Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija 031: Cubismo i Tito & Tarantula

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2008. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene je više fascinirao podtak od 3000 ljudi u zrinjevcu
moš' mislit

sad će nam za svinjicu svi znat

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam bio na koncertu, ali iz ovog što se može vidjeti na internetu proizlazi da se nije dogodilo ništa posebno, a kamoli nekakav skandal. Dogodio se samo malograđanski, seoski mentalitet ponekih novopečenih sugrađana koji plesanje u grudnjaku i gaćama smatraju nekakvim problemom, temom za diskusiju.

Pa, kardinal Bozanić bi bio sretan da pročita ovaj forum. I njegove nebuloze ponekad uhvate korijenja.

Posebno je degutantno prosuđivati o tome da li je neka osoba estetski podobna za plesanje na pozornici (činjenica da joj je isto dozvolio sam Tito govori sama za sebe). Onaj tko komentira da li netko zadovoljava njegove kriterije ljepote i dobrog tijela smrdi na primitivizam, zapadnjačku dekadenciju i kult vanjštine, šovinizam u najgorem obliku. Istina je, i gradovi koji najbolje asimiliraju primitivce trebaju 1-2 generacije za preodgoj, pa je tako i slučaj s Osijekom. Samo nemamo sreće sa vremenom u kojem smo se našli živjeti.

Prigodno bi podsjetio na Toma Gotovca i skidanje na trgu. Evo nam nekih ovdje koji svjedoče da bi slične akcije trebalo poduzimati ponovo, u borbi sa malograđanštinom i glupošću, kvazi-vrednotama, lažnim moralom. Bilo bi zgodno da se netko ovdje ponovo počne svlačiti gol.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Decadentor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aaaa


Zadnja promjena: Decadentor; 13.09.2021. 1:07; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Decadentor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 23:23 
Naslov:  Re: Galerija 031: Cubismo i Tito & Tarantula
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AAAAA


Zadnja promjena: Decadentor; 13.09.2021. 1:06; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2008. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako:
da ja izgledam kao Tamara, skakala bih od sreće!!!

cura je meni neopisivo lijepa, samo što svoju ljepotu i ženstvenost zatomljuje iza grubosti i psovki...

ali, osobno je ne poznajem pa nemogu suditi...


drugo: to što je plesala (da plesala!) i usput se skinula u grudnjak - meni apsolutno ne smeta!!! i ja bih , da imam muda, al nemam...

treće: to što je netko vidio da cura kadikad radi, a ne poznaje ju , kao ni ja, ne daje mu pravo da sudi o njoj kao o osobi jer...ne poznaje ju... - svi se mi skrivamo iza nekih obrambenih mehanizama...

npr: ja se pravim jaka i serem svašta o svemu, a zapravo se svega bojim...i iznimno sam krhka i jako me lako povrijediti, a većina ljudi koja me zna (čak i onih bliskih) ne bi to nikad pomislili

Zapravo se sve svodi na ono što svatko od nas smatra primjerenim i OK, a toga je koliko i ljudi na svijetu, ako ne i 2 puta više...

pustite curu, nek mirno spava - njena odluka je njena odluka...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mijau
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2008. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesam li vam falija?he,he
pa narode...vi jos brijete ...o.k.o.k....neki od vas su me razuvjerili u mom stavu kad sad pregledam ..al ne ovaki kmečavci..kme,kme

npr: ja se pravim jaka i serem svašta o svemu, a zapravo se svega bojim...i iznimno sam krhka i jako me lako povrijediti, a većina ljudi koja me zna (čak i onih bliskih) ne bi to nikad pomislili




...naucena lekcija-"ne treba srati po drugima"...live and let.....hm, live..
al kad je vama svima to super i rock n roll i zelite biti takvi kad odrastete zasto se ondak netko od vas ne bi skinija na slijedecm rock spektaklu u osijeku?!
Jest da bas i nema bog zna cega na vidiku al eto hladno pivo dolazi krajem osmog....npr pjesma "Ljetni hit" bi bila prava prigoda da netko od vas (moze i u paru)...svinjicobranitelja pokaze muda...pa da pokazete kako osijek cijeni drukčijost, podrzi svoju forum-kolegicu, pomakne granice, postena hrebrijim/om
Ha?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2008. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mijau je napisao/la (Pogledaj post): › jesam li vam falija?he,he
pa narode...vi jos brijete ...o.k.o.k....neki od vas su me razuvjerili u mom stavu kad sad pregledam ..al ne ovaki kmečavci..kme,kme

npr: ja se pravim jaka i serem svašta o svemu, a zapravo se svega bojim...i iznimno sam krhka i jako me lako povrijediti, a većina ljudi koja me zna (čak i onih bliskih) ne bi to nikad pomislili


pa neka sam i kmečavac...to sam i priznala, hehe...al' ja kmečim i preživim Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mijau
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2008. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
mijau je napisao/la (Pogledaj post): › jesam li vam falija?he,he
pa narode...vi jos brijete ...o.k.o.k....neki od vas su me razuvjerili u mom stavu kad sad pregledam ..al ne ovaki kmečavci..kme,kme

npr: ja se pravim jaka i serem svašta o svemu, a zapravo se svega bojim...i iznimno sam krhka i jako me lako povrijediti, a većina ljudi koja me zna (čak i onih bliskih) ne bi to nikad pomislili


pa neka sam i kmečavac...to sam i priznala, hehe...al' ja kmečim i preživim Smile


Neka,neka samo ti preživi... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

On topic, ali vezano uz drugi koncert, i to onaj od neki dan, Kaiser Chiefs-a u Zagrebu. Pročitah danas u Jutarnjem izjavu pjevača dotične grupe koji se sablaznio kada je sa stagea ugledao tri cure u publici koje su se skinule gole i plesale zajedno uopće ne obračajući pozornost na grupu. Preko mikrofona ih je zamolio da se obuku i nastave uživati u glazbi kako je to i primjereno. Shvatio je što se događa kada je ugledao gomilu flasheva kako blicaju u publici. Ti isti flashevi bijahu od momaka koji su se našli u blizini dotične tri cure te su ugrabili priliku za slikati...
Eto, dok je Tito to dozvolio, mnogo popularnija, barem trenutno, grupa je to dobrano osudila...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Decadentor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2021. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AAAAA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Decadentor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2021. 1:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AAAAA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: