Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kraj rujna objektivni rok za završetak radova u Kapucinskoj [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2008. 18:15 
Naslov:  Kraj rujna objektivni rok za završetak radova u Kapucinskoj [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko god bio zadovoljan tijekom i izvedbom radova u Kapucinskoj ulici, gradonačelnik Gordan Matković, nije mogao prikriti nezadovoljstvo odnosima s medijima i izvještavanjem javnosti o rokovima završetka radova. Napomenuo kako je nezahvalno prejudicirati rok završetka radova na dvije i pol tisuće četvornih metara ulice s brojnim poslovnim prostorima, nepredvidivim instalacijama, tramvajskom prugom, brojnom populacijom i kulturnom baštinom kao što je fasada kuće “Karlović”. Istaknuo je da svakako treba iskoristiti lijepo vrijeme i privesti kraju radove što prije, ali da kvaliteta izvedbe time ne trpi. Kraj rujna objektivni je rok završetka radova, iako je vrlo vjerojatno kako radovi mogu završiti i prije, rekao je Matković.




U Vijestima u 17h i 18h Osječke televizije pogledajte i:

- Zavod za sjemenarstvo i rasadničarstvo posjetili župan i gradonačelnik
- Zavod za javno zdravstvo preventivno tretiranje komaraca danas, sutra i prekosutra
- Aljmašani pokrenuli Inicijativu za spas dostojanstva njihovog mjesta
- Posudbeni odjel za odrasle GISKO-a zbog preuređenja zatvoren do 26. ovoga mjeseca
- Vrijeme sutra – još toplije, temperatura do 37 Celzijevih stupnjeva





Osječka televizija - Vijesti u 17.00, 21.08.2008.



Više informacija; Osječka televizija




Vijesti u 17.00 Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2008. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam u glasu da će micati skela sa zgrade IPK-a pa će ih opet vraćati, ta zgrada se obnavlja pročelje već 3 godine a majstore tek sada vidim da rade.

Zanima tko je to dogovorio obnovu i kako se to može tolerirati da skela 4 godine pravi ruglo u gradu i nikome ništa pa eurodom se sagradio za manje!!!!!

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2008. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima i placaju li svi ti gradjevinari/investitori porez na reklame koje se kece sa zastinih tkanina na gradilistima?

Ima li tko iz GP-a/komunalnog da odgovori na ovo pitanje?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2008. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matković reče da je kraj rujna optimalni rok, ali nije precizirao koje godine. Twisted Evil

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.08.2008. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la: ›
Matković reče da je kraj rujna optimalni rok, ali nije precizirao koje godine. Twisted Evil


Rok je 15.listopada,možda 1.studenoga.govorim to iz najpouzdanijih izvora(bila sam osobno tamo na terenu jučer).matković je rekao kraj rujna,međutim nema šanse da bude gotovo tako rano.

Leteci mungos je napisao/la: ›
Mene zanima i placaju li svi ti gradjevinari/investitori porez na reklame koje se kece sa zastinih tkanina na gradilistima?


Ne plaćaju.

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: