Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pokušaj ubojstva u Dardi [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2008. 18:49 
Naslov:  Pokušaj ubojstva u Dardi [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stravična tragedija dogodila se u Dardi. Oko devet sati u obiteljskoj kući u Ulici Đure Đakovića, pedesetsedmogodišnja majka Marija, nožem je izbola svoje kćeri, dvadesetsedmogodišnju Aleksandru i dvadesetdvogodišnju Jovanu. Potom je pokušala i sebi oduzeti život. Još se ne zna točno kako je došlo tragedije, ali se pretpostavlja da je majka uzela nož u ruke u trenutku psihičke rastrojenosti. Susjedi, koji su željeli ostati anonimni, govore kako se majka s kćerkama izuzetno dobro slagala i lijepo ih je odgajala, stoga su u nevjerici zbog krvavog događaja. Dežurna trauma Kliničke bolnice Osijek zaprimila je tri unesrećene osobe koje su još u stanju obrade. Za dvije se još bore za život.




U Vijestima u 17h i 18h Osječke televizije pogledajte i:

- Osječko baranjska županija napravila je sporazum s državnim ministarstvom, obavljen je natječaj i potpisani su ugovori.
- Priča o smjeni čelnog čovjeka osječkoga Hrvatskog narodnog kazališta dobila je još jedan nastavak.
- Istraživanje koje su proveli mladi HDSSB-a, pokazalo da Osječki mladi plaćaju 50 do 90% skuplju kartu od madih iz Rijeke i Splita.
- S obzirom na početak nove školske godine i trenutni trend poskupljenja gradskog prijevoza Mladež HDZ-a grada Osijeka uputila je gradskom poglavarstvu i direktoru GPP-a Darku Markoviću zahtjev za službenim razgovorom
- Vođeni težnjom da svaki Osječanin mora imati uvjete za bavljenje sportom i da se svakom Osječaninu mora omogućiti zdrav život, u Gradskome su poglavarstvu započeli s rekonstrukcijom i izgradnjom igrališta na području grada.
- Novu internetsku stranicu, Sportski portal grada Osijeka, koja bi trebala obuhvatiti sva sportska događanja u našem gradu pokrenut će uskoro Gradsko poglavarstvo.
- Vrijeme




Osječka televizija - Vijesti u 17.00, 26.08.2008.



Više informacija; Osječka televizija




Vijesti u 17.00 Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2008. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...strašna tragedija, al eto...žena se definitivno ustala na lijevu nogu...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2008. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...strašna tragedija, al eto...žena se definitivno ustala na lijevu nogu...


čitala sam baš na teletekstu to jučer....
kaže stara ne do bog da se meni to desi,morate ti i brat biti dobri prema meni da nas ne bi utukla na spavanju osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2008. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da,da - opasan je život....@legice, definitivno onda izvuci pouku iz ovog Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2008. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...da,da - opasan je život....@legice, definitivno onda izvuci pouku iz ovog Smile


pouka je ta da mami do daljnjega zabranim gledanje tv-a i čitanje teleteksta Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: