga tko mu se nađe na putu. najčešće su to njegovi potomci... a eto, možda mlado naivno, raslo pod staklenim zvonom pa ostalo podložno raznim utjecajima.
recimo da je umislila da se zaljubila, pojebala se tko zna kime i zaradila tko zna što.
tko zna kako će starci reagirati ako doznaju?!
možda je samo masturbirala pa navukla nešto na delikatnidio tijela.

ovo je samo jedan od xy mogućih scenarija. misliš li da još uvije zaslužuje sjekiru u glavu?
možda je zaista samo očajna i u nevolji. jer ne znam ništa o njoj, a nije navela niti sve simptome niti detaljno razložila svoju situaciju... i upravo zbog svojeg neznanja ne želim osuđivati. kako bilo, čini mi se da ginekolog nije last resort nego jedina moguća opcija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2008. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda ju je prvi ginekolog zajebo pa joj ugurao nešta drugo umjesto medicinske sprave pa sad više neće kod ginđe

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2008. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › ja ću se obogatiti kad izmislim uređaj koji će mi omogućiti da ljude kao što je nicx ubodem nožem u facu preko interneta


previše si okrutan...
Svebor je u pravu, ne možemo suditi o situaciji koju ne poznajemo...
i moguće je da je doživjela nešto loše kod ginekologa, dovoljno je samo da se netko bezobrazno izdere i nabaci neke "komentare" da poželiš nikada više ne otići...
kad sam ja prvi puta bila kod ginekologa, to je bilo prestrašno iskustvo...no to nije razlog da se ne ide...

mi bismo ovdje trebali curu ohrabriti da, unatoč tome što ne želi, ode...to je jedino rješenje...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2008. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
ne možemo suditi o situaciji koju ne poznajemo...

mislim da smo se svi osvrnuli na ono što nam je prezentirano te o tome dali svoj sud.većini nam je neshvatljivo da netko izbjegava liječnika riskirajući tko zna kakve posljedice po svoje zdravlje.ma u kakvoj god situaciji bila - obiteljskoj - treba se obratiti majci za pomoć ako već ne ide ginekologu.
(hmmmm....možda ne zna da postoje i ženski ginekolozi?)

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2008. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, cura ima problem, vjerujem da joj nije lako, nije ni meni bilo lako prvi put...ali jbg mora se, to je isto ko da ideš kod zubara, kad tad se to mora obaviti...a sad je sigurno vrijeme, čak odgađanje može samo pogoršati situaciju. A ako je problem zbog neugodnosti ili staraca, legicu ili sestričnu i sl. za ruku i pravac u ordinaciju.....

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2008. 1:30 
Naslov:  Re: Gljivice u vagini (help)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saće čika mons da sredi to sve, evo upravo sam se s mobtelom čujo s babom lepom, reko baba jebemu sunac žarani ima jena curka koja ima pečurke po vulvi, a vrganje unutar iste, a stra ju je da joj čika boca malo pogleda u udolinu. kaže baba ovako. dijete drago čekaj pun mjesec drugog mjeseca u godini jer je taj najvarljiviji, nikad ne znaš kaki je i šta sprema, nekad je kraći, nekad je duži nekad ga nema, pa kaže ovako kada dočekaš pun mjesec drugog mjeseca u godini, veljača jel da znaš da se ne zajebeš evo brzo će to, onda moraš dva dana prije puna mjeseca, za puna mjeseca i dva dana poslje puna mjeseca dobro pizdu namakat u valovu sa sljedećom otopinom koja se spravlja na sljedeći način. uzmeš valov za svinje ranit osrednje velik, najbolje ako su svinje tjedan dana bile ranite u njemu s koncentratom i klasičnim napojem u kojem je bilo i lubenica, nakon toga moraš u valov nasipat vrele vode, u tu vodu onda sipaš sode bikarbone, čili paprike, neovadiola, solne kiseline, dikumarola, tri adrenalinske žljezde mošusnog goveda koje si tukla 4 dana prije mokrim štrikom isključivo po glavi i očima. to dobro promješaš i sjedneš u valov i tako ponavljaš 5 dana. znači dva dana prije mjeseca punog i dva dana poslje ili odeš ginekologu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mademoiselle
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2008. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicx je napisao/la: ›
ovako,na svijetu jos ima ljudi koji ne zele ginekologu...hm,npr ja...a stvarno mi treba pomoc,valjda imam te gljivice,svasta sam nesto citala po netu,svi spominju canesten,vaginalete,i uzela sam ih,one tri,i nish mi nisu pomogle...nisam uzimala kremu,jel se to treba koristiti u kombinaciji ili sta...ajme meni,ako netko zna,plizzz help,ali stvarno...imam te simptome,iscjedaki ono,neke kao,sta ja znam pristice ...a joj,nikd nece proc



ako imas prištiće onda vjerojatno nisu gljivice u pitanju,,vec nesto mozda malo ozbiljnije,,,nezelim te plasiti,,ali gljivice tj. Candida albicans manifestiraju se kao svrbez, pecenje,,crvenilo i iscjetkom ciji miris podsjeca na kvasac.. Glivice su sastavni dio vaginalne flore i kod pada imuniteta moze doci do njenog razmnozavanja. Svaka druga zena jednom u zivotu ima kandidu i njije nista zabrinjavajuce. Nezelim ti postavljati dijagnoze,,,stoga bi najpametnije bilo da pregoris strah i narucis se ko ginosha,,,,osjecat ces se bolje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2008. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebemu meni je teško na obični pregled otići kod ginekologa,a mogu si mislit kak je njoj sa gljivicama otići...
Jebiga,mora skupiti hrabrosti i otići...
Meni nije problem naručiti se,ali kad mu stanem pred vrata,a med.sestra prozove ajuj ajaj srce mi u peti završi,al kad vidim svog ginekologa sa onim slatkim prstićima pravim onim dugačkim lopovskim dođe mi da mu kažem da on sjedne na onu stolicu a ja da malo pregledam njega osijek031.com smile
Uglavnom,da ne skrećem sa teme,ne znam odakle si,ni koliko ti je godina,ali i ako si jako mlada,nema veze,starci ti neće ni saznati da si bila kod njega,nisam ni ja prvi puta rekla starcima da idem ni da sam bila,a imala sam 15tak godina...
Sad sa svoje 22 godine,svaka dva-tri mejseca se naručim čisto onak pregled običan,da vidim jel sve ok...mislim mora biti sve ok.imam jednog partnera,ne mijenjam ih ko čarape a ni on..
Tako da...možeš ti to,objasni mu sve,ne moraš se skidati,lijepo sjedi i popričaj sa čovjekom,objasni mu situaciju i šta,reci mu da te sramota skinuti se,objasni mu kakva ti je mala i vjerojatno će ti dati neke tablete ali kontam ne one za piti nego te vaginalete kako se već zovu...i šta?pokušaj....
nemaš šta izgubiti...
Ja osobno imam problema sa bubrezima već dosta godina i prije par godina imala sam jednu jaku upalu koja se proširila na mokraćovod i općenito na cijeli taj dio tijela i sve me peklo,svrbilo iako sam se znala i po 10 puta dnevno oprati zbog toga,i šta sam napravila,ošla kod ginekologa i dao mi te vaginalete,neke žute ogromne,gigantice(nemoj misliti da te plašim)..nekih 20komada je bilo u pakiranju i svako jutro sam morala staviti si unutra...i nositi uloške cijeli dan i noć tih 20dana jer je kao ta tableta puštala neku tekućinu iz moje male....i ništa..poslije te terapije sve je bilo okej.otišla sam opet na pregled i rekao mi je da sam čista...
Stoga,ne oklijevaj...moraš ginekologu....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2008. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mislim ono: i odlazak zubaru je strašan, pa svi idemo ili bar jednom godišnje na pregled ili kad boli....nijednoj ženskoj osobi odlazak kod gine nije ugodan (osim ako baš nije mazohistica ili whatever), pa svejedno idemo...ne kužim...mislim da ne postoji opravdan razlog za neodlazak, pogotovo kada je već takva situacija u pitanju....teško da si sama možeš pomoći, sori...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2008. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ....nijednoj ženskoj osobi odlazak kod gine nije ugodan (osim ako baš nije mazohistica ili whatever),.


ja volim...osobito onaj vaginalni ultrazvuk Wink Very Happy

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2008. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sori onda....Smile...meni je dovoljno vidjeti onu stolicu....osijek031.com smile Sad....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2008. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...sori onda....Smile...meni je dovoljno vidjeti onu stolicu....osijek031.com smile Sad....


Ja bi si tu stolicu kupila da je stavim u sobu....tak kad mi dečko dođe Embarassed da se igramo ginekologa i pacijentice Embarassed

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2008. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....pogled na stolicu je samo početak...sve ostalo je samo nastavak noćne more....ali da se vratimo na problem - sve to ne spriječava odlazak, ma kakva god tortura me očekivala....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: