Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradonačelnik završio u bolnici, nakon što je potpisao ugovor o obnovi Divaltove

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2008. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, zbilja je narukvica prijateljstva. Vidjela ja izbliza i stvarno mi nije bilo jasno.. ok, ako mu je draga, ali ipak ne priliči odjelu, kravati i županu u akciji...

On topic
morgan je napisao/la: ›
živo me zanima kako će tramvaj vozit preko kružnog toka a pogotovo kako će napravit most kod Velebitske ulice? tu je šećerana, tu je Ina i ostale polumrtve firme...gdje će to čudo započinjati a gdje završavati? ići će iz kruga šećerane pred sam kolni ulaz u Inu? ništ jasno


Ni meni jasno.. ja u tom "polumrtvom" dijelu radim i ne kužim kako oni misle sprovesti tramvajsku prugu, kada se tu nalazi i želježnički prijelaz.. don't understand.. osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2008. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Eh, Morgan, stvarno ti je komentar nizak. Od fore si napravio forsu. Ne moraš se svog komentara sramiti niti mislim da imaš problema ali sam više zagovornik da se čovjeka razvlači kad je zdrav-prav. Kad heklaš nekog kome nije dobro on to niti ne primjećuje jer zdrav čovjek ima tisuće želja, a bolestan samo jednu. Pusti ga da prizdravi pa navali.

Vidiš da se slažemo, komentari koji su u smislu kritike vlasti i prijedloga u svezi boljitka su ok, ali ne mislim da u bilo kome trenutku treba spominjati obitelj, a posebice djecu u bilo kome kontekstu.
Za tako nešto nema opravdanja i nadasve nije korektno. Gordan mi je prijatelj i moji komentari ni u kome slučaju nisu stoga što sam, kako kažeš-"u njegovoj službi" jer nisam, ali dozvoliti ćeš da stoga povremeno i reagiram na gluposti koje prevrše određenu mjeru civiliziranog komentiranja.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2008. 15:36 
Naslov:  Re: Gradonačelnik završio u bolnici, nakon što je potpisao ugovor o obnovi Divaltove
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Piše danas Glas Sl. da Matković kaže da je razlog kolapsa što radi 22 sata nadan. E to mi nije jasno. Šta valjda spava od 4-6 pa onda rješava komunalne probleme sve do 4 ujutro slijedećeg dana? Question
Ako je istina onda je čovjek luđak- razumnom bi bilo jasno da to vodi u propast. Ako nije onda laže po novinama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2008. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
nonblank je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
koliko ljudi pada u nesvjest pa nikom ništa!
i od moje babe legica neki dan pala u nesvjest pa nije pisalo u novinama ništa!
ali eto,neka on ozdravi....


mislim da se radi o lošoj procjeni novinara..definitivno su trebali izvjestiti i o zdravstvenom stanju legice tvoje babe

tako je,ona bar nije lopov i ne ljubi guzicu Đapiću!


Ma znaš ko ti ljubi guzicu Đapiću!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2008. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A čuj radi čovjek dosta...inače sigurno bi osto duže na moru da.....On, ako nis drugo(po nekim), za razliku od svih prethodnika ulaze velik trud i "uzivljen" je u svoju funkciju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2008. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa de prosvijetli nas, i tako si poceo pisati samo da bi obranio tzv gradonačelnika....hajde.

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2008. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam se ja zbog tog registriro...ugl sam pljujete po njemu, bas bi volio vidit vas na njegovom mjestu, covjek bar nes radi....sta vi radite????....ladite jaja(ne svi)....pa drugi put se ti kandidiraj za gradonacelnika pa da te vidimo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2008. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta on to radi? šta je on konkretno napravio?

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2008. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tek je došo na vlast, sve ce izaci na vidjelo.....nemoze se to tek tak preko noci!!!! Kad pogledas malo bolje razvoj osijeka u zadnje 3-4 godine.....sve ti je jasno(naravno ne govorim tu o zaslugama matkovica nego o ondasnjoj vlasti)..............doro sad nek ostane na tom na cemu je...dost o ovoj temi.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2008. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eee da, o ondasnjoj vlasti...Matković je samo jedna od Đapičevih figura,nema on veze s nicim...pa nismo slijepi!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2008. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la (Pogledaj post): › eee da, o ondasnjoj vlasti...Matković je samo jedna od Đapičevih figura,nema on veze s nicim...pa nismo slijepi!


Joj, sta ti oces rec time da samo jedna osoba radi i to je to???
de ajde ne da mi se prepirat s tobom....jednostavno ga ne volis kao gradonacelnika i dobro...nemoras onda srat po njemu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2008. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Uma je napisao/la (Pogledaj post): › eee da, o ondasnjoj vlasti...Matković je samo jedna od Đapičevih figura,nema on veze s nicim...pa nismo slijepi!


Joj, sta ti oces rec time da samo jedna osoba radi i to je to???
de ajde ne da mi se prepirat s tobom....jednostavno ga ne volis kao gradonacelnika i dobro...nemoras onda srat po njemu!

radi?? nitko nije rekao da radi...više kako da kažem...krade,mulja....a Matković je marijoneta s kojom Đapić upravlja. Heh pa koliko god ja srala po njemu ti si tu pa ceš to lijepo oprati kao i do sada! ajde bog!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2008. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
mvarga je napisao/la: ›
Eh, Morgan, stvarno ti je komentar nizak. Od fore si napravio forsu. Ne moraš se svog komentara sramiti niti mislim da imaš problema ali sam više zagovornik da se čovjeka razvlači kad je zdrav-prav. Kad heklaš nekog kome nije dobro on to niti ne primjećuje jer zdrav čovjek ima tisuće želja, a bolestan samo jednu. Pusti ga da prizdravi pa navali.

Vidiš da se slažemo, komentari koji su u smislu kritike vlasti i prijedloga u svezi boljitka su ok, ali ne mislim da u bilo kome trenutku treba spominjati obitelj, a posebice djecu u bilo kome kontekstu.
Za tako nešto nema opravdanja i nadasve nije korektno. Gordan mi je prijatelj i moji komentari ni u kome slučaju nisu stoga što sam, kako kažeš-"u njegovoj službi" jer nisam, ali dozvoliti ćeš da stoga povremeno i reagiram na gluposti koje prevrše određenu mjeru civiliziranog komentiranja.

šta nikad niste čuli za šalu? šta nije mogao čovjek doista dobiti nešto od djece ili nekog iz obitelji?
ma brižni ste mi vi...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hogar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2008. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obzirom da kretena nije ubila (na žalost) pravna država umiješao se bog.
Od silnih laži i krađa dobio je što je zaslužio.
Sada sam može staviti na vagu karakter i osobnu pohlepu.
To nije od rada nego od nerada i laži, krađe i lopovluka. Jedino je podcijenio Boga.
Ne mora se nikada oporaviti (osim u glavi).

_________________
važno je sudjelovati ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hogar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2008. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Želim mu što kasnije ozdravljenje ...

_________________
važno je sudjelovati ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: