Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija 031: Cubismo i Tito & Tarantula

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.07.2008. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
RiPeR je napisao/la: ›
Vidio sam ju 2 3 puta da pravi pizdarije, i to ti tako upadne u oči da ne možeš da ne vidiš, a takvo nešto nebi špijunirao ni da je jedina ženska na svijetu, odvratna mi je al dobro o ukusima se ne raspravlja, pogotovo taj rabađijski pristup, to za mene nije žensko.
Vidiš, u tome i je problem lega.... Vidio si je... Da si je slučajno upoznao, a ne samo vidio - drugačije bi razmišljao... No dobro, nitko nije savršen.... Ni ti, ni ona ni ja.... Al zato bi trebao malo porazmisliti kad skačeš kritizirati druge bez da ih poznaješ.... Sad bi ja mogao reći o tebi: Vid' ******* što psuje bez veze na forumu i sigurno je ***** etc.... Ali ne mislim to pošto te ne poznajem, a tako bi trebao i ti.... Malo više tolerancije prema nekome koga ne shvaćaš i vjerovatno nikada niti nećeš shvatiti.... Nismo svi jednaki i hvala Bogu na tome... Bio bi predosadan svijet da jesmo....


Nitko nije govorio o savršenstvu , skrenio si s teme, ja govorim o nekoj normalnosti, ali dobro sama je sebe pobila s ovim što je povukla video sa stranice, tolko o njenoj otkačenosti hehe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Balkanska svinja
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dd


Zadnja promjena: Balkanska svinja; 11.09.2018. 13:15; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Decadentor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 16:25 
Naslov:  a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A A A A


Zadnja promjena: Decadentor; 13.09.2021. 0:59; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mijau
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 16:47 
Naslov:  Re: Galerija 031: Cubismo i Tito & Tarantula
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"deco,deco..jadna ....uh kako sam ja super,ja sam totalno luda, ma ja sam ti naj,totalno drugacija, vrijedna obozavanja jer nosim tange i jedem govna..."
jos me nitko od vas nije razuvjerio po cemu sam ja to u krivu sto razmisljam drugacije od 80% vas o njezinoj tocki...kada cemo vec o udaraju kontre ovoj "totalno rock n roll ludoj ,drugacijoj ekipi"!!3 covjeka su imali muda reci da se ne slazu s tim sranjem...a vi ostali ste se totalno konformirali s postojecom situacijom.I tko je sad tu funky ludi naj buntovnik?da...bolje biste me poslusali da skinem gace kad bih vas zabljesno/la...koliko bi tek tada imala iskompleksiranih prijatelja sto svojim ego tripovima skrivaju svoje male jadne traume iz djetinjstva...nema te vi pojma sta je rock n roll!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.07.2008. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedino sto meni i dalje nije jasno je u kojem trenutku si ti odabran za moraliziranje???
OK, ne odobravas, ne svidja ti se, odi dalje...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brutal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 17:19 
Naslov:  Re: Galerija 031: Cubismo i Tito & Tarantula
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam više mogao gledati iz prikrajka i čitati kako pljujete po curi. Meni jednostavno nije jasno kako vi možete živjeti sa sobom u tom svom malom ograničenom svijetu okruženi kako ih zovete "nakaradama". Jel vam se toliko gadi polu nago žensko tijelo, jel vam je toliko gnjusno i odvratno gledati curu kako se skida pa prvo što mi pada na pamet pa da se onda i zapitam šta ste vi onda radili na r'n'r koncertu i šta vi radite u 21 stoljeću kada vam je očito mjesto u srednjem vijeku da vas inkvizicija promatra i udara bičem, razapinje i muči na samu pomisao golotinje, a mogu se jednostavno kladiti da svi vi veliki čistunci imate kamaru "kostura" u ormarima i nikada nećete smognuti ni trunku hrabrosti, snage i nikada se nećete osloboditi svojih "moralnih" okova koliko se ona oslobodila prekjučer. Sigurno ste vi jedni od onih koji na gey prideu gađate drugačije od sebe praznim staklenim bocama i izvikujete pogrdna imena dok u mraku sobe slinite nad ekranom dok se drugi jebu ali to je sve vaše pravo kao što je i njeno pravo da radi šta hoće i nitko joj ne smije niti ima pravo prigovoriti za ništa jer takav pozitivan, slobodan i otvoren mentalni sklop rijetki imaju što je izgleda u našoj maloj državici još uvijek ne pojmlujivo.
Svaka čast Tamara skidam kapu!!!!! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mijau
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 17:50 
Naslov:  Re: Galerija 031: Cubismo i Tito & Tarantula
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brutal je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam više mogao gledati iz prikrajka i čitati kako pljujete po curi. Meni jednostavno nije jasno kako vi možete živjeti sa sobom u tom svom malom ograničenom svijetu okruženi kako ih zovete "nakaradama". Jel vam se toliko gadi polu nago žensko tijelo, jel vam je toliko gnjusno i odvratno gledati curu kako se skida pa prvo što mi pada na pamet pa da se onda i zapitam šta ste vi onda radili na r'n'r koncertu i šta vi radite u 21 stoljeću kada vam je očito mjesto u srednjem vijeku da vas inkvizicija promatra i udara bičem, razapinje i muči na samu pomisao golotinje, a mogu se jednostavno kladiti da svi vi veliki čistunci imate kamaru "kostura" u ormarima i nikada nećete smognuti ni trunku hrabrosti, snage i nikada se nećete osloboditi svojih "moralnih" okova koliko se ona oslobodila prekjučer. Sigurno ste vi jedni od onih koji na gey prideu gađate drugačije od sebe praznim staklenim bocama i izvikujete pogrdna imena dok u mraku sobe slinite nad ekranom dok se drugi jebu ali to je sve vaše pravo kao što je i njeno pravo da radi šta hoće i nitko joj ne smije niti ima pravo prigovoriti za ništa jer takav pozitivan, slobodan i otvoren mentalni sklop rijetki imaju što je izgleda u našoj maloj državici još uvijek ne pojmlujivo.
Svaka čast Tamara skidam kapu!!!!! Wink


Ajd,ajd...u pravu si - donekle...napokon jedan pošteni komentar...ne valja pljuvati , sliniti kad se nekoj jebe, ?gađati bocama? drugačije od sebe...al nekako mi zvuči (citajuci izmedju redaka) da se to pomalo odnosi i na tu curu-toliko o slobodnom mentalnom skolpu.Meni to nije oslobađanje moralnih granica-meni je to oslobađanje od gaća jer te očito žuljaju...svatko tko se danas skine u našoj državi...zaista ostavlja pravu pouku svima nama...Severina, Nives Celzijus, Josipa Pavičić, Slađa, Aleksandra Grdović....sve su one zapravo Che Guevara,dovele su ovaj narod do mentalne revolucije..najednom smo svi pametni od toliko sisa, a sve one koje ih ne pokazu su manje vrijedne zene,one nemaju sta za rec!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2008. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mijau je napisao/la: ›
brutal je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam više mogao gledati iz prikrajka i čitati kako pljujete po curi. Meni jednostavno nije jasno kako vi možete živjeti sa sobom u tom svom malom ograničenom svijetu okruženi kako ih zovete "nakaradama". Jel vam se toliko gadi polu nago žensko tijelo, jel vam je toliko gnjusno i odvratno gledati curu kako se skida pa prvo što mi pada na pamet pa da se onda i zapitam šta ste vi onda radili na r'n'r koncertu i šta vi radite u 21 stoljeću kada vam je očito mjesto u srednjem vijeku da vas inkvizicija promatra i udara bičem, razapinje i muči na samu pomisao golotinje, a mogu se jednostavno kladiti da svi vi veliki čistunci imate kamaru "kostura" u ormarima i nikada nećete smognuti ni trunku hrabrosti, snage i nikada se nećete osloboditi svojih "moralnih" okova koliko se ona oslobodila prekjučer. Sigurno ste vi jedni od onih koji na gey prideu gađate drugačije od sebe praznim staklenim bocama i izvikujete pogrdna imena dok u mraku sobe slinite nad ekranom dok se drugi jebu ali to je sve vaše pravo kao što je i njeno pravo da radi šta hoće i nitko joj ne smije niti ima pravo prigovoriti za ništa jer takav pozitivan, slobodan i otvoren mentalni sklop rijetki imaju što je izgleda u našoj maloj državici još uvijek ne pojmlujivo.
Svaka čast Tamara skidam kapu!!!!! Wink


Ajd,ajd...u pravu si - donekle...napokon jedan pošteni komentar...ne valja pljuvati , sliniti kad se nekoj jebe, ?gađati bocama? drugačije od sebe...al nekako mi zvuči (citajuci izmedju redaka) da se to pomalo odnosi i na tu curu-toliko o slobodnom mentalnom skolpu.Meni to nije oslobađanje moralnih granica-meni je to oslobađanje od gaća jer te očito žuljaju...svatko tko se danas skine u našoj državi...zaista ostavlja pravu pouku svima nama...Severina, Nives Celzijus, Josipa Pavičić, Slađa, Aleksandra Grdović....sve su one zapravo Che Guevara,dovele su ovaj narod do mentalne revolucije..najednom smo svi pametni od toliko sisa, a sve one koje ih ne pokazu su manje vrijedne zene,one nemaju sta za rec!
Najžalosnije je što uopće ne shvaćate point svega.... Al ajd...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mijau
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Jedino sto meni i dalje nije jasno je u kojem trenutku si ti odabran za moraliziranje???
OK, ne odobravas, ne svidja ti se, odi dalje...

By the way ..ja ne moraliziram, ali i ne hvalim svako sranje samo zato sto je "otkaceno"!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2008. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A u racku,šta sam vaka niska stala u zadnje redove!!! Nisam vidjela Tamarine cicke Sad kmuuuuuuuuuu

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mijau je napisao/la: › By the way ..ja ne moraliziram, ali i ne hvalim svako sranje samo zato sto je "otkaceno"!
Hm, IMHO, njen ples i ono sto je radila savrseno odgovaraju tom trenutku i situaciji. Izvesti tako nesto na koncertu komorne glazbe bilo bi malkice previse, ali ovo je bilo kao kec na desetku.

Em dobar trenutak, em dobro plese i ima sto pokazati. Da su T&T ovako nesto rezirali, ne bi bolje ispalo.

Thumbs up!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2008. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ti si mijau neka moralna vertikala naseg drustva???
živi i pusti druge da žive, i da se pohebala na tom stageu to je njena stvar, bolje i to nego da je samozatajna kvazi pristojna cura koja se vikendom jebe po cajkama i vucara sa kvazi mafijasima...

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Decadentor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GFFFFGGFG


Zadnja promjena: Decadentor; 13.09.2021. 1:10; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Decadentor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FFFF


Zadnja promjena: Decadentor; 13.09.2021. 1:09; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Hm, IMHO, njen ples i ono sto je radila savrseno odgovaraju tom trenutku i situaciji. Izvesti tako nesto na koncertu komorne glazbe bilo bi malkice previse, ali ovo je bilo kao kec na desetku.

Em dobar trenutak, em dobro plese i ima sto pokazati. Da su T&T ovako nesto rezirali, ne bi bolje ispalo.

Thumbs up!


potpisujem mungosa, ali je onda trebala odigrati do kraja i ne tražiti micanje videa, mislim čemu, kad na jubitu možeš pogledati drugi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: