Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Frajeri ne znaju više što znači barit'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.08.2008. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma znaju.. bare..i diraju..i maze..i glade..i sline..i ljube, al' uglavnom flašu piva Very Happy
šala mala Embarassed

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2008. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Isto je normalno biti frustriran kada doživiš odbijanje,ali tu frustraciju ogromna većina vas nikada nije doživjela jer vam je sve servirano a na vama je bilo samo da kažete da ili ne,što je nemjerljivo lakše i bezbolnije.I zato ne serite jer ste u deset puta boljoj poziciji nego muškarci.


Nije baš tako. Nisu sve djevojke/cure rođene pod sretnom zvijezdom da imaju novaca, ne moraju raditi i boli ih k.... za sve. Tako svoju sigurnost pokušavaju naći kod svoga partnera. Ali ni to nije neko pravilo jer poznajem dvojicu prijatelja koji su se udali (nadam se da razumijete). Opet nije svima curama servirano da samo kažu da ili ne jel nisu sve krasotice pa da imaju te mogućnosti, neke cure bi sve dale da im se muškarci stalno nabacuju ali to jednostavno nije tako (muškarci su svinje) neznam kako bih to drugačije rekao pa i imaju nekoga ukusa kao i cure pa tako i neće se bilo kome nabacivati tako da muškarci opet imaju neke prednosti što se tiće toga. Opet je sve to komplicirano i različito od čovjeka do čovjeka i neće se doći do nikakvog zaključka natipkavajući svoja iskustva. Zato svi u akciju (pogotovo cure) i ne pisati tu po forumu "kako se meni nitko ne nabacuje" jer se iz ovoga ne može doći do nikakvih zaključaka, štoviše, može se samo zatupiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2008. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dario_os je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
Isto je normalno biti frustriran kada doživiš odbijanje,ali tu frustraciju ogromna većina vas nikada nije doživjela jer vam je sve servirano a na vama je bilo samo da kažete da ili ne,što je nemjerljivo lakše i bezbolnije.I zato ne serite jer ste u deset puta boljoj poziciji nego muškarci.


Nije baš tako. Nisu sve djevojke/cure rođene pod sretnom zvijezdom da imaju novaca, ne moraju raditi i boli ih k.... za sve. Tako svoju sigurnost pokušavaju naći kod svoga partnera. Ali ni to nije neko pravilo jer poznajem dvojicu prijatelja koji su se udali (nadam se da razumijete). Opet nije svima curama servirano da samo kažu da ili ne jel nisu sve krasotice pa da imaju te mogućnosti, neke cure bi sve dale da im se muškarci stalno nabacuju ali to jednostavno nije tako (muškarci su svinje) neznam kako bih to drugačije rekao pa i imaju nekoga ukusa kao i cure pa tako i neće se bilo kome nabacivati tako da muškarci opet imaju neke prednosti što se tiće toga. Opet je sve to komplicirano i različito od čovjeka do čovjeka i neće se doći do nikakvog zaključka natipkavajući svoja iskustva. Zato svi u akciju (pogotovo cure) i ne pisati tu po forumu "kako se meni nitko ne nabacuje" jer se iz ovoga ne može doći do nikakvih zaključaka, štoviše, može se samo zatupiti.
Ovo što sam ja napisao se odnosi na djevojke koje na nešto liče,i ja opet nevidim kakve to muškarci imaju prednosti iz onoga što si ti naveo.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2008. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
ja opet nevidim kakve to muškarci imaju prednosti iz onoga što si ti naveo.


Reci ti meni, jel ti nemaš nekog ukusa pri odabiru djevojke, u tome vidim prednost, nećeš sigurno uletit bilo kome. Takve mogućnosti cure nemaju, zapravo imaju ali one to očekuju od nas i eto ti paradoxa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2008. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dario_os je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
ja opet nevidim kakve to muškarci imaju prednosti iz onoga što si ti naveo.


Reci ti meni, jel ti nemaš nekog ukusa pri odabiru djevojke, u tome vidim prednost, nećeš sigurno uletit bilo kome. Takve mogućnosti cure nemaju, zapravo imaju ali one to očekuju od nas i eto ti paradoxa.
To je poanta svega što sam ja naveo da današnje djevojke imaju mogućnosti kojih nisu ni približno svjesne,jedino što ih spriječava je kukavičluk.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2008. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo sam naucio sta znaci barit a onda ostalo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2008. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve bi bilo lakse da se sve cure barem nasmiju kad se uspostavi eye contact,prosli tjedan mi se cura nasmijala prisao sam joj počeli priičati,plesati...
nije istina da ne znamo
treba sam ta mrvica poticaja

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2008. 6:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Ma znaju.. bare..i diraju..i maze..i glade..i sline..i ljube, al' uglavnom flašu piva Very Happy
šala mala Embarassed
Da parafraziram malo Matrix: "...Beer needs love like evrything else does..." osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2008. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ja prvo zbarim pivo i onda ako nisam previše zbario pivo barim žene... eh tak je to.... u glavnom sad nesmijem bariti neda draga Very Happy al kad budem mogo žene čuvajte se Very Happy

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2008. 22:25 
Naslov:  Re: Frajeri ne znaju više što znači barit'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovih dana se upucavanje svodi na ovo: Jebotemalaštoimašdobresise ili Jabitebejebo ...
Pa ako uspije, superiška, ako ne, okrene se na drugu stranu i pokuša ponovo.
Nema ništa suptilno i sexy.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2008. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno najgnjusnija spika koju čujem u zadnje vrijeme: vani sam s ekipom i cuga se i zeza se i tako to i onda mi priđe lik i tu počne neka spika i barenje i oni oooooooopaki poggledi, da bi u slijedećem trenutku lik upitao s kim živim i možemo li do mene?

..joooooj,,,kako znate biti glupi,,,pa to je neviđeno,,,neke ljude jednostavno treba poslati u školu barenja i lijepog ponašanja,,,,stuuuuupid,,,i onda se ja instant ohladim i odem i onda se on pita koji mi je klinac,,,kao, nisam normalna,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2008. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kuzim zasto se prave drame oko pijanih kretena...
Ima ih svugdje i uvijek su glupi, bahati, ovakvi, onakvi...
Ignore i gotovo...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2008. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
Definitivno najgnjusnija spika koju čujem u zadnje vrijeme: vani sam s ekipom i cuga se i zeza se i tako to i onda mi priđe lik i tu počne neka spika i barenje i oni oooooooopaki poggledi, da bi u slijedećem trenutku lik upitao s kim živim i možemo li do mene?

..joooooj,,,kako znate biti glupi,,,pa to je neviđeno,,,neke ljude jednostavno treba poslati u školu barenja i lijepog ponašanja,,,,stuuuuupid,,,i onda se ja instant ohladim i odem i onda se on pita koji mi je klinac,,,kao, nisam normalna,,,


Pa šta tu ima loše.Frajer te zvao doma da igrate šah

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2008. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Ne kuzim zasto se prave drame oko pijanih kretena...
Ima ih svugdje i uvijek su glupi, bahati, ovakvi, onakvi...
Ignore i gotovo...


u stvari si u pravu, bez veze dramimo... a šta ćeš kad su žene takve: em nam je dramljenje u genima, em sve shvaćamo osobno Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2008. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Ovih dana se upucavanje svodi na ovo: Jebotemalaštoimašdobresise ili Jabitebejebo ...
Pa ako uspije, superiška, ako ne, okrene se na drugu stranu i pokuša ponovo.
Nema ništa suptilno i sexy.

osijek031.com smile
smijem se, al u stvari je to tužna istina Rolling Eyes

tu i tamo se nađe neki koji nije napijen do vrha, pa sroči nešto u smislu: jabimalobiosamstobomznaš popraćeno grljenjem i baljenjem koje u stvari nije nikakva predigra, nego se on pokušava održat na nogama na taj način osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: