Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policijski službenici

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2008. 17:55 
Naslov:  Policijski službenici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo samo ukratko da opišim moje nedavno(loše) iskustvo sa policijskim službenicima...zaustave oni mene 16.6 u Dardi, i odmah mi drot kaže da nisam vezan i da nemam upaljena svjetla i da je to kazna od 800,00kn.Ja mu kažem , ok kriv sam jel može manja kazna ,ukor,bilo šta da to malo ublažimo...napominjem da sam bio izrazito pristojan...šuti on tako par trenutaka nešto piše u svoj blokić i kaže "vozi i da se to više ne ponovi"...jebiga ja sav sretan vozim dalje i kontam izvuko sam se...i sad ono bitno,danas stiže obavezni prekršajni nalog u visini od 800,00kn pogađate svjetla i pojas ! I šta da tu čovek pametno kaže,šta mi je činit..ajmo stručnjaci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2008. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako im nisi ništa potpisao mogu te mrzit...mislim da su ti dužni na licu mjesta uručit kopiju zapisnika i uplatnicu za kaznu...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.07.2008. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je, moraju ti dati uplatnicu ako mu nisi odma imao za platit, i ti moraš osobno potpisati kaznu inace ništa od toga!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2008. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
ako im nisi ništa potpisao mogu te mrzit...mislim da su ti dužni na licu mjesta uručit kopiju zapisnika i uplatnicu za kaznu...


Upravo to.....ukoliko ti nisi ništa potpisao ni dobio kopiju zapisnika, mogu te poljubit u dupe

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.07.2008. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je uvijek bilo fascinantno kako su "policijski sluzbenici gadovi" kada tebe uhvate u nekom prekrsaju, a kada neki drugi konj radi pizdarije na cesti svi spremno poviknu "a gdje je sada policija???"
De ono, fak ju, ak si sjebo, plati sta te slijedi i drugi put pamet u glavu...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2008. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Meni je uvijek bilo fascinantno kako su "policijski sluzbenici gadovi" kada tebe uhvate u nekom prekrsaju, a kada neki drugi konj radi pizdarije na cesti svi spremno poviknu "a gdje je sada policija???"


Teško da je tako velika pizdarija voziti nevezan i bez svjetala.. osim toga, svjetla su prestala biti obvezna danju..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.07.2008. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Meni je uvijek bilo fascinantno kako su "policijski sluzbenici gadovi" kada tebe uhvate u nekom prekrsaju, a kada neki drugi konj radi pizdarije na cesti svi spremno poviknu "a gdje je sada policija???"


Teško da je tako velika pizdarija voziti nevezan i bez svjetala.. osim toga, svjetla su prestala biti obvezna danju..

Nije bitno kolika je pizdarija. Zelim reci da svi ocekujemo neka pomilovanja kada smo mi u prekrsaju, a kada se radi o drugima koji nama smetaju samo prizivamo bogove, policiju i sankcije...
To je, da ga jebes, licemjerno...


Zadnja promjena: Circa; 08.07.2008. 12:39; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2008. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: › Teško da je tako velika pizdarija voziti nevezan i bez svjetala.. osim toga, svjetla su prestala biti obvezna danju..


Ako sam dobro skontao, uhvatili su ga 16.6., dok je jos vrijedio stari Zakon, po kojem su upaljena svjetla bila obavezna i danju.

Sto se tice ovoga za vezanje, hm... nije bitno dok se ne dogodi nesreca. U trenutku nesrece to zna biti poprilicno bitno, neovisno o tome tko je kriv/prouzrocio nesrecu.

Sto se tice potpisivanja, sto u slucaju ako ja odbijem potpisati zapisnik? Znaci li to da sam nevin?

btw. Circa je potpuno u pravu. Svi se bune kad njih netko kazni, a glavni su kad nekog drugog treba lincovati, cak i kad tom nekom nije dokazana krivnja vec samo postoje indicije.

Hebiga, ako nisi bio vezan i nisi imao upaljena svjetla - prihvati da si kriv, pregrizi govno i plati kaznu. Vjerujem da sada dvaput provjeravas jesi li vezan.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2008. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Sto se tice potpisivanja, sto u slucaju ako ja odbijem potpisati zapisnik? Znaci li to da sam nevin?

ako ne potpišeš, onda se pokreće sudski postupak da bi se dokazao prekršaj.

btw, slažem se s circom da bi svi više reda, ali da se to njih ne dotiče.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2008. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: › ako ne potpišeš, onda se pokreće sudski postupak da bi se dokazao prekršaj.
Sto to konkretno znaci? Policajac i ja dolazimo kod sutkinje? I, sto onda? On kaze da sam napravio prekrsaj, ja kazem da nisam. I? Kako dokazati da je netko nije bio vezan, ili da netko nije imao upaljena svjetla?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2008. 14:05 
Naslov:  Re: Policijski službenici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imas 8 dana da pises prigovor protiv platnog naloga ukoliko isti ne zelis platiti. I to kao razlog moras navesti da zelis da te saslusa nadlezni sudac, tako ces doci do prekrsajnog suda u Osijeku,a ako se zalis na visinu kazne to automatski ide na Visoki prekrsajni sud u zagrebu koji ce ti garantirano kaznu potvrditi. Kad napises prigovor tek onda ides kod sudca za prekrsaje. Ali djaba ti je to sve jer sudac u velikoj vecini slucajeva potvrdjuje kaznu, tako da je najbolje cemu se mozes nadati da ti da recimo da kaznu platis na dvije ili tri rate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.07.2008. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@jkula .....
osim ako do sada nisi kaznjavanj, pa ako imas srece i dodjes kod normalnog sudca ... zamolis lijepo da ti smanji kaznu ili odaberes drustveno koristan rad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2008. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...je u pravu ste kriv sam po svim točkama optužnice...jebiga nije mi bila namjera se sad nešto preseravat i izvlačiti (pročitaj moj post pa češ vidjeti da sam drotu odmah rekao da sam kriv) bilo pa prošlo...prigovor sam poslao pa sad jebiga... Circa poantu nisi shvatio policajac je rekao "vozi i da se to više ne ponovi" ...jel sad shvaćaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2008. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la: ›
"vozi i da se to više ne ponovi" ...jel sad shvaćaš?
ispalo je kao da je rekao dobro sad ti je oprosteno al drugi puta nece

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2008. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... o tom se i radi..a za mjesec dana čestitka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: