Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kamo na ljetovanje? [Osječka televizija]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2008. 18:19 
Naslov:  Kamo na ljetovanje? [Osječka televizija]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vruće ljetne temperature odavno su u Osijeku. Pod toplotnim udarima građani sve češće pomišljaju na ljetni odmor i kako ga realizirati. Financijski aspekt nerijetko je najvažnija karika pri odluci da li ići na ljetovanje ili ostati u Osijeku i osvježiti se u Dravi ili na bazenima. Poslovne obaveze, također, često su one koje onemugućuju osječanima dulja putovanja. Oni koji se ipak odlučuju za ljetovanje, kao najčešću destinaciju, logično, biraju Jadran, turistički biser Hrvatske, tvrde u turističkim agencijama. Turističke agencije u svojim ponudama, osim brojnih paketa na Jadranskom moru, imaju i aranžmane i krstarenja u inozemstvu, no ipak, građani se znatno manje interesiraju za takve opcije. Saznajemo i kako se građani odlučuju konzumirati turističke ponude u sličnom broju kao i prošle godine ili tek nešto većem. Najveći broj sugrađana koji ide na ljetovanje, radi to u svom aranžmanu.







Više informacija; Osječka televizija


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dajte preporučite neko mjesto za odmor. tražio na čiovu al sve zauzeto početkom 8-og mjeseca.
htio bih nešto da nije mrtvo a opet da nije ni prebučno i užurbano. dakle, neko mjesašce uz veči grad u kojem ima sadržaja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odi na krk, ludilo i naj mjesto za odmor, obišo sam cijeli jadran u ovih dvajst i kusur godina i to od dubrovnika do umaga i krk je naj naj naj mjesto za odmor majke mi, sve ti je na 5 minuta, imaš konobe, imaš diskoteku, imaš kafiće, lounge barove, restorane, 2 konzuma, dm, 100 trafika i trgovina i predivne plaže, imaš sve, noćni sadržaj, pun kurac ljudi i vrlo važno za napomenut nije gužvara, nije krcato ima mjesta za sve ma ludilo i odmorit ćeš se obećajem Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
odi na krk, ludilo i naj mjesto za odmor, obišo sam cijeli jadran u ovih dvajst i kusur godina i to od dubrovnika do umaga i krk je naj naj naj mjesto za odmor majke mi, sve ti je na 5 minuta, imaš konobe, imaš diskoteku, imaš kafiće, lounge barove, restorane, 2 konzuma, dm, 100 trafika i trgovina i predivne plaže, imaš sve, noćni sadržaj, pun kurac ljudi i vrlo važno za napomenut nije gužvara, nije krcato ima mjesta za sve ma ludilo i odmorit ćeš se obećajem Wink

istina, krk je dobar. meni je odlično bilo i po istri, razna mjesta na potezu između poreča i umaga, ako imaš auto sve ti je na pola sata, od motovuna, teniskog turnira, velikih diskoteka, seoskog turizma, vožnje džipova...
ja sam prošle i ove godine u rogoznici, pored primoštena, nije loše, manje je mjesto, ima mira, a ima i ljudi navečer po mjestu i u marini "frapa", gdje znaju biti i neki koncerti i slično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moja baba je iz rogoznice i imam tamo rodbine, tamo je baš ono za odmorit se i da 10 dana ne čuješ zvuk tevea radija i mobitela neg da slušaš more i cvrčke, fino je i tamo, da Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.07.2008. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idi na Brač, nema ljepšeg mjesta u Hrvatskoj nego na tom predivnom otoku! Pučišća, Milna, Sutivan,Pustinja Blaca,Sumartin,Splitska,Nerežišća,Postira, neznam koje je mjesto ljepšeg od kojeg. a tu ti je i Bol, a imaš 20 min brodom do Hvara....more je predivno i najčistije koje sam vidjela, još ako imaš mali brodić...pih...di ce ti biti kraj, toliko skrivenih i pješčanih plaža da ti pamet stane!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2008. 18:52 
Naslov:  Re: Kamo na ljetovanje? [Osječka televizija]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez ikakvih namjera da zvučim pretenciozni i hvalisavo,preporučila bih odlazak van Hrvatske na ljetovanje,ukoliko ste naravno tip kojem nije do plaža i ludih izlazaka. Meni osobno takav provod dosadi nakon dva-tri dana,pogotov ako je riječ o nekom ljetovalištu gdje je hrpa ljudi i moraš preskakivati ljude da dođeš do mora kao npr. u Makarskoj.Većinu u odlasku u inozemstvo spriječe financije,što je razumljivo,s obzirom da cijene divljaju i da nam je standard takav kakv je.
Međutim, ima agencija koje nude prihvatljive aranžmane,Ferijalni savez isto nudi zanimljive destinacije po prihvatljivim cijenama uz mogućnost obročnog plaćanja.Dobra varijanta je isto tako i odlazak u vlastitioj režiji,tipa traženje smještaja preko interneta koji je moguće dobiti za male novce ako se rezervira recimo mjesec-dva unaprijed(ukoliko možete planirati unaprije,naravno)
Mislim i da je pogrešna predodžba da je naš Jadran povoljan,koliko sam čula, cijene u vanpansionskoj ponudi nisu ništa jeftinije nego negdje vani,a za te novce je onda bolje otići negdje van pa upoznati novu zemlju i novu kulturu.
Iz iskustva govorim da je za recimo neku "prosječnu" cijenu 7 dana na Jadranu moguće i provesti 7 dana u nekoj europskoj destinaciji,uključujući i avionski prijevoz.Treba puno truda i traženja najpovoljnjije ponude,ali se isplati.
osobno,agencijski aranžmani su mi uvijek zadnji izbor jer ne nude ništa posebno,a skupo naplate i ono što možemo sami,dakle informirati se,tražiti preko neta i slično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2008. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih ti također preporučila Brač....otok je predivan,,,uvalice,,,čisto more,,,,preslatka mjestašca,,,,a Bol ne moram ni spominjati,,,
...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2008. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali Lošinj te ostali sjevernojadranski otoci...osobno mi je Rovinj mjesto br.1 za odmor al pravi odmor je na otocima...Vis, kud ćeš boljei mirnije...naravno ovo vam govori čovjek u 40tima kojemu izlasci nisu primarni...s obzirom na ove vrućine sve više me zanima provođenja ljeta na nekoj planini po mogućnosti uz neko jezero.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.07.2008. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako hoćeš lapež i dosadu (znači odmor) onda u dalmaciju,ak si za kreveljenje i zabavu onda u svakom slučaju istra...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kuco
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2008. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
odi na krk, ludilo i naj mjesto za odmor, obišo sam cijeli jadran u ovih dvajst i kusur godina i to od dubrovnika do umaga i krk je naj naj naj mjesto za odmor majke mi, sve ti je na 5 minuta, imaš konobe, imaš diskoteku, imaš kafiće, lounge barove, restorane, 2 konzuma, dm, 100 trafika i trgovina i predivne plaže, imaš sve, noćni sadržaj, pun kurac ljudi i vrlo važno za napomenut nije gužvara, nije krcato ima mjesta za sve ma ludilo i odmorit ćeš se obećajem Wink


Potpisujem. Krk pokriva gotovo sve, od karmelićanskih samostana do nudističkih plaža, a sve u krugu pola sata.
Noćni život - Krk, Malinska, Baška
Plaže:
Baška - jedna od naj na Jadranu, oko 2 km duga ( gužva, doduše )
Stara Baška - kombinacija Grčke i Mjeseca, nije gužva
mnoge udaljene uvale dostupne barkom ili planinarskim stazama, kojih ima u izobilju
Vrbnik - poezija
Punat - najveća marina na rvackoj strani Jadrana, gledaš malo jahte i jedrilice pa si misliš...
Košljun- otočić sa samostanom i muzejom usred punatskog zaljeva
Dobrinj - mjesto na brdu u sred otoka, prava Provansa
ŠIlo - taxi gliserom u Crikvenicu za 5 minuta
Nudističke plaže i kampovi - grad Krk, Stara Baška, Baška
bezbroj puteljaka i McAdama za bicikliste
Od praktičnih stvari 4-5 benzinskih crpki, Konzumi, DM, bankomati na sve strane...
A tko se zaželi pravih halucinacija, pravac trajekt i u Lubenice na Cresu. A to neću objašnjavati. Tko ode i vrati se razočaran, nudim svoj život kao kompenzaciju...;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: