Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neovisnost ili sponzorstvo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2008. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je sve previše urnebesno, da bih se uopće upuštala u raspravu. Moj zaključak je ovaj - @kopile i @mnowar, vi ste opsjednuti sa sponzorušama, pojmom- sponzoruša, sponzorirati, sponzorstvo- jednom rečenicom-ja iskreno vjerujem da imate ozbiljnih psihičkih problema, i to sad kažem bez zajebancije, ili tu da vas vrijeđam ili nešto. Vi ste očito bili opako povrijeđeni od strane žena, i sad ste si ufurali u glavu tu neku ''sponza conspiracy'', i, iskreno, meni je vas žao, jer zbog takvih nenormalnih stavova, koje ste si stvorili, nikada nećete naći žene svojih života, te neke djevice s doktoratima o kojima pričate i ine mlade, podatne i neiskvarene.
Toliko.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.08.2008. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@insomnia Ova cijela tema se uopće ne odnosi na tebe niti ti imaš ikakve veze sa navedenim,tako da je tvoje mišljenje prilično beznačajno.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2008. 7:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Ovo je sve previše urnebesno, da bih se uopće upuštala u raspravu. Moj zaključak je ovaj - @kopile i @mnowar, vi ste opsjednuti sa sponzorušama, pojmom- sponzoruša, sponzorirati, sponzorstvo- jednom rečenicom-ja iskreno vjerujem da imate ozbiljnih psihičkih problema, i to sad kažem bez zajebancije, ili tu da vas vrijeđam ili nešto. Vi ste očito bili opako povrijeđeni od strane žena, i sad ste si ufurali u glavu tu neku ''sponza conspiracy'', i, iskreno, meni je vas žao, jer zbog takvih nenormalnih stavova, koje ste si stvorili, nikada nećete naći žene svojih života, te neke djevice s doktoratima o kojima pričate i ine mlade, podatne i neiskvarene.
Toliko.


Nemoj izvlačit izmišljene zaključke kao što si ih navela i netrebaš me zalit ali jednostavno smo ušli u dubinu problema.A što se tiče normalnosti , dansas ti je normalnost MIT .Što si ti sebi stavila u vuglu da svatko mora nać ženu svog života i obratno to je apsurd .Nešto što vrijedi uvjek će vrijedit a ono što je otpalo to je propalo .I nemoj te si puštat filmove da vi birate jer vas ima više tako da možete biti samo odabrane ako nitko ne prilazi znači da kurca nevrijedite a ne da set predobre.Danas u sve treba ulagat pa tako i u vezu jer ako ništa ne
uložite normalno zna se kakav je izlaz ravan nuli .
Da bi veza uopce uspjela moraju se poklopit 3 stvari ,ljudi moraju bit psihički ,fizički i financijski na vagi ,jer dok se oni klackaju situacija je pod kontrolom .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2008. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja fizicki i psihicki ajmo rec jesam na vagi, al financijski bome ne bas....a u vezi sam vec 4 godine s dasom koji isto tako, samo financijski nije....hm....jesam li ja sponzorusa? il je on sponzorusa? ko tu kog sponzorira? recite mi sveznalci moji...kako je to moguce...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2008. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: › I nemoj te si puštat filmove da vi birate jer vas ima više tako da možete biti samo odabrane
Ovo je činjenica, u Osijeku ima više žena nego muškaraca.
Zato se za pastuha valja izboriti! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2008. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la: ›
ja fizicki i psihicki ajmo rec jesam na vagi, al financijski bome ne bas....a u vezi sam vec 4 godine s dasom koji isto tako, samo financijski nije....hm....jesam li ja sponzorusa? il je on sponzorusa? ko tu kog sponzorira? recite mi sveznalci moji...kako je to moguce...


Sponzoruša to smo već obrazložili zbog lošeg genetskog koda neuspjeva se izborit za normalan život u društvu zato ide putem prostituiranja .Ili rečeno riječnikom ulice probija se kroz život pušeći kurac.Ali što je najsmješnije što nitko nije kriv što se rodio siromah ali one još imaju siromaštvo duha i osobnosti koju predstavljaju ,spuštaju se ne takvo nisku razinu da je to zapravo za zapitat se dali žive život vrijedan življenja . Vole živit život za koje nisu setekle pravo ,a za pravo na život treba se izborit .Nijedna se naprimjer nebi eutanazirala jer za nju riječi poput ČASTI,PONOSA i MORALA zapravo nepostoje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Ovo je sve previše urnebesno, da bih se uopće upuštala u raspravu. Moj zaključak je ovaj - @kopile i @mnowar, vi ste opsjednuti sa sponzorušama, pojmom- sponzoruša, sponzorirati, sponzorstvo- jednom rečenicom-ja iskreno vjerujem da imate ozbiljnih psihičkih problema, i to sad kažem bez zajebancije, ili tu da vas vrijeđam ili nešto. Vi ste očito bili opako povrijeđeni od strane žena, i sad ste si ufurali u glavu tu neku ''sponza conspiracy'', i, iskreno, meni je vas žao, jer zbog takvih nenormalnih stavova, koje ste si stvorili, nikada nećete naći žene svojih života, te neke djevice s doktoratima o kojima pričate i ine mlade, podatne i neiskvarene.
Toliko.


Nemoj izvlačit izmišljene zaključke kao što si ih navela i netrebaš me zalit ali jednostavno smo ušli u dubinu problema.A što se tiče normalnosti , dansas ti je normalnost MIT .Što si ti sebi stavila u vuglu da svatko mora nać ženu svog života i obratno to je apsurd .Nešto što vrijedi uvjek će vrijedit a ono što je otpalo to je propalo .I nemoj te si puštat filmove da vi birate jer vas ima više tako da možete biti samo odabrane ako nitko ne prilazi znači da kurca nevrijedite a ne da set predobre.Danas u sve treba ulagat pa tako i u vezu jer ako ništa ne
uložite normalno zna se kakav je izlaz ravan nuli .
Da bi veza uopce uspjela moraju se poklopit 3 stvari ,ljudi moraju bit psihički ,fizički i financijski na vagi ,jer dok se oni klackaju situacija je pod kontrolom .

Ok, kontam to da se bude financijski ''na vagi''.. trkelj mrkelj.. Ono oko čega se ti i @kopile konstantno vrtite je pojam te ''sponzoruše'', koji uopće niste do kraja razjasnili, bar ja to nisam uspjela protumačiti. Mene zanima koga vi sve smatrate sponzorušama? Da li i one djevojke, recimo, koje imaju svojih primanja, a dopuste da im dečko plati cugu, šta su i takve sponzoruše? Pričaš tu o nekim curama koje životare pušeći k...rac okolo, poistovjećuješ to neko sponzorstvo s prostitucijom. Ja bih rekla da su to dva odvojena pojma.
Kao što već rekoh, vi ste si ufurali tu neku spiku da su žene, očito u obliku nekog zajedničkog tajnog kulta, okrenule se protiv vas, da su sve one drolje, ma strašno, izvrijeđali ste već ne znam koliko djevojaka ovdje radi te svoje neke frustriranosti.. ma katastrofa.
As I said, psihički ste bolesni i maksimalno u kurcu s takvim razmišljanjima.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@insomnia Evo ti vrlo jednostavna definicija sponzoruše(bar po meni),sponza je svaka djevojka koja ima ekonomske kriterije pri izboru partnera,i uopće nije bitna visina tih kriterija,samo postojanje tih kriterija je dovoljno.Po meni je isto bila ti s nekim zbog stana i dobre plaće ili zbog par milijuna eura na računu.Opet ponavljam da takvo ponašanje u praksi postoji skoro isključivo kod lijepih djevojaka kojih je najviše cca 20%,a učestalost je cca 80%.Znači 80% od 20%,to je jako daleko od "sve žene".Govorim o populaciji 21,22 do 30god.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I šta sad, recimo, hipotetski govoreći, meni se potrefi da mi dečko ima više para od mene, iako, recimo, i ja imam svoje pare, ali on ima više od mene.. a upoznala sam ga i s njim sam iz razloga jer mi se sviđa takav kakav je, njegove osobine itd..a ne zbog para.. Da li to mene onda čini sponzorušom u bilo kojem pogledu? Da li onda svi; njegovi prijatelji, roditelji itd. onda automatski mene trebaju smatrati sponzom? Kako i na koji način ste vas dvojica kompetentni za nekoga govoriti da je sponza? Otkud vi znate dali su te neke lijepe cure, o kojima govoriš, s tim svojim tipovima samo zbog para? Pa a di su nestali ljubav, zaljubljivanje itd.. Nije baš sve na ovom svijetu pokvareno i izopačeno, i ne vrti se sve oko novaca..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2008. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ta djevojka zadovoljava 4 kriterija,prvi sam već naveo(izgled),drugi bi bio styling(znači konstantno je prisutan šmink),treći je stav(znači da je prepotentna i puna sebe),i četvrti mjesta na koja izlazi i po kojima se kreće(npr. takvu nečeš sigurno nikada vidjeti u cadillacu).E sad ako zadovoljava te sve kriterije i još je s nekim potkoženim onda je sve očito,bar meni i svakom tko nije slijep.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, ja kao lijepa, pomalo prepotentna, obično uvijek bar malo našminkana kad izađem, ako izađem u Cadillac. a di i izlazim, dakle neću biti smatrana sponzom. Ahm, znači stvar je u Cadillacu, on me spasio!!
Da da, ok, krasno si to objasnio i argumentirao, i sad mi je sve jasno osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2008. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo što ti nisi lijepa,tako da toliko o tome.Cadillac je naveden kao primjer,jer ja tamo nisam vidio ni jednu djevojku koju bih mogao smatrati sponzom ili bar wannabe sponzom,dok sam ih u bastiomu i obp-u vidio na desetke(o q clubu da ne govorim).

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2008. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sponza je, recimo, cura kojoj dobaciš "curo oćemo krug po gradu" a ona pokaže prstom na novi crni BMW serije 3 i kaže "samo ako voziš ovaj auto".


na šta ja njoj nazad "mrš pi**a ti materina...nisam ja siromah da vozim takvu kantu" osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Samo što ti nisi lijepa,tako da toliko o tome.

A jebiga, svakom nešto.. Ili si lijep, ili si pametan, a ako imaš sreće, onda si oboje. Ja sam dobila pamet. I zdrav razum.
Ti si, pretpostavljam, onda jaaako lijep.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2008. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po čemu si to ti dobila pamet,to mi je promaklo? Nevidim po čemu sam ja jaaaako lijep,a uostalom to vama i nije toliko bitno kao što tvrdite(dokaza ima svuda oko nas).

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: