Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Postoji li sluzbeni rok do kada "nebolonjci" trebaju diplomirat?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
E vidiš na ETF-u ti nemaš profesore kao što su Jelinić & co. tako da ti je izjava prilično deplasirana.Što se tiče tvoga pitanja kakvi su to ispiti,to su ispiti od cca 1000 str, gdje moraš znati sve i to pismeno i usmeno,a nekada ni to što znaš sve nije dovoljno ako se nesviđaš profesoru.Pravo nije najteži faks ali je jedan od najtežih to sigurno ,bar pravo u Zagrebu i Osijeku,ono u Rijeci i Splitu je osjetno lakše(zato se i prebacuje toliko studenata iz Osijeka u Split).


Ova priča je u stilu moj tata je jači od tvog tate i svaki cigo svoga konja hvali, istina u svemu tome da je pravo mediokritetski fakultet i ništa više jer poznam masu ljudi koji su položili kod Prof dr sc Jelinića bez ikakvih štela a i mogu reć da su ti ljudi ispod prosjeka intelektualno ali su naučili , a ima i još jedna istina nije bitno što se govori nego tko govori ,tako da pusti priče već se prihvati posla ,nema ništa bez žrtve ,a mrtvi i kolateralne žrtve se poslje zbrajaju .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.07.2008. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno nevidim po čemu je pravo mediokritetski fakultet,niti po težini ni po značaju nije mediokritetski.To što su ti ljudi naštrebali za ispit kod Jelinića ne umanjuje težinu tog ispita,jebiga sve se može naučit samo je pitanje truda i vremena.A to da nije bitno što se govori nego tko govori stvarno ima veliku težinu kada to kaže osoba koja sluša manowar.I to vrijeđanje da su ljudi intelektualno ispod prosjeka koji su položili trgovačko i pravo društava je stvarno smiješno.Neznam šta je po tebi onda prosjek.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marisol
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: fatamorgana
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
zašto? pa kome nije dovoljno 2 godine apsolventskog niti ne zaslužuje diplomirati...
ajde ne b
kopile je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
zašto? pa kome nije dovoljno 2 godine apsolventskog niti ne zaslužuje diplomirati...
Mene samo zanima na kojem si ti fakultetu kada takve nebulozne gluposti trkeljaš.Npr na pravu su ti na zadnjoj godini najteži ispiti tako da su te dvije godine premalo,i zato ih jako malo diplomira u tom roku.

upravo tako. cak i ljudi koji stignu sve godine upisat u roku, zadnju ih zeznu najtezi ispiti i super-kretenski nastrojeni profesori sa svojim ego tripovima. Mislim da Evil nije cuo za mase ljudi koje svake godine moraju svoje papire prebacivat u Rijeku, Split ili Zg da bi uopce prosli JEDAN ispit zbog profesora koji ima....necu rec sta.

_________________
" Punctuality is the virtue of the bored." Zvižd Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2008. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvar tesko je relativan pojam, nekom je lakse nauciti 1000 stranica nekog teksta nego nauciti rijesavati zadatke... zato svatko bira faks koji njemu odgovara i u kojem manje ili vise vidi, i samim time se opredjeljuje za sebi laksi fakultet

također svaki fakultet ima svoje crne ovce od profesora kod kojih za prolaz treba vise srece nego pameti i znanja ali ako se predmet nauci nemoze ni ta crna ovca rusiti u vjecnost... kod takvih profesora se vecinom ide turisticki i onda se poslje sere kako je profesor ovakav ili onakav a problem u velikoj vecini slucajeva je u nama samim studentima...


rok za nas stare studente je kako je vec napisano 30.09.2010. to mozete procitati i na oglasnim plocama vasih fakulteta i smatram osobno da je u tom roku itetkkako moguce zavrsiti fakultet (ONAJ KOJI ZELI) a turisti koji su apsolventi sa 16-17+ ispita do kraja... pa njima ni da je do 2100 roke nece ga zavrsiti

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marisol
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: fatamorgana
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
to je datum. vjerojatno će biti prolongiran, ali je zasad taj.
e, kak znas? mislim, jel znas gdje sluzbeno stoji ta odluka? gledala sam malo po stranicama Ministarstva obrazovanja ali nisam nasla nist... osijek031.com smile

_________________
" Punctuality is the virtue of the bored." Zvižd Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Niti jedna fakultet nije lagan, ali niti jedan nije toliko težak da se ne može završiti.

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2008. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Marisol";p="174386"]
Evil Poodingh je napisao/la: ›
upravo tako. cak i ljudi koji stignu sve godine upisat u roku, zadnju ih zeznu najtezi ispiti i super-kretenski nastrojeni profesori sa svojim ego tripovima. Mislim da Evil nije cuo za mase ljudi koje svake godine moraju svoje papire prebacivat u Rijeku, Split ili Zg da bi uopce prosli JEDAN ispit zbog profesora koji ima....necu rec sta.


daj nemoj biti smjesan, ja sam izgubio godinu zbog tog jednog spomenutog profesora i sta... bio sam ljut na sebe i cijeli svijet, a kad sam zagrijo stolicu proso sam od druge (turisticke izlete neracunam) Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2008. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisol je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
to je datum. vjerojatno će biti prolongiran, ali je zasad taj.
e, kak znas? mislim, jel znas gdje sluzbeno stoji ta odluka? gledala sam malo po stranicama Ministarstva obrazovanja ali nisam nasla nist... osijek031.com smile

radim s time...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2008. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

30.09.2010.
aaaa imam još 6 ispita do kraja, pa nema šanse da završim

















Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
me in honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: destination unknown
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2008. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da ce morati prolongirati taj rok inace ce ostati hrpa studenata ni na nebu ni na zemlji.. nema smisla

_________________
samo još malo budi tu pored mene ....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2008. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Stvarno nevidim po čemu je pravo mediokritetski fakultet,niti po težini ni po značaju nije mediokritetski.To što su ti ljudi naštrebali za ispit kod Jelinića ne umanjuje težinu tog ispita,jebiga sve se može naučit samo je pitanje truda i vremena.A to da nije bitno što se govori nego tko govori stvarno ima veliku težinu kada to kaže osoba koja sluša manowar.I to vrijeđanje da su ljudi intelektualno ispod prosjeka koji su položili trgovačko i pravo društava je stvarno smiješno.Neznam šta je po tebi onda prosjek.


Ja sam rekao da znam ljude koji su položili i da nisu nikakvi lumeni ,tj rekao sam da su ispod prosjeka intelektualno nisam mislio na sve nego na te koje poznajem ,nisam generaliziro situaciju . Da je pravo mediokritetski fakultet to je svima jasno i da ima dosta laksih faxova i dosta težih ,to se normalno misli kad se uzme masa i napravi neki prosjek ljudi koji izlazi s tog faxa ,normalno da ima extrema na svakom faxu i da su oni daleko odskocili od prosjeka i neznaci da netko tko je zavrsio medicinu ,strojarstvo ,elektrotehniku,građevinu,farmaciju bolji od nekog tko je završio pravo ali taj čovjek više nije onda prosjek jer su ipak ti faxovi teži od ostalih to je valjda samo po sebi razumljivo .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2008. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znali ste sta upisujete-pravo
niste na slijepo upisali fax
a i treba prekinuti 10godisnje studiranje prava

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2008. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i treba posmicati ove prosvjetne komunjare koje su i u nekoj od partija s hrvatske političke scene i na profesorkom/direktorskom mjestu. ili će se baviti politikom ili obrazovanjem! neka odluče.
posmicati sve one koji se prema svojim studnetima odnose kao da su bog i batina mjesto da dostojanstvom i uljuđenim ophođenjem budu PRIMJER! ali ne, puno njih tvori sustav koji uči kako jednostavno trebaš biti KUŠ, držati POGNUTU GLAVU. fuj! zato mi se i gadi kada štrajkaju za veću plaću, a ne za bolje radne uvjete u državi u kojoj ionako većina pučanstva živi u oskudici.
svoje ogorčenje na postojeće stanje ne skrivam.

srećom, ima pozitivnih primjera koji svojom elokvencijom i razumijevanjem (uglavnom mlađa ekipa koja nema godine staža) ipak odskaču od gore spomenutih i daju mi nadu kako neće sve zauvijek ostati tako crno i odvratno despotski.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.10.2008. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › znali ste sta upisujete-pravo
niste na slijepo upisali fax
a i treba prekinuti 10godisnje studiranje prava
Šta tebe boli kurac koliko netko studira,nevidim kako to tebe ili ikoga ugrožava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2008. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

normalno da ugrozava,ja to i plačam sve te vaše zajebancije kroz porez dok vi drkate kurac u radicevoj po kavama
svaka čast izuzetcima koji studiraju i idu na predavanja

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: