Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što trijezan misli, pijan kaže?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 8:17 
Naslov:  Što trijezan misli, pijan kaže?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedavno me je jedna osoba iznenadila svojom reakcijom i izjavom, nakon što se ubila od alkohola. Nakon prvog šoka i iznenađenja (nije bilo ništa negativno), uslijedili su komentari tipa "što trijezan misli, pijan govori", iako ja to baš ne uzimam zdravo za gotovo. Nikad se nisam uspjela alkoholizirati toliko da ne znam što govorim i što radim, obično odmah zaspim čim se malo namažem. Zanima me, po vašem iskustvu, koliko je pijanstvo izgovor za nešto, ili samo čovjek dobije nekakvu hrabrost da kaže ili napravi nešto što se trijezan ne bi usudio? Obično svi kažu da se ne sjećaju što su radili ili govorili, ali da li je to stvarno tako? Još se oporavljam od šoka Very Happy , pa me zanimaju vaša iskustva u takvim stvarima. Smile

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

draga @pumpkin, mislim da si formulacijom "koliko je pijanstvo IZGOVOR za nešto" sama dala odgovor na svoje pitanje.

Istina je da alkohol djeluje različito na različite ljude - neki se umire, neki galame, neki postanu veseli, neki otvorenije, neki razbijaju...Ali, mislim da je alkohol upravo to - izgovor, a ne uzrok.Nije netko mislio jedno pa se onda napio pa iznenada promijenio mišljenje (iako se mora priznati da je promijenio percepciju).

Osobno, ponekad kada sam se napila, znala sam svjesno raditi neke stvari koje nisam inače baš zato jer sam znala da mogu reći - "sorry, bila sam pijana, nisam znala što radim".A znala sam.I to jako dobro.(nikada to nije bilo na nečiju štetu, niti sam ikoga uvrijedila, bar ne namjerno)

Iako, nikada se nisam napila toliko da sam se oduzela, nisam znala što radim i da se nisam sjećala toga.A s obzirom da je alkohol opijat - i to je valjda moguće. No, u nekakvim "svakodnevnim" parametrima, mislim da je zaista točno "što trijezan misli, pijan govori" jer "čovjek dobije nekakvu hrabrost da kaže ili napravi nešto što se trijezan ne bi usudio", kako si rekla.
Možda griješim, ali do sada sam imala samo takva iskustva.

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.06.2008. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni ne treba da se nacvrljim na nekom kažem što mislim.

Poprilično sam otvoren!!!


Tatatatira...

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da neke alkohol ohrabri da kažu nešto što inače možda ne bi. Međutim, alkohol ne mijenja karakter osobe, možda ga samo nekako "pojačava".

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja kad sam trijezan kažem što pijan nikad ne bih! čak me zna biti sramota kad se napijem, pa se sjetim šta sam sve trijezan govorio...


Zadnja promjena: DonQuijote; 30.06.2008. 10:44; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 10:39 
Naslov:  Re: Što trijezan misli, pijan kaže?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam, možda ne kaže baš što misli već mu je jednostavno vokabular proširenjiji sa količinom unešenih promila.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2008. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Perzijanci su jedino ozbiljno razgovarali kad su bili pijani jel su tvrdili da jedino pijani čovjek govori istinu .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni alkohol ne igra bas nikakvu ulogu u tome..kad pijem uvijek znam sta radim i pricam,a reci cu sve kad sam trijezan tako da se nema nista posebno cuti od mene Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: