Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neovisnost ili sponzorstvo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.08.2008. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la: ›
Sta godine bitne vecina cura gleda debljinu novcanika i velicinu.......kolekcije kreditnih kartica, a sta ja mogu iskoristen sam jako.

milo, ŽENE gledaju u neš drugo osijek031.com smile

koga je briga za novčanik, imam svoj Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2008. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: ›


milo, ŽENE gledaju u neš drugo osijek031.com smile

koga je briga za novčanik, imam svoj Smile


e ti mozda mislis tako al u petak navecer sam imao drugcije iskustvo. Dok sam sjedio u saint patricsu oko 10 sati pukla me ideja da kazem damama da nemam vise kesa sa sobom. Jbg.....vratio sam se sam kuc.....smjc....

Plus kog mi seremo ovdje vozim auto od oca, a novcanik mi je debel samo 2 sata nakon place, al u tih 2 sata 90% ZENA I CURA gledaju grbu u depu.
Ne mila nisam sretan sto te vidim, da sjela mi je placa.
Zenska 21 godinu popije vise nego ja 3 puta. Sramota me vise pit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
liberta je napisao/la: ›
Ja i svi moji frendovi joj dali 19, 20. Visoka, crna kosa, dobra pluca, cvrsta......da neidem dalje, ali kad nas je stari skonto skoro sud izbjego mala je imala 15.

Ne razumijem što se dešava sa ovim novijim generacijama tinejđerki.
Sve su razvijene kao dvadesetpetogodišnjakinje.lijepe,zgodne,visoke....
Kad ih vidim sa svojim prijateljima istog godišta ti dečkići izgledaju kao djeca pokraj njih....moja susjeda ima 16 godina,mala je bomba,da ju ne znam dala bi joj 25 godina..dok njen brat od 24godine izgleda kao balonja od 17?!!!

liberta je napisao/la: ›
kolekcije kreditnih kartica, a sta ja mogu iskoristen sam jako.

Iskoristi i ti njih....

Jedino što će mi biti čudno zauvijek je to što jedna lijepa mlada zgodna cura od 15 godina ima raditi sa čovjekom od 50 godina??a on nije bogataš............sve više u gradu srećem mladih cura sa tim matorim konjima..odvratno....ajd navikla sam kad je čovjek bogat pa joj kupuje ovo ono bla bla a ak nema para koji ćeš K s njime onda..ne voliš ga,nema šanse....nemoguće da je dobar u krevetu,bolji od nekog dvadesetogodišnjaka...jest više iskustva ali smežurani K bljak....
Najljepša je razlika oko 2,3godine.... recimo ja 22 on 25...sasvim solidno....



Uvijek je bilo svakakih cura i zena, ali danas je promiskuitet u vecoj mjeri jer se otvoreno promovira. Televizija, internet, novine....... sve je samo sex, sex ,sex hvala bogu da ce to reflektirat na mladez. Ja ne mogu sjest ujutro na kavu i procitat novine, a da ne vidim nesto sto mi se svida (24 sata osijek031.com smile ).
A decki da su danas picke pa 90% jesu. Jer su nacin odgoja koje su imale starije generacije, tj. sport, tucnjava i psine zamijenili kompjuteri, gemboi i cak zam par klinaca sto se s barbikama igraju.
Roditelje danas boli kurac.

A to mlade cura i matorci, ili matora i balavnader. Pare.....al nemoj osudivat konja kojeg nisi jahala. Danas tablete cine cuda he he he.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2008. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›
deer_hunter je napisao/la: ›


milo, ŽENE gledaju u neš drugo osijek031.com smile

koga je briga za novčanik, imam svoj Smile


e ti mozda mislis tako al u petak navecer sam imao drugcije iskustvo. Dok sam sjedio u saint patricsu oko 10 sati pukla me ideja da kazem damama da nemam vise kesa sa sobom. Jbg.....vratio sam se sam kuc.....smjc....

Zenska 21 godinu...


to ti je ŽENA htjela reći... (naglasak na ŽENE Very Happy )

ŽENA koja ima svoj novčanik, neće gledati u tvoj...
A, kako ti to kažeš "ženska od 21 godinu"...hm, rijetko koja ima svoj novčanik Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.08.2008. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
to ti je ŽENA htjela reći... (naglasak na ŽENE Very Happy )

ŽENA koja ima svoj novčanik, neće gledati u tvoj...
A, kako ti to kažeš "ženska od 21 godinu"...hm, rijetko koja ima svoj novčanik Wink


da to sam htjela reć Cool

nešto mi je sinulo
oduvijek sam imala svoj novčanik, pa valjda zato me niko ne bari, odnosno ne plaća mi cuge Shocked Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2008. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ak je dobraaaaa - nista nije problem Laughing pa ni godine Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2008. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): ›

nešto mi je sinulo
oduvijek sam imala svoj novčanik, pa valjda zato me niko ne bari, odnosno ne plaća mi cuge Shocked Rolling Eyes


žalosno je ako se barenje svelo na plaćanje cuge...ili samo na cugu...ili samo na plaćanje... Sad

glede teme, nema veze jel 10godina više ili manje, glavno da je čovjek pun života

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2008. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2008. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.08.2008. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la: ›
pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.
Nije problem što živimo u materijalnom svijetu nego je problem prije svega što su današnje žene licemjerne,s jedne strane one su kao emancipirane što bi trebalo značiti da ne ovise o muškarcima a s druge strane potencjalni partner mora biti situiran stambeno, mora imati dobar posao,mora ih častiti itd. a vrhunac toga što one moraju napraviti je reći da i potruditi se oko svog izgleda.I onda imaju drskosti govoriti kako su one jadne potlačene i kako nepostoji jednakost,pa naravno da nepostoji jednakost kada ste vi u nemjerljivo boljoj poziciji i prije bi crkle nego popustile.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2008. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


a da se malo vise koncentrirate da budete neovisne i zanimljive nego nasminkane barbike.
99% zena danas su klonovi....kao da izlazite iz tvornice. Oskudna odjeca, 100 kila pudera, opterecene frizurom i totalno nesposobne vodit intelektualnu raspravu. Pitas zensku sto misli o izjavi Iranskog naftasa da ce nafta porasti do 500 $ po barelu reakcija vecina vas je: "Hi hi, pogle moj novi lak za nokte......!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2008. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


a da se malo vise koncentrirate da budete neovisne i zanimljive nego nasminkane barbike.
99% zena danas su klonovi....kao da izlazite iz tvornice. Oskudna odjeca, 100 kila pudera, opterecene frizurom i totalno nesposobne vodit intelektualnu raspravu. Pitas zensku sto misli o izjavi Iranskon naftasa da ce nafta porasto do 500 $ po barelu reakcija vecina vas je: "Hi hi, pogle moj novi lak za nokte......!"


...gle..zene o kojima ti pises nisu u mojoj blizini niti poslovnoj niti privatnoj,,,ne poznajem takve zene niti djevojke pa ne znam ni sto bih ti napisala...ja ne znam gdje si nasao toliki postotak..

...a moram priznati da mi nitko nije prisao i pitao me sto mislim o trzistu nafte....a i da je mislim da bi uslijedila doza isprdavanja jer to svakako nije tema za razgovor s djevojkom niti na veceri niti u kafu ili igdje,,,zapravo mislim da me je to netko pitao pukla bih od smijeha jer bi to bio najsmjesniji ulet i mislim da bi to moje prijateljice i mene uveseljavalo duze vrijeme,,,,

...i dalje tvrdim da mi nije normalno da decko pridje djevojci i ocekuje da mu ista zavrne cugu,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2008. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


a da se malo vise koncentrirate da budete neovisne i zanimljive nego nasminkane barbike.
99% zena danas su klonovi....kao da izlazite iz tvornice. Oskudna odjeca, 100 kila pudera, opterecene frizurom i totalno nesposobne vodit intelektualnu raspravu. Pitas zensku sto misli o izjavi Iranskog naftasa da ce nafta porasti do 500 $ po barelu reakcija vecina vas je: "Hi hi, pogle moj novi lak za nokte......!"
A jesi i ti smiješan,stvarno previše želiš i očekuješ.Reci ti meni a zašto bi se one više trudile ako nemoraju,ako im je sve servirano?

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
obyzouth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.08.2008. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene to sve podsjeća na kupoprodaju, kad bolje razmislim i nije ništa drugo. Na tržištu svega, a razmjena ne mora nužno uključivati novac, šminku...

_________________
I do it because I can. I can because I want to. I want to because...Anonymous said I couldn't!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2008. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


tek sam sad ovo vidjela...dakle, ovako...

1.Ne zanima me ima li netko para, dapače, ako ih ima više, to će mu kod mene prije biti minus nego plus (moje predrasude). Meni dečko/muškarac/čovjek pored mene ne treba zato da bi me financirao.Nego za neke sasvim druge stvari, koje, zamisli, čak nužno ni ne uključuju seksualne aktivnosti.A sad, hoćemo li nas dvoje imati dovoljno za financiranje obitelji, to je već sasvim druga priča, koja dolazi puuuno kasnije od prvobitnog barenja...

2."...muškarac je samo želi napit i iskoristit.To mnoge ne vide."

Hajde definiraj "iskoristiti".

Ako me netko prisili da napravim nešto što ne želim, to je silovanje.Ako me napije/omami/nadrogira toliko da ne znam što radim, riječ je o bludnim radnjama za koje ne znam pravnički naziv, ali ga opet mogu tužiti. Ali ako ja to isto želim,odnosno dragovoljno pristanem na odnos, kako me onda iskoristio???

ili si i ti jedan od onih koji misle kako žene zapravo ne vole seks?

seks je potreba kao i hrana, piće, odjeća, zrak...svi je imamo...manje više...jedino što od gladi, žeđi, hladnoće, nedostatka kisika možemo umrijeti, a od nedostatka seksa ne.Većina barem Wink

3.Lijepo je ako ćeš djevojci platiti piće, ali plaćanje pića ne smije biti jedini način "barenja", "prilaženja" ili kako god hoćeš to nazvati.Iskreno, ja najviše volim da svatko sam plati svoje piće, to mi je najpoštenije.Ali, nemaš beda, kad se nađemo vani, platim ti ja piće, nisam škrtica Smile

4.Jel ja svoju plaću trošim na šminku ili haljine nije tvoj problem, kao što ni moj nije jel ti svoju trošiš na cugu i playstation ili najnoviji model nekog komada audio-tehnike, auto ili sl.
Drugim riječima, sve to nije, ili ne bi trebalo biti bitno kada se dvoje prvi puta vide i jedno (nebitno koje) odluči prići drugome...To može postati bitno tek ukoliko se od tog "barenja" zaista nešto i razvije. A kao što ni ja ne bih htjela biti sa osobom koja mi nije ravna, tako vjerujem da ni ti ne bi to htio. Parametri po kojima određujemo tko nam odgovara svima su nam različiti.

i za kraj:

"pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje"

na ovu tvoju konstataciju, čija bit je, nažalost, poprilično točna, ja ipak ne mogu reći "hvala Bogu"...
naivna sam pa još uvijek vjerujem u neke stvari veće od materijalnog...call me stupid...mea culpa Sad

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: