Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hoćemo parking ispred kuće!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2008. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
suzavanjem staze se ne bi narusila funkcionalnost biciklisticke staze, niti bi se znacajno usporio promet tom biciklistickom stazom. pogotovo zato sto promet tom stazom ne bi bio tako gust.

Da, promet je gusci na cesti gdje se pici autima, to je tuzno i nije ti neki argument...
Ingo je napisao/la: › vece smetnje prometu biciklistickom stazom ce uzrokovati pjesaci koji ce hodati po njoj (jer su pjesacku stazu full suzili) nego sto bi to suzenje od 20 cm predstavljalo problem.

Niti s ovime nisi u pravu, a dobar primjer je Divaltova.
Tamo su napravljena i parkiralisna mjesta, a problem nisu pjesaci vec vozaci kojima se ne da parkirati 10 metara dalje na slobodno mjesto pa parkiraju na biciklisticku stazu, a kladim se u sve novce svijeta da ce se u Gundulicevoj parkirati na biciklisticku stazu, napravili parkiralisna mjesta ili ne...
Ingo je napisao/la: ›
i kao sto mi gradjani imamo pravo na biciklisticku stazu, tako i stanovnici gunduliceve imaju pravo na javnu povrsinu koju su goidnama koristili.

E vidis, nemaju i iza toga odlucno stojim...
Ta je povrsina moja koliko i njihova jer je, kao sto kazes, JAVNA...
Dakle, oni ne polazu nikakva prava na JAVNU povrsinu samo zato sto je ispred njihovih kuca jer je ta povrsina i dalje JAVNA.
Dakle, ta se JAVNA povrsina moze dobro iskoristiti. Biciklisticka staza je dobro iskoristena javna povrsina.


Zadnja promjena: Circa; 15.06.2008. 11:36; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2008. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
i kao sto mi gradjani imamo pravo na biciklisticku stazu, tako i stanovnici gunduliceve imaju pravo na javnu povrsinu koju su goidnama koristili.

nemaju pravo na javnu površinu koju su godinama koristili, to je glupost.

pred mojom je kućom "sto godina" bila jednosmjerna ulica i u jednoj se traci parkiralo. prije koju godinu su to pretvorili u dvosmjernu i sad tražim parking po okolnim ulicama, a u centru ponekad baš i nije lagano naći parking. tko me pitao? i zašto bi me pitali, nisam platio taj parking koji sam imao, zapravo sam imao privilegij da imam parking pred kućom u centru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2008. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po toj logici, grad bi mogao trasirati zeljeznicki koridor 5c ispod tvog prozora na javnoj povrsini, i ti bi bio sretan jer ce taj koridor doprinjeti razvoju regije.

jer grad na to IMA PRAVO ... a to sto se taj koridor moze napraviti 5 km istocno, nema veze. nama je bitan koridor 5c i to bas pod tvojim prozorom.

uostalom, biciklisticka se mogla raditi i hebrangovom. koja je i sira i daleko manje prometna ulica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2008. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
po toj logici, grad bi mogao trasirati zeljeznicki koridor 5c ispod tvog prozora na javnoj povrsini, i ti bi bio sretan jer ce taj koridor doprinjeti razvoju regije.

jer grad na to IMA PRAVO ... a to sto se taj koridor moze napraviti 5 km istocno, nema veze. nama je bitan koridor 5c i to bas pod tvojim prozorom.

Ovoliko debilan primjer cu samo citirati, necu ga komentirat...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2008. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gle, ako ti to ne razumijes, ja stvarno tu ne mogu pomoci Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2008. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
gle, ako ti to ne razumijes, ja stvarno tu ne mogu pomoci Smile

Istina...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radivoje
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2008. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
pa ja sam bas tamo jucer prolazio i vidio da se biciklisticka suzava i kod autobusne stanice. tj. potpuno nestaje ... ne vidim zbog cega se onda ne moze 20 cm suziti ? pa nije da tamo prolazi u istom trenutku 20 000 bicikala.

ti ljudi tamo nisu protiv biciklisticke .. samo mole da se za par cm suzi.


covjece..tu si na forumu, pišeš li ga pišeš..a, da li si uopće pročitao članak..2,20 m na 1, 50 m.. po tebi 20 cm..ili par cm..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radivoje
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2008. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uostalom, biciklisticka se mogla raditi i hebrangovom. koja je i sira i daleko manje prometna ulica.
[/quote]
staza se nije mogla raditi susjednom hebrangovom..razlozi su dijelom politički..dijelom funkcionalni..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2008. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › pa ja sam bas tamo jucer prolazio i vidio da se biciklisticka suzava i kod autobusne stanice. tj. potpuno nestaje ... ne vidim zbog cega se onda ne moze 20 cm suziti ? pa nije da tamo prolazi u istom trenutku 20 000 bicikala.

ti ljudi tamo nisu protiv biciklisticke .. samo mole da se za par cm suzi.

gdje bi ljudi koji tamo stanuju trebali parkirati aute ? ajde, neka mi netko od vas kaze koje im je najblize parkiraliste ?


vodovod...javna povrsina je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2008. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd' sad fino svi na pocetnu naslovnu stranicu portala pa procitajte kako se sve moze kad se hoce...obecavati...
Posve mi je smjesno ovo sve skupa..Dugogodisnji korsnici javne povrsine traze da im grad napravi i uredi parking ispred kuca...naustrb biciklisticke staze...ok...I sve da oni to kao i naprave...i sad ja,ponovit cu situaciju...sirota u neznaju parikram ispred necije kuce...i onda nadjem ,recimo, razbijenu sajbu jer sam parikirala na privatni parking...hm...tko ce mi biti kriv?
A sutra ce tamo,opet,recimo,iznuknuti neka visekatnica,i sto ce onda,kome ce se onda novi stanri buniti,sto da se poploci,suzi...jer je tu "nekad" bila javna povrsina na kojoj su neometano parkirali ljudi koji su nekad zivjeli na prostoru srusene kuce...
A,limuna mu zutog,grad se razvija..ak' vam nije po volji da vam nije limeni ljubimac pod prozorom a...preselite se na periferiju,uvucite se pet metara od javne povrsine i napravite poplocenu povrsinu ispod prozora...ili jos bolje...napravite garazu...
Ja svoj parkiram kad ima mjesta pred zgradom,a kad nema,zamislite,odvezem se 100-200-300 metara dalje...

Nije se ovoliko halabuke podiglo ni kad su se sjekla stabla po gradu...NAZALOST...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2008. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stanovnik sam gundulićeve ulice i imam kolni ulaz, kakav bi to nacin bio da mi se netko parkira ispred kuce i samim tim mi blokirao izlaz ili ulaz automobilom u dvorište/ulicu?

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2008. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo vidiš
ja sam donedavno imala dvorište za parkirati i zato šo je frustrirana baba htjela da u dvorištu bude trava i klupe, a živi 15sec od promenade-pješke prisiljena sam parkirati u rupi hotela osijek gdje čobani svakodnevno zablokiraju sa svojim terencima izlaz

naravno da je premija uhvatiti mjesto. to se sve čak na tu mjeru da ponekad moram planirati u koje doba dana želim otići negdje s autom jer postoji veliak mogućnost da nećemo naći mjesto.... do sada iz očitih razloga nikad pauk nije odvukao niti 1 terenca

blokiranje ulaza/izlaza sasvim uobičajena pojava

da li se itko iakd zapitao kako je stanovnicima ulica oko KBO???

nažalost ovi na vlasti se ne mogu odlučiti kome da se uvuku u pakšu

ali kontam najbolje je ovim s automobilim jer se na nafti zarađuje

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa koliko sam shvatila ne traze stanovnici prosirenje kolnih ulaza nego pravljenje park-placeva uzduz biciklisticke...predpostavljam da se ne bune oni koji imaju kolni ulaz,dakle i prostor untar dvorista za parkiranje,nego oni koji to nemaju pa su do sada parikrali na javnoj povrsini...
A naravno da se nitko iole obziran i savjestan nece parkirati na kolni ulaz ako preko njega prolazi biciklisticka staza...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2008. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bentena je napisao/la: ›
A naravno da se nitko iole obziran i savjestan nece parkirati na kolni ulaz ako preko njega prolazi biciklisticka staza...

al će se zato 'ladno naparkirat na biciklističku...prođeš Divaltovom i u slalomu si jednak Kostelićki.bar po vještini, brzina je ipak na njenoj strani

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2008. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo nekoliko vozila u vlasnistvu chobana...
Snimljeno prije nekih pola sata.
E sada, zasluzuju li ti i takvi cobani besplatno parkiralisno mjesto na javnoj povrsini?
Zasluzuju li ista u odnosu na bicikliste koji ne zagadjuju, ne stvaraju guzve, ne trube i ne stvaraju guzve u vozilima GPP-a???
Da ne bi bilo zabune, ista takva situacija je i u Divaltovoj, gdje je biciklisticka staza pretvorena u parkiraliste, usprkos tomu sto ima dovoljno parkiralisnih mjesta...
Posto znam da celnici Grada citaju i prate forum, neka i ove fotke uzmu u obzir...
AJMO MATKOVIĆU, NEMA POPUŠTANJA BAHATIM VOZAČIMA AUTOMOBILA!!!

vozilo chobana broj 1 parkirano na kolni prilaz i preko staze


vozilo chobana broj 2 parkirano na kolni prilaz i preko staze


vozilo chobana broj 3 parkirano cijelom duzinom vozila na stazi

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: