Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Intendant HNK u Osijeku iznio svoju stranu priče [Osječka televizija]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2008. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da bi vam bilo pametnije da neprozivate neke ljude koje u ovoj prici za sad ne sudjeluju...
Recimo? (Spomenuh: Fijačko, Novak, V. Ljutić, S. Ljutić, Smoje, Širac - tko je konkretno?)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.08.2008. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... reko sam konkretno tko nesudjeluje u ovoj prici ZA SAD ... al neznaci da nece biti uskoro predmet ove price...

i varga nemora znaciti da sam na tebe mislio... rekoh u prethodnim postovima dakle mozda tvoj mozda od nekog drugog... a mozda i u vise postova

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sat2
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 6:58 
Naslov:  Re: Intendant HNK u Osijeku iznio svoju stranu priče [Osječka televizija]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
sat2 je napisao/la (Pogledaj post): › Hajde molim Te, Tebe mi je dosta čitati!
Pa nemoj onda čitat' i patiti se još i komentiranjem!
Citat: › Tko je Tebi Fijačkovica pa ne podnosiš Ljutića!
Meni osobno nije ništa, ali kao redovnom posjetitelju kazališta ona mi je bila, i još uvijek jest, najbolje što smo imali od izvođača na opernim daskama. I bojim se da još dugo nećemo imati umjetnicu približno usporedivog potencijala. Ali kao što poslovica kaže: "Nitko nije postao prorok u svom selu"
Citat: › Koji je to repertoar bio prije njega, a koji je sada! Fijačkovica je otišla tamo gdje bolje plaćaju, kao i mnogi glumci, kao i mnogi glazbenici! "Stručnjak" moj znaš li ti tko svira u opernom orkestru... Mađari, nema ljudi!
Znam tko svira, znam tko dirigira i znam tko nije primljen na audiciji jer je krive vjeroispovjesti. Pisao sam o tome i ukoliko te zanima, imaš moj post zakačen na neku od prijašnjih vijesti. Ne da mi se tražiti ali ukoliko budeš dosadan u svom bezveznom dokazivanju Ljutićeve uspješnosti, objaviti ću to ponovo i ovdje! I to da je Fijačkovica otišla samo neupućen može objašnjavati financijskim razlozima. Pa zašto joj tvoj veličanstveni intendant nije ponudio da postane prvakinjom opere umjesto njegove žene? Što misliš, bi li ona možda ostala?
Citat: › Znaš li da osječko kazalište ima najmanje plaće...
Znam (barem što se tiče ostalih kuća u Hrvatskoj koje imaju prefiks HN)! Što misliš kolika je uloga tvog voljenog intendanta u tome? Ima li opravdanja u plaćanju recimo 2,5 mil kuna gostujućim umjetnicama uz nepriznavanje domaćih vrijednosti i potencijala?
Citat: › Predpostavljam da bi po tebi trebala biti idendantica ova iz dječijeg kazališta! Ženska, koja je u Novom Sadu završila socijalističku organizaciju rada u kulturi i koja je zaslužna što je šaptom pao Festival dječijih kazališta! Embarassed
Nju, ako čitaš moje postove kao što tvrdiš, niti jednom nisam spomenuo. Osobno bih mogao nabrojati barem dvadeset osoba iz kruga osječkih umjetnika, koje bi bolje vodile kazalište. Ali da ne bih te osobe doveo u nezgodan položaj ne želim ih spominjati imenom i prezimenom. Osobno nemam razloga za šutnju, jer kao što vidiš, moje ime i prezime je navedeno u mom nick-u. Ali ne želim nekoga dovesti u nezgodan položaj. Osobe koje ja znam bolje bi vodile HNK od tvog voljenog i obožavanog intendanta. Recimo i gospođa Smoje je u tom krugu. Pošto je javna osoba mogu je spomenuti
Citat: › Ja sam profesor po zanimanju, a koje si ti struke pa znaš da je Sanja Ljutić loša (izvedba u Eri joj je odlična)!
Kao što si sam rekao, profesor si. Vjerojatno si i stručnjak za pjevanje. Pogotovo solo-pjevanje. Ja se ne smatram autoritetom u tom području ali išao sam na sate pjevanja kod pokojnog profesora Širca Zagrebu. Odnosno išli smo pokojni Damir Novak (prvak opere HNK Zagreb, izuzetan prijatelj i nadreni bas) i ja. Ja sam bio puno slabiji od Damira pa nisam nastavio svoju karijeru u tom smjeru. Ali dovoljno sam naučio da mogu sasvim suvereno tvrditi da tvoja miljenica, gospođa Ljutić, ne bi prošla niti audiciju kod pokojnog Širca. Možda u glumačkom pogledu ima talenta, ali u pjevačkom ne! Čak vjerujem da je ne bi podučavao niti da je pristala na cijenu koju je papreno naplaćivao svima, bez obzira imali ili ne imali talenta.
Citat: › Nešto ti ni pismenost nije jača strana...!?
E, pa sad, moj profesore, ne želim te ispravljati, ali te žalim. O tvojoj pismenosti ću pustiti forumaše da donose svoj sud. Ono što ti ja mogu poručiti je vrlo jednostavno - čak i kad pišeš postove na ovom forumu, morao bi pripaziti na pravopis jer si u svom osvrtu napravio desetak takvih propusta koji bi te, kod moje pokojne profesorice iz Hrvatskog jezika i književnosti, odvele na prag popravnog ispita u razini sedmog razreda osnovne škole!
Citat: › Kada pogledaš tko su u Županiji u Vijeću kazališta sve ti je jasno....! Znamo tko kroji kulturni život u Županiji i Gradu (godinama isti nekompetentni ljudi)! Dobro sam se nasmijao kada sam vidio sastav žiria za Osječko ljeto kulture, a još sam se više smijao kada sam vidio nagrađene! Idea Poveznica je jasna!
Možda je to jedino oko čega se ti, profesore, i ja možemo složiti. Naravno uz ispravljanje pravopisnih pogrešaka!


Klanjam se! Mislim, Tvojoj kompetentnosti! Što se mene tiće, Ljutić može otići, ali način na koji ga se smjenjuje...! Argumente, ako to jesu, a koje Ti navodiš, bih mogao prije prihvatiti kao razlog njegovog odlaska! Gospođa, koju Ti nisi spominjao, a ja jesam, je , koliko čujem, jedna od kandidatkinja za intendanta! Molim Te....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: