Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predprijave za upis na Studij informatičkog dizajna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2008. 11:28 
Naslov:  Predprijave za upis na Studij informatičkog dizajna
01.07.2008. 11:40
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tehničko veleučilište u Zagrebu već šestu generaciju održava izvanredni stručni studij informatičkog dizajna u Osijeku, koji je jedini takvog usmjerenja u Osijeku i široj okolici.

Studij je u potpunosti usklađen s Bolonjskim procesom, traje tri godine i studentima donosi 180 ECTS bodova.

Na prvoj godini slušaju se uglavnom predmeti vezani uz informatiku, dok se na drugoj i trećoj tome pridodaju stručni predmeti vezani uz vizualne komunikacije, grafički i web dizajn. Predavanja se održavaju vikendima, što znači da je studij pogodan za one koji ga žele završiti uz rad ili nisu iz Osijeka, a nemaju dovoljno novca za plaćanje smještaja u gradu na Dravi.

Nastava uključuje teoretski i praktični dio. Praksu studenti obavljaju u tvrtkama, gdje se bave rješavanjem stvarnih praktičnih zadataka i problema. Stečeno stručno obrazovanje daje studentima potrebne temelje i za daljnje usavršavanje u struci, za praćenje najnovijih tehničkih dostignuća, za kritički izbor novih proizvoda i načine njihove ispravne uporabe.

Završetkom nekog od stručnih studija steći ćete stručni naziv baccalaureus informatike.

Predprijave za upis u akademsku godinu 2008/2009. traju do 1. srpnja. Prijaviti se možete na sljedeće načine - na tlf 031 200454 ili mob 091 1200454, e-mail [email protected], ili poštom na adresu

Društvo grafičkih inženjera,
Trg J. Križanića 1 (Tvrđa),
31000 Osijek.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Einstein
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2008. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od 15.10. se razvlače prijave jer navodno nema dosta kandidata... čula sam da svake godine predavanja počnu dosta kasno... Rolling Eyes po netu nema nigdje nekih konkretnih informacija o studiju ovdje u Osijeku (btw. stranica grafičkih inžinjera je katastrofa)... Shocked pa sad... jel ima netko da je taj studij upisao/završio tko ima ikakvih informacija o organizaciji studija, profesorima, itd...? ili možda netko zna kad će više taj prijemni...?! Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2008. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko para?

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Einstein
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2008. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

previše za ovakvo zavlačenje... 14 milja kunića godina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2008. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, i onda kad im pošalješ mail s pitanjem kako, što i gdje, nakon 4 tjedna dobiješ odgovor, nazovite ovaj broj telefona pa će vam već netko sve objasniti... Mislim, WTF!? osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2008. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Einstein je napisao/la (Pogledaj post): › previše za ovakvo zavlačenje... 14 milja kunića godina...

znači, mamin novac Razz zato su gore i ostavili nepotpunu najavu...
da imam para viška možda bih i dao truda vikendom ali ovako bolje da se držim onoga što imam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: