Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Borilacki klubovi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la: ›
vjivance je napisao/la: ›
Ne ljudi nogomet je dofurao iz Amerike i od tud Amerikanski nogoš

Zašto iz Amerike kad ima i na našem kontinentu?

pa čova voli baš Amerikanski nogoš kolko sam ja shvatio ili...

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zvonko Biondić
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2009. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Probaj nastaviti s karaeom u klubu imena Hrvatski sokol, dvorana JUG ,ponedjeljak i petak
od 20-22 h. ima tuševa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2009. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zvonko Biondić je napisao/la: ›
Probaj nastaviti s karaeom u klubu imena Hrvatski sokol, dvorana JUG ,ponedjeljak i petak
od 20-22 h. ima tuševa.

Pozdrav prijatelju Biondiću iz Hrvatskog Sokola, i ostaloj ekipi.

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KK "HUS" gornjodravska obala,nemaju neke uvjete ali zato imaš prave majstore karatea,
Zvonko Borbač BAZBE čovjek koji je prvi promovirao karate u Osijeku,nadalje imaš KK Osijek vodi ga vrstan karate majstor DR Gorjanski Dražen, višestruki prvak u Katama,neznam dali egzistiraju Kandit i Mursa,
nadam se dasam ti bar malo pomogao,nekada sam davno vježbao karate ,zvanje majstor karatea prvi dan,da nije bilo rata vjerojatno bi i danas rekreativno vježbao,nekada smo imali termine u dvorani za borilačke sportove na Sjenjaku ,neznam zapravo tko je preuze dvoranu ,koja je bila vlasništvi BK. Mladost Osijek,Zvonko Bjondić vrstan Karateka,nekada je osijek bio poznat po Borilačkim sportovima,sjećam se tradicionalnih ,karate prvenstava OSIJEKA,tada sm ponekada sudio.
ljepi pozdrav .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2009. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja sam kao klinjo nekad davno trenirao karate,Esecker kad si toliko upucen,ti vjerovatno onda znas i tog mog nekadasnjeg trenera,jer je bio u reprezentaciji ex-Yu...zvali su ga CINO,ali to je bilo davno,prije rata,a ja imao 6-7 godina.
a sada razmisljam o nekom sportu,cisto da mi se tijelo ne raspadne Smile
neki sport sa sto vise istezanja,nabijanje misica me ne zanima,nisam talentiran za nogos,a za kosarku sam pre nizak...a opet...ne bi bas ni da dobijam batine od nekih "novih" klinaca na svakom treningu...
tako da se ne mogu odluciti za sport.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.10.2009. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dođi na američki nogomet Very Happy

iako ti možda neće štimat ovo s batinama, heh Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2009. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uf....tu stvarno vrijedi ona...ako nisi jaci,moras biti brzi Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2009. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

raky je napisao/la: ›
i ja sam kao klinjo nekad davno trenirao karate,Esecker kad si toliko upucen,ti vjerovatno onda znas i tog mog nekadasnjeg trenera,jer je bio u reprezentaciji ex-Yu...zvali su ga CINO,ali to je bilo davno,prije rata,a ja imao 6-7 godina.
a sada razmisljam o nekom sportu,cisto da mi se tijelo ne raspadne Smile
neki sport sa sto vise istezanja,nabijanje misica me ne zanima,nisam talentiran za nogos,a za kosarku sam pre nizak...a opet...ne bi bas ni da dobijam batine od nekih "novih" klinaca na svakom treningu...
tako da se ne mogu odluciti za sport.

Dođi kd nas u KK DGO

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2009. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

raky je napisao/la: ›
i ja sam kao klinjo nekad davno trenirao karate,Esecker kad si toliko upucen,ti vjerovatno onda znas i tog mog nekadasnjeg trenera,jer je bio u reprezentaciji ex-Yu...zvali su ga CINO,ali to je bilo davno,prije rata,a ja imao 6-7 godina.
a sada razmisljam o nekom sportu,cisto da mi se tijelo ne raspadne Smile
neki sport sa sto vise istezanja,nabijanje misica me ne zanima,nisam talentiran za nogos,a za kosarku sam pre nizak...a opet...ne bi bas ni da dobijam batine od nekih "novih" klinaca na svakom treningu...
tako da se ne mogu odluciti za sport.

Znam ,Gajdaševića ,ili CINO,nikada nije bio reprezentativac,od reprezentativaca u Osijeku bili su,DR.Dražen Gorjanski,Dragan Doder,Alen Borbaš,Hock Stjepan,Dijana Doboš,nemogu se sviju sjetiti vrjeme je učinilo svoje polako sve prelazi u zaborav,eh skoro zaboravi Pavlovićku iz B.Brda također Hrvatska reprezentativka u katama,pokojni Ljubo Mudrinić ,šteta ubiše ga u N.Sadu vrstan trener i karateka,sjećam se ekipe koja je putovala u KANADU Toronto 1987 ,naravno bio sam član ekipe prvo mjesto u katama u CUBOTA kup,ljepo smo se družili sa našom dijasporom ,ugostio nas je Zvonimir Ćelebija inače internacionalni sudac,bilo je prekrasno tih 14 dana u Torontu,ekipa na čelu sa Zvonkom Borbaš,Alen Borbaš,Dragan Doder,Ivan Šimić, ,Mirko Dobrijević ,Drago Šimić,možda sam nenamjerno nekoga ispustio.ljepi pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2009. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da,gajdasevic.... ja sam cuo tako nesto,da je on bio reprezentativac...ili neke price kao rezerva u reprezentaciji...ali to je sada skroz nebitno.
vidim i vi imate bogatu proslost,svaka cast na uspijesima.
ovo ljeto sam na Hvaru upoznao gospodina Jasminka,koji se bavi tai chiem. je da nema nikave veze sa borilackim sportovima,ali je istocnjacka vjestina,koja svakako godi tjelu...a gospodin jasminko miklec je takodjer i vlasnik crnog pojasa u kung fu,a inace je i nekadasnji igrac nogometa...igrao je za dinamo u vrijeme kranjcara starijeg.
moram priznati da me zainteresirao i za tu vjestinu,koja ne zahtjeva vrhunsku tjelesnu spremu,a opet puno pomaze i duhu i tjelu.
dao mi je i neke kontakt podatke,rekao je ako pokaze netko zanimanje u OSijeku,on ce rado pomoci...ukoliko nekoga zanima,mogu ih proslijediti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2009. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

raky je napisao/la: ›
e da,gajdasevic.... ja sam cuo tako nesto,da je on bio reprezentativac...ili neke price kao rezerva u reprezentaciji...ali to je sada skroz nebitno.
vidim i vi imate bogatu proslost,svaka cast na uspijesima.
ovo ljeto sam na Hvaru upoznao gospodina Jasminka,koji se bavi tai chiem. je da nema nikave veze sa borilackim sportovima,ali je
istocnjacka vjestina,koja svakako godi tjelu...a



gospodin jasminko miklec je takodjer i vlasnik


crnog pojasa u kung fu,a inace je i nekadasnji igrac nogometa...igrao je za dinamo u vrijeme kranjcara starijeg.
moram priznati da me zainteresirao i za tu vjestinu,koja ne zahtjeva vrhunsku tjelesnu spremu,a opet puno pomaze i duhu i tjelu.
dao mi je i neke kontakt podatke,rekao je ako pokaze netko zanimanje u OSijeku,on ce rado pomoci...ukoliko nekoga zanima,mogu ih proslijediti.

Na forumu nema ptrebe da se persiramo!!! čuo sam da je CINO negdje vani,Švedska ili neka druga Skandinavska zemlja,bolje je vježbati bilo šta ,nego uopće nevježbati,zgodno je kod borilačkih sportova individualnost,malo opreme ,koja se sastoji u kvadrat špigla ,mali podrum ili garaža i vježbaj do mile volje,ja još i danas udaram po vreći.ljepi pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2009. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na forumu nema ptrebe da se persiramo!!! čuo sam da je CINO negdje vani,Švedska ili neka druga Skandinavska zemlja,bolje je vježbati bilo šta ,nego uopće nevježbati,zgodno je kod borilačkih sportova individualnost,malo opreme ,koja se sastoji u kvadrat špigla ,mali podrum ili garaža i vježbaj do mile volje,ja još i danas udaram po vreći.ljepi pozdrav
[/quote]
Stoji to sve al brate nemoš baš sam sve da vježbaš, zar ne.

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Esecker
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjivance je napisao/la: ›
Na forumu nema ptrebe da se persiramo!!! čuo sam da je CINO negdje vani,Švedska ili neka druga Skandinavska zemlja,bolje je vježbati bilo šta ,nego uopće nevježbati,zgodno je kod borilačkih sportova individualnost,malo opreme ,koja se sastoji u kvadrat špigla ,mali podrum ili garaža i vježbaj do mile volje,ja još i danas udaram po vreći.ljepi pozdrav

Naravno da moraš znat vježbe,ja bih na tvom mjestu krenuo od učeničkih KATA,prve druge treće četvrte,pa poslije nekoliko mjeseci puno toga ćeš rasčistiti,kate su inače zbroj udaraca i blokada,formirane po određenom redosljedu ,tri četvrtine su blokovi a ostalo udarci,u karateu se uvijek teži ka obrani,samo obrani,pobjediti protivnika da ga neozljediš,a ono što gledamo u filmovima nije karate,zašto u karate takmičenjma ,boduje se uvijek naznaka udarca ,nema kontakta u glavu ,inače gubiš borbu,kontrola udarca kada to postigneš onda si već majstor .... ljepi pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2009. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Esecker je napisao/la: ›
vjivance je napisao/la: ›
Na forumu nema ptrebe da se persiramo!!! čuo sam da je CINO negdje vani,Švedska ili neka druga Skandinavska zemlja,bolje je vježbati bilo šta ,nego uopće nevježbati,zgodno je kod borilačkih sportova individualnost,malo opreme ,koja se sastoji u kvadrat špigla ,mali podrum ili garaža i vježbaj do mile volje,ja još i danas udaram po vreći.ljepi pozdrav

Naravno da moraš znat vježbe,ja bih na tvom mjestu krenuo od učeničkih KATA,prve druge treće četvrte,pa poslije nekoliko mjeseci puno toga ćeš rasčistiti,kate su inače zbroj udaraca i blokada,formirane po određenom redosljedu ,tri četvrtine su blokovi a ostalo udarci,u karateu se uvijek teži ka obrani,samo obrani,pobjediti protivnika da ga neozljediš,a ono što gledamo u filmovima nije karate,zašto u karate takmičenjma ,boduje se uvijek naznaka udarca ,nema kontakta u glavu ,inače gubiš borbu,kontrola udarca kada to postigneš onda si već majstor .... ljepi pozdrav




Ma ovo što si napisao radim već zadnjih 25-27 god izuzev vremena provedenog u ratu. No sportski karate baš me više i ne fascinita, ima tu puno više posla za raditi nego što si napisao.

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naš klub nastao je na tradiciji Shotokan karatea. Stil karatea koji je obilježio svjetski karate. Smatra se da je Shotokan karate osnova svih karate stilova koji su se razvili do današnjih dana što je pogrešno mišljenje. Tradicionalni karate je odličan način održavanja dobrog zdravlja, osim toga tradicionalni karate pridonosi dobroj usklađenosti uma i tijela, čime otklanja zamor i ublažava posljedice svakodnevnih stresova. Svatko bi trebao stvoriti naviku da više puta tjedno aktivira svoju cirkulaciju krvi i obavi nešto mišićnog vježbanja.Vježbanje tradicionalnog karatea je jedan od dobrih povoda za početak zdravog življenja.
Vježbanje obuhvaća razgibavanje i rastezanje, učenja jednostavnih karate tehnika, rad na fokuserima i vreći. Vježbanje u teretani, sve na principu rekreacije i uživanja u vježbama.
Bez obaveza natjecanja i polaganja za karate zvanja, opustite se i uživajte na treninzima tradicionalnog karatea.
Odličan program za sve koji su nekada trenirali karate pa se žele aktivirati, kao i za one koji žele rekreativno provesti ugodno vježbanje i potrošiti nešto kalorija.

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: