Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradonačelnik Matković: Neću više tolerirati samovolju stanara Gundulićeve

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2008. 6:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Pa što bi to trebalo značiti, da su svi oni stanovnici Gundulićeve koji se ne bune tupavi? Bit će da ova nekolicina koja želi zaštiti svoju komociju terorizira većinu i tome treba stati na kraj. Da se radi o privatnom vlasništvu OK, ali ovako...oni uzrupiraju tuđe zemljište (gradsko)...


apsolutno se slažem s tobom... ali me čudi da se ti ne slažeš s vrhovnikom HSP-a, pa Anto je drugačije zborio dok nije zašutio o Gundulićevoj!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, šta smo dočekali na forumu da se oko nečega i slažemo Smile, valjda neće kiša...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackMan
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
noob je napisao/la (Pogledaj post): › šta jel oni nemaju uopće di parkirati aute ili im je problem što će sad morat mal pješačit prvo do parkinga?


hebes ti to ak ja svoj auto nemogu parkirati pred kucu, najbolje da ga parkiram u tenji da bi iso u visnjevac doma... i sta odem u soping pa nosaj 7 ulica vrecice...

ljudi su potpuno u pravu, pogotovo zato sto zive u kucama a ne u stanovima...

Pa zato i imaš KUĆU! Da si u njoj napraviš parking. Uopće ne shvaćam ljude koji prisvajaju razne javne prostore. Neka budu sretni što su im napravili prilazne rampe u kolne ulaze jer ja sam to kod gradnje NOVE kuće morao sam.
U normalnim gradovima niti ne možeš sagraditi nikakvu građevinu ako ne napraviš bar jedan parking ili garažu NA SVOM ZEMLJIŠTU!
Najgluplje mi je što većina tih kuća ima kolni ulaz, pa čemu im on služi?
I da li smo svi mi koji smo napravili parkinge i garaže na svom zemljištu budale? I treba davati primjer ostalima da je bolje uzurpirati gradsko nego koristiti svoje?
Ja predlažem da se ekipa koja se vozi biciklima skupi i prosvjeduje pred kućama u Gundulićevoj pa da vidimo koga u ovom gradu ima više - biciklista ili stanara Gundulićeve od broja X do broja Y. A s obzirom da je demokracija i to zemljište zajedničko (gradsko) onda se to lako riješi. Odlukom većine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2008. 8:39 
Naslov:  Re: Gradonačelnik Matković: Neću više tolerirati samovolju stanara Gundulićeve
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro je, znači da je Osijek civiliziran grad koji može otrpiti i bedaste prosvjede. Dozvoljeno je prosvjedovati zbog svega i svačega, a sud javnosti je jasan i ovdje na forumu... Slažem se: ispada da smo svi mi koji se mučimo s parkiranjem i ne kršimo zabrane - zapravo budale, jer ima genijalaca koji jednostavno smiju sve... Imam takvog susjeda. Poslovni čovjek (djelatnost nepoznata) koji je uzurpirao ne samo javnu površinu za parkiranje, nego i privatnu (od jednog susjeda koji je u inozemstvu veći dio godine) i čak potencijalne kupce te kuće nagovara da to ne kupe,stalno im soli pamet.Sve samo zato jer neće tada imati gdje parkirati svoja 3 automobila.Naravno da njemu neće odgovarati izgradnja biciklističke staze i pružat će otpor bilo kakvom zahvatu u ulici. Da ne spominjem da njegov privatni prostor uopće nije uključen u ovu priču s parkiranjem,jer on dizajnira mini-vrt.
Eto, ima nešto oko čega se svi slažu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nonblank
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2008. 15:47 
Naslov:  Re: Gradonačelnik Matković: Neću više tolerirati samovolju stanara Gundulićeve
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi pečene janjetine s ražnja i to za đabe
i petkom i subotom!!
ua gracko poglavarstvo kad neizpunjavaju želje!! Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2008. 6:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Eto, šta smo dočekali na forumu da se oko nečega i slažemo Smile, valjda neće kiša...


ne bojim se ja kiše nego Đapićeve taštine, nakon što je Matković pokazao da ipak ima muda i da neće sve biti kako autokrat wanabe Đapić zamisli

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: