Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradonačelnikova obitelj ljetovala u odmaralištu Unikoma

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2008. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: › Bio je zgodan dokumentarac kad je presvetli Granić maznuo litru žeste na nekom Vladinom domjenku. Da nije tvoj balvan to da je Matković marnio čašu?
AFAIR, zestu je maznuo Skegvo Pedeve (ovo me opet sjeti na propali Feral).

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2008. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, jes, jes. Škegro. I nakon te litre pića pala mu je vjerodostojnost metar ispod zemlje.

Tako će biti i s Matkovićem. Počet će podbadanja u stilu imam povoljno smještaj u planinarskom domu ako bi mogla javna rasvjeta u moju ulicu.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goran Flauder
Offline
Ukupno postova: 195
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2008. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Eh, jes, jes. Škegro. I nakon te litre pića pala mu je vjerodostojnost metar ispod zemlje.

Tako će biti i s Matkovićem. Počet će podbadanja u stilu imam povoljno smještaj u planinarskom domu ako bi mogla javna rasvjeta u moju ulicu.


Za Škegru je to bio splet nesretnih okolnosti. Te su boce bile poklon svim gostima skupa, pa i njemu, a kako nije imao nikakvu vrećicu da je spremi, a nije htio izići s bocom u ruci kao pijandura, prvo što mu je palo na pamet jest da je stavi u rukav. I baš mu to Igor Mirković uhvati za svoj dokumentarac o predizbornoj kampanji.
Tipičan primjer pogrešne percepcije. Naknadno Škegrino pojašnjenje, meni prilično realno, pokazalo je sve manjkavosti demantija - dezinformacija je kao perje prosuto iz jastuka poderanog na vrhu nebodera, a demantij je skupljanje toga perja...
Što se, pak, Matkovića tiče, baš sam danas pričao s njim o ljetovanju njegove obitelji u kamp-kućici. Pitao sam ga zašto ih je tamo poslao, kada je imao toliko drugih, manje neugodnih mogućnosti. Kaže, djeci je ta plaža najmilija, ondje odlaze na ljetovanje cijelo djetinjstvo, navikli su se na ambijent i društvo i nikakav im hotel to ne može zamijeniti. Platio bi to koliko god koštalo i niska cijenu mu nikako nije bila motiv.
Ja mu vjerujem, kao i Škegri za onu bocu, iako na prvi pogled drugačije izgleda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2008. 5:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Goran Flauder je napisao/la: › Kaže, djeci je ta plaža najmilija, ondje odlaze na ljetovanje cijelo djetinjstvo, navikli su se na ambijent i društvo i nikakav im hotel to ne može zamijeniti. Platio bi to koliko god koštalo i niska cijenu mu nikako nije bila motiv.


anđeli mali štedljivi... lijepo je kad djeca bogatih političara od malih nogu pokazuju da nisu bahata i da im ne smeta kupati se u istome moru sa djecom šljakera

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2008. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma.... Matković se naprotiv jakooo brine gdje ce poslati svoju obitelj, sta je sa vama?
Čovjek ne želi da mu se obitelj ošugavi od neke šporke obale i mora. To je jedna Uredna plaža koju održava Unikom,...a on zna kako se održava i ne želi riskirat.
Što je sigurno i isprobano ...ne treba mijenjat...a još dobro....a besple...
Ja sam zadivljena pažnjom i gestom koja može biti samo dobra šamarčina za sve ostale mužjake kojima je svejedno gdje će im se kupati podmladak i žene....
Još ne ide sa obitelji...ma diš boljeg odmora ..nego ne vidit seee.. he hee
Eeee... a stresovi od promjene mjesta i plaže....ma čovjek na sve misli...

To je isto kada bi se Matko kojim slucajem preselio u neki dio grada gdje u dvoristu zgrade nema dječije igralište (al neće jel si je sve podredio)...joooj traumeee....Opet bi morao Dati da ga naprave....a ne moraju sva gradska djeca znati šta je klacka ili tobogan... neka se igraju na goloj livadi..i kupaju u smrdljivoj uvali ako imaju mašte...
Nije samo to...sto je poslao obitelj besple..Uredno na more...vec je on toliko pazljiv da je SAM u voćnjaku (pod ovim jarkim suncem) brao breskve i kajsije...di ce žena to gledat ..a kamo li radit.... Shocked
Obazriv čovjek, maštovit...hehhhh treba znati te fore... ajme koliko "tulipana" u gradu...e neka je gradonačelnik...Učite malo... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: