Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svjetsko prvenstvo u rukometu (Osijek=sramota)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.08.2008. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: › a nabrojane smotre nisu nista slabije po jacini i zahtjevnosti od predstojeceg rukometnog prvenstva...

ma joooooj, istina živa, evo kad je bilo svjetsko u kuglanju meni je od tvrđe do centra grada trebalo 2 sata, jer su silni autobusi sa češkim i poljskim navijačima napravili toliki prometni kolaps da to nije bilo normalno, osijek je bio prepun navijača, stotine tisuća ljudi je navijalo i skandiralo na ulicama, baš je ludo bilo.

osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.08.2008. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la: ›
a nabrojane smotre nisu nista slabije po jacini i zahtjevnosti od predstojeceg rukometnog prvenstva...
Da istina, jednako su jadne i besmislene,ja se samo pitam kako itko može gledati ta sranja, koja je to skupina ljudi, koga uopće može zanimati prvenstvo svijeta u kuglanju.Sigurno su u pitanju neke teške traume iz djetinjstva ili nešto slično.Iskreno žalim te ljude.


a sta fali kuglanju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.08.2008. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile


nije mi jasna poanta ovog...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.08.2008. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Američki bowling je još donekle i zanimljiv(to je pretpostavka,jer ja neznam dali toga uopće ima u hrvatskoj),a kuglanje je loša,jeftilen izvedba bowlinga.Jesi ti vidio na šta liče(pod time mislim na cjelokupan dojam) ti ljudi koji se "profesionalno" bave s kuglanjem,posebno babe.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.08.2008. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Američki bowling je još donekle i zanimljiv(to je pretpostavka,jer ja neznam dali toga uopće ima u hrvatskoj),a kuglanje je loša,jeftilen izvedba bowlinga.Jesi ti vidio na šta liče(pod time mislim na cjelokupan dojam) ti ljudi koji se "profesionalno" bave s kuglanjem,posebno babe.


prva stvar, kuglanje nije profesionalan sport, ima par iznimaka gdje su jaci klubovi kupili tj doveli par jacih igracica mislim da je rijec o zadru/rijeci ili tako nesto al nemoj me drzati za rijec... ostali svi normalno rade svoje posao do 16-17 do kad im je radno vrijeme a onda poslje imaju trening... a od 10 mj do negdje 5 mj svaki vikend im je zauzet...

a glede tog jesam vidio ... vjeruj mi jako dobro znam sta je kuglanje i o tome sve... iako nekuglam ali sticajem okolnosti sam dobro upucen Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.08.2008. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve će biti u redu...šta se brinete...rukomet nije nogomet...kontam da će možda najviše bit francuza...moći će iči na cajke...bit će to super...a što se tiče velikih natjecanja u HR...pa svjetski kup u skijanju na sljemenu...uvjerljivo najbolji ženski slalom u sezoni...a i muški je među boljima...tenisu u umagu,također među najboljim turnirima u tenisu u tom djelu sezone...itd itd...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2008. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la: ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › jao si nam ga majko. a zamislite kako bi se obrukali da smo slučajno dobili euro 2012.


ajde ti meni sad lijepo reci, koju smo to organizaciju nekog velikog natjecanja zgrajsali? tj shebali... ?
a kad smo dobili organizaciju nekog velikog natjecanja? i nemoj mi molim te spominjati europsko u rukometu prije iks godina jer si sam prije naglasio da rukometno prvenstvo nije velika manifestacija

Ovo što se tiče rukometa je p... dim za EPSO, to je ljudi veliko takmičenje i tu će trebati potegnuti....1400 do sada akreditacija je potvrđeno, ekipa za trap i skit su lovaroši kojima paše samo *****. To će bit pravi belaj.....


Zbog čega se onda grad Osijek uopće ugurao u organizaciju Svjetskog prvenstva u rukometu ako je to p..... dim? Zašto se namjeravalo brže bolje potrošiti 400 mil. kuna na ovu j....u dvoranu? Zbog čega? Zbog 1000 navijača koji bi posjetili Osijek kako lupeta lavić?
Gospodo draga, nije li cilj takvih organizacija nešto zaraditi, promovirati svoj grad ili regiju?
Koliko god došlo turista, novinara i inih svata imat će priliku vidjeti što je palanka u svom najboljem izdanju.
A ti laviću nisi možda pomislio da određeni broj ljudi koji je namjeravao doći u Osijek nije mogao naći smještaj pa su odustali? Jel ti misliš da bi svi Mađari krenuli nazad da imaju gdje prespavati poslije utakmice? Šta smo im to mi ponudili? Gdje su te stranice npr. na internetu gdje bi se grad Osijek kako tako predstavio i pozvao te iste navijače da dođu kod nas. A gdje da dođu? Da podignu šatore pokraj voćnjaka babe Mande uz dvoranu? Ili da pitaju Đuku koji drži olupine kombija 100 metara od dvorane smiju li prenoćiti pokraj olupina? Ne bi me čudilo da ovi u gradu mole Boga da ih što manje dođe. A ako i dođu, što brže ih treba isprašiti iz "grada"(ovo grada uzmite sa rezervom jer kad nam u sred ljeta "grad" zasmrdi po stajskom gnojivu, kad nam "građani" u sred "grada" zbog krpanja kućnog proračuna odluče odlomiti komad javne površine i tu posaditi papriku, kad se po ulicama gdje se jedva dva auta mimoiđu naprave zgrade sa 50 stanova i da dalje ne nabrajam, teško da to mjesto možemo nazvati gradom...) . Zamisli samo da se usude pitati ima li slobodnih kreveta u Osijeku! Grom i pakao!
E moj laviću, kakve gluposti samo pišeš. Rumunji su siromašni pa neće doći! Pazi ti to! Ti znaš tko bi došao navijati za njih? Jel' ti pričaš o nogometnim navijačima ili rukometnim čovječe?
Jel netko iz grada kontaktirao rukometne saveze u Rumunjskoj ili Slovačkoj a da ne govorim o Mađarima pa ih pitao "ljudi, imate li kakve podatke koliko vaših navijača dolazi u Osijek,kakav je interes,što ih zanima...? A da ne govorim dalje. Pa naravno da su hoteli puni. Trebaš bit jako bistar pa shvatiti da ti hoteli imaju svoju klijentelu koja ih popunjava nevezano uz rukomet. Pa kad odbiješ popunjenost hotela onda dobiješ zapravo pravu sliku koliki su smještajni kapaciteti u to vrijeme...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2008. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada je bilo svjetsko rukomento prvenstvo za žene u Hrvatskoj, u Zagreb je na finalnu utakmicu došla puna dvorana Mađara, i još ih je toliko ostalo van dvorane...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.08.2008. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Zbog čega se onda grad Osijek uopće ugurao u organizaciju Svjetskog prvenstva u rukometu ako je to p..... dim? Zašto se namjeravalo brže bolje potrošiti 400 mil. kuna na ovu j....u dvoranu? Zbog čega? Zbog 1000 navijača koji bi posjetili Osijek kako lupeta lavić?
Gospodo draga, nije li cilj takvih organizacija nešto zaraditi, promovirati svoj grad ili regiju?
Koliko god došlo turista, novinara i inih svata imat će priliku vidjeti što je palanka u svom najboljem izdanju.
A ti laviću nisi možda pomislio da određeni broj ljudi koji je namjeravao doći u Osijek nije mogao naći smještaj pa su odustali? Jel ti misliš da bi svi Mađari krenuli nazad da imaju gdje prespavati poslije utakmice? Šta smo im to mi ponudili? Gdje su te stranice npr. na internetu gdje bi se grad Osijek kako tako predstavio i pozvao te iste navijače da dođu kod nas. A gdje da dođu? Da podignu šatore pokraj voćnjaka babe Mande uz dvoranu? Ili da pitaju Đuku koji drži olupine kombija 100 metara od dvorane smiju li prenoćiti pokraj olupina? Ne bi me čudilo da ovi u gradu mole Boga da ih što manje dođe. A ako i dođu, što brže ih treba isprašiti iz "grada"(ovo grada uzmite sa rezervom jer kad nam u sred ljeta "grad" zasmrdi po stajskom gnojivu, kad nam "građani" u sred "grada" zbog krpanja kućnog proračuna odluče odlomiti komad javne površine i tu posaditi papriku, kad se po ulicama gdje se jedva dva auta mimoiđu naprave zgrade sa 50 stanova i da dalje ne nabrajam, teško da to mjesto možemo nazvati gradom...) . Zamisli samo da se usude pitati ima li slobodnih kreveta u Osijeku! Grom i pakao!
E moj laviću, kakve gluposti samo pišeš. Rumunji su siromašni pa neće doći! Pazi ti to! Ti znaš tko bi došao navijati za njih? Jel' ti pričaš o nogometnim navijačima ili rukometnim čovječe?
Jel netko iz grada kontaktirao rukometne saveze u Rumunjskoj ili Slovačkoj a da ne govorim o Mađarima pa ih pitao "ljudi, imate li kakve podatke koliko vaših navijača dolazi u Osijek,kakav je interes,što ih zanima...? A da ne govorim dalje. Pa naravno da su hoteli puni. Trebaš bit jako bistar pa shvatiti da ti hoteli imaju svoju klijentelu koja ih popunjava nevezano uz rukomet. Pa kad odbiješ popunjenost hotela onda dobiješ zapravo pravu sliku koliki su smještajni kapaciteti u to vrijeme...


Jednostavno nemogu vjerovati da jedan 35-godisnjak moze napisati toliko glup post.
Jednostavno neznam od cega da ti pocmem odgovarati, jer ti si toliko toga nadrobio tu da je to strasno, a svako malo pises da sam ja glup...

Sta ti mislis da ce se tih 400 miliona koji su ulozeni u dvoranu moci vratiti na ovom prvenstvu? Je kako da ne, ali to nije vazno... vazno je da je ta dvorana sagrađena i da ce je osjecani moci koristiti, upravo iz tog razloga je Osijek isao na domacinstvo jer mi do sad nismo imali pravu dvoranu... Zrinjevac je oronuo, nova dvorana na jugu je mala, i mi prakticki pravu dvoranu nemamo sto je za 3 po velicini grad u RH SRAMOTA... Jedino pomocu neke ovakve manifestacije se grad moze ogrebati da se napravi neka inrastruktura koja bi onda ostala gradu na koristenje...

Kazes mađari bi prespavali... jeh rajt... nocenje u osjeckim hotelima je 400 kn (cca) po osobi... vrlo vjerovatno da ce svi slobodni hoteli (tj ta sirotinja koja ce ostati) jos i podici malo cijenu jer kad je zetva treba da se zanje (klasican hrvatski poduzetnicki duh) dakle ako idu autom 4 soboe do je 1600 kn ili 230 eura... a on za nekih 50 eura troska goriva ode i vrati se u mađarsku za nekih sat i pol - dva... i sve trci da prenoci u hrvatskoj... isto kosto su nasi nocili u austriji na EP... islo se busevima na tekmu i vracalo nazad...

Ja neznam jesi ti sebi u svojoj glavi zamislio da je ovo neki mega super ultra spektal di ce cijeli svijet pohrliti u Osijek ili sta... to sve sto ce se desiti u tih tjedan dana u os je samo jedno veliko sranje zbog kojeg ce građani osjeka morati ispastati puno prije pocetka ....


i nije mi jasno sta tebe to toliko pati ta organizacija, kad se ona tebe uopce netice, i niti ti ide iz džepa niti u džep... sta uopce zamaras sa svojim komentrarima ljude tu, ako te to stvarno brine, odi u organizaciski odbor i tamo se zažli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brkson
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 16:08 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu (Osijek=sramota)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko su karte?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brkson je napisao/la: ›
Koliko su karte?
150 kn dnevna

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brkson
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2008. 13:50 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu (Osijek=sramota)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skupa zajebancija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2008. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brkson je napisao/la: ›
Skupa zajebancija.
a cuj netko to voli i nekome nije zajebancija a niti skupa.ja osobno volim rukomet i igrati i gledati al ovo mi je previse novaca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redcode
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2008. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a gdje se mogu kupiti ulaznice?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2008. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ispravak, osijek ima jedan hostel.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: