Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko ljeto kulture 2008. - OLJK - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2008. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao da sam sinoc nakon prvog dijela pricala s gospodinom W.M.Feltom a ne s prijateljicom...
Drago mi je da samo nas dvije nismo primjetile...izgleda opca mjesta i manjkavsti sto prostora sto predstave same.Iako ne obicavam ne odgledati zapoceto do kraja(i kod citanja,i filmova...osim ako je u pitanju kakav shund kojeg onda niti ne pokusavam provariti nakon leteceg pregleda sadrzaja...)jer tako objektivnije zaokruzim dozivljaj ,sinoc sam popustila usljed gore navedenih uvijeta a i mlohave price i pod pauzom napusutila dvoriste.
Vec vidjeno...vec dozivljeno...vec prozvakano...
Iskreno vec sam se zazelila neke posve klasince,provjerene,sto puta postavljene predstave...ozbiljno...Ili barem da se mogu iskreno namijati.I to bi me zadovoljllo...O,itekako.Jedan katarzicni koktel smjeha i mirna sam do jeseni Wink

Glede sjedala i redova i onog cuda sto drnda svakomalo usljed programa...to su propusti visegodisnji...ali,nesto me je onako gorko nasmjesilo prvi dan,na koncertu i svecanom otvorenju...Naime upravo prvi redovi,oni koji su dakle relativno dobro pozocirajuci spram uha slusatelja i gledatelja, su bili,gle iznenadjena rezervirani za gradsku upravu...i to ne jedan,onaj prvi...nego dobrih pet redova...Smile

No dobro...
U biti mi je drago da je tako velika guzva.Da ima interesa.I bila bi guzva i da se naplacuje,samo bi vjerovatno bilo manje napeto oko zauzimanja stolica,odnosno vise reda i dostojanstva u ulazenju...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yoomie
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2008. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
yoomie je napisao/la (Pogledaj post): › šta ide sudjeluje na OLJK , hm bilo bi lijepo smo doći i odgledati sve što ti se sviđa,ali neeeee , tu je bezbroj proba , na otvorenom i hrpa besmislenih poteza,i onda padne kiša, tako već dvije godine za redom


a kako misliš da bi se sudjelovalo bez proba?
a jedna jedina stvar za koju ne možemo kriviti organizatore/grad/Sanadera/susjeda su vremenske (ne)prilike...ako padne kiša, bad luck!

@yoomie, sretno ti!i nadam se da neće padati kiša Wink
hvala, hvala, ma ne smetaju me suvisle probe većone koje počinju u 22:30 ili čak kasnije jer se djele pozornice tako da mi imamo probu tek poslije predstave,malo teže funkcioniram iza 0:00 naime oretvaram se u bundevu Very Happy , u svakom slučaju , dođi pogledati Cavaleriu, mjuza je predobra Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2008. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yoomie je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
yoomie je napisao/la (Pogledaj post): › šta ide sudjeluje na OLJK , hm bilo bi lijepo smo doći i odgledati sve što ti se sviđa,ali neeeee , tu je bezbroj proba , na otvorenom i hrpa besmislenih poteza,i onda padne kiša, tako već dvije godine za redom


a kako misliš da bi se sudjelovalo bez proba?
a jedna jedina stvar za koju ne možemo kriviti organizatore/grad/Sanadera/susjeda su vremenske (ne)prilike...ako padne kiša, bad luck!

@yoomie, sretno ti!i nadam se da neće padati kiša Wink
hvala, hvala, ma ne smetaju me suvisle probe većone koje počinju u 22:30 ili čak kasnije jer se djele pozornice tako da mi imamo probu tek poslije predstave,malo teže funkcioniram iza 0:00 naime oretvaram se u bundevu Very Happy , u svakom slučaju , dođi pogledati Cavaleriu, mjuza je predobra Very Happy


neću ništa obećati...
ali, nastojat ću... Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.06.2008. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bentena je napisao/la (Pogledaj post): › No dobro...
U biti mi je drago da je tako velika guzva.Da ima interesa.I bila bi guzva i da se naplacuje,samo bi vjerovatno bilo manje napeto oko zauzimanja stolica,odnosno vise reda i dostojanstva u ulazenju...


zalosno je to, ima interesa samo kad je besplatno, ljudi uopce neshvacaju sta je to "kultura" i na te predstave dolaze samo da nisu doma...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

30. lipnja 2008. (ponedjeljak)

21:00 sati
Saša Anočić: KAUBOJI; dramska predstava; Teatar Exit, Zagreb; redatelj: S. Anočić;

S nestrpljenjem očekivana predstava «Kauboji» Saše Anočića koja je na programu najavljena u ponedjeljak 30. lipnja neće biti održana zbog ozljede glumca. Ipak, Teatar Exit u predviđenom će treminu 30. lipnja, izvesti hvaljenu predstavu «Kako misliš, mene nema?» koja je i na prošlogodišnjem "ljetu" izazvala velik interes publike. Podsjećamo, riječ je o autorskom projektu Ivice Boban, Amara Bukvića, Filipa Juričića i Olje Lozice. Prostor održavanja predstave ostaje isti: glavna festivalska pozornica u dvorištu Rektorata, a početak je u 21 sat.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ISPRIKA GLEDATELJIMA

U sklopu Osječkog ljeta kulture, sinoć je u dvorištu Rektorata trebala biti održana dramska predstava Teatra &td, «GOSPOĐICE RICE, PUNO PRIJE GEOPOLITIKE BILA JE GLAZBA». Prema zahtjevu izvođača odnosno ansambla, predstava je premještena u posljednji trenutak u Arheološki muzej. Ispričavamo se svim gledateljima koji sinoć nisu, zbog nedostatka mjesta, uspjeli pogledati niti jednu od dvije izvedbe spomenutog programa.
Organizacijski odbor prihvaća odgovornost što radi brojnosti publike i tehničkih zahtjeva predstave, nije bio u mogućnosti osigurati dovoljan broj sjedećih mjesta za sve zainteresirane.
Molimo posjetitelje Osječkog ljeta kulture da uvaže našu ispriku.

Organizacijski odbor Osječkog ljeta kulture

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › 30. lipnja 2008. (ponedjeljak)

21:00 sati
Saša Anočić: KAUBOJI; dramska predstava; Teatar Exit, Zagreb; redatelj: S. Anočić;

S nestrpljenjem očekivana predstava «Kauboji» Saše Anočića koja je na programu najavljena u ponedjeljak 30. lipnja neće biti održana zbog ozljede glumca. Ipak, Teatar Exit u predviđenom će treminu 30. lipnja, izvesti hvaljenu predstavu «Kako misliš, mene nema?» koja je i na prošlogodišnjem "ljetu" izazvala velik interes publike. Podsjećamo, riječ je o autorskom projektu Ivice Boban, Amara Bukvića, Filipa Juričića i Olje Lozice. Prostor održavanja predstave ostaje isti: glavna festivalska pozornica u dvorištu Rektorata, a početak je u 21 sat.


Sad Sad Sad Sad

Cuo sam da je predstava zakon (Kauboji)...steta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: › ...Teatar Exit u predviđenom će treminu 30. lipnja, izvesti hvaljenu predstavu «Kako misliš, mene nema?» koja je i na prošlogodišnjem "ljetu" izazvala velik interes publike. ...

Isplati se pogledati... odlicna gluma...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A evo, danas sam pričala s jednim likom i kaže da je njemu osobno ova "Kako misliš, mene nema?" odlična predstava koju svakako vrijedi pogledati...

Tako da, ako još tko odavdje ide, vidimo se Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja se veselim ovoj "zamjenskoj" predstavi!
Jako želim neka pristojna mjesta, kontam da ću biti pred Rektoratom prije 8 već, valjda me nitko neće pregaziti kad se vrata budu otvorila Confused

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 18:09 
Naslov:  Re: Osječko ljeto kulture 2008. - OLJK - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nego, zna li možda itko koliko traje ta predstava? Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

WOW



samo toliko =)

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2008. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja osobno ne volim humor koji je zasnovan na ismijavanju ljudi s nekim poremećajem, no dobro...

Ja ću reći da se meni svidjelo ismijavanje politike... Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.07.2008. 10:49 
Naslov:  Re: Osječko ljeto kulture 2008. - OLJK - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › 1. srpnja 2008. (utorak)

21:00 sati
Marin Držić (1508.(?) – 1567.) – 500 godina Marin Držić: GRIŽULA; premijera dramske predstave; ansambl Osječkog ljeta kulture; redatelj: Z. Sviben;
Pješački most – lijeva obala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2008. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Briljantin za sve!

Zadovoljstvo nam je izvjestiti gledateljstvo i vjerne posjetitelje Osječkoga ljeta kulture da će svi zainteresirani moći pogledati mjuzikl Briljantin! Zbog velikog zanimanja koju je ova predstava izazvala među osječkom publikom Gradsko je poglavarstvo na prijedlog Organizacijskog odbora OLJK-a odlučilo montirati još jednu pozornicu i to na trgu sv. Trojstva ispred Rektorata. Tako da će svi gledatelji bilo sjedeći ili stojeći moći pogledati ovaj izvrsni mjuzikl.

Veselimo se vašem dolasku! (Tanja Grganović/OLJK)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: