Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Plaćanje računa [OSTV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2008. 15:30 
Naslov:  Plaćanje računa [OSTV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

22-šnji Osječanin Mladen Grgić nalazi se u istom "košu" s još nekoliko tisuća građana prijavljenih na Zavodu za zapošljavanje. Mladen svoju životnu priliku vidi u otvaranju tvtke koja će se baviti uslužnim djelatnostima. Na prvom mjestu, kaže, želi raditi na korist starih i nemoćnih Osječana, koji nemaju nikoga da im pomogne. Već je počeo s realizacijom ideje na način da umjesto i za druge stoji i čeka u redu da plati račune, a uslugu naplaćuje od 20 do 50 kuna, što, kaže, ovisi o platežnoj moći komitenata.







Više informacija; Osječka televizija


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2008. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bože mili, ne samo što se na portalu televizija pojavljuje kao totalno promašen medij nego se još i vijesti ponavljaju jedna za drugom. Ajd' obrišete jednu od zadnjih dvije i još moj komentar:

Kad hoću gledati TV ja upalim TV i nisam još nikada gledao TV na nekom portalu. Kad mi je promakla neka emisija otišao sam na stranicu TV kuće i potražio vijest u arhivi. Dakle moj stav - TV clipovi na ovom portalu su potpuno suvišni, promašeni, nepotrebni i ne služe nikome osim HDZ-u za dopunsku promidžbu.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
manijak
Offline
Ukupno postova: 52
Lokacija: zimbabwe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2008. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... bravo Varga samo tako nastavi dok imaš volje ... neka znaju što ih sljeduje ... more bit da si se malo napija ...

_________________
Ave Caesar imperator, morituri te salutant
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: