Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hoćemo parking ispred kuće!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
radivoje
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
@radivoje

a kako su se do sada vozili bicikli ?

uostalom, u drugim gradovima gdje je mreza biciklistickih staza puno rasprostranjenija nego kod nas to sasvim dobro funkcionira

voziš bicikl?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2008. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od-radivo-je

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispostavilo se, istragom vrijednih forumaša, da iza ovoga stoji vlasnik Reklamarta, koji si je dao truda i napravio protestne table. Naravno da čovjeku ne odgovaraju ovi radovi, pa gdje će parkirati svoj vozni park od nekoliko automobila vrijednih par stotina tisuća eura. A gdje će mu tek parkirati zaposlenici firme, koja je na istom mjestu? Umjesto da se kupuju bjesni automobili, generalno govoreći, savjetovao bi osječkim poduzetnicima da prvo razmisle o poslovnom prostoru za firmu, parkirališnim mjestima za sebe, radnike, i potencijalne klijente (sve pod uvjetom da su prije toga radnicima dali dobre plaće). Tada nebi morali blokirati građevinske radove od općeg interesa (od korumpiranih nesposobnjakovića na vlasti niti ne očekujem da problem riješe u kratkom roku - pa nemamo ni pauk u gradu, kako bi te aute i makli?)

Biciklističke staze uvijek, sad, i u što većem broju. Što šire, što rasprostranjenije. Ne želimo idiotske biciklističke staze napravljene reda radi - kao npr. u Zagrebu u Gundulićevoj (gdje je staza široka 1 metar, što ne bi bilo tako strašno da se u sredini i duž cijele staze ne nalazi bankina.) Činjenica da netko neće moći nagurati auto ispred svojih vrata ni najmanje nas ne interesira.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.06.2008. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radivoje je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
@radivoje

a kako su se do sada vozili bicikli ?

uostalom, u drugim gradovima gdje je mreza biciklistickih staza puno rasprostranjenija nego kod nas to sasvim dobro funkcionira

voziš bicikl?


jednako tako bi ja mogao postaviti pitanje, 'vozis li ti bicikl i parkiras li ga 200 m od svog stana/kuce ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.06.2008. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
pa meni je sasvim normalno da ljudi nisu spremni lako se odreci onoga sto godinama imaju.

masa tih kuca nema kolni ulaz, garazu ... gdje da oni parkiraju ?

Nisi u pravu...
Vazno je odvagati sto se necime dobiva, a sto gubi.
Osobno sam misljenja da je za grad puno vaznija biciklisticka staza od pet-šest parkiralisnih mjesta.
Naravno, ne bi volio biti u kozi onima koji nemaju parkiraliste u blizini, ali ni mene nitko ne pita kako sam kada pred zgradom nemam mjesta za auto.
Ljudi, biciklisticka staza vam je sada pod prozorima, kupite bicikle... Smile

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sonny_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2008. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba pustit grad da napravi sto je naumio jer postoji plan za parkiralista uz cestu.

auto semoze postavi na parkiraliste paralelno uz cestu,problem je dali ljudi znaju bocno parkirat!
ovi prosvjedi su gluposti jer zbog inata vlasnika tih vozila, isti ti dobivaju kazne! postoje parkiralista uz cestu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radivoje
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
radivoje je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
@radivoje

a kako su se do sada vozili bicikli ?

uostalom, u drugim gradovima gdje je mreza biciklistickih staza puno rasprostranjenija nego kod nas to sasvim dobro funkcionira

voziš bicikl?


jednako tako bi ja mogao postaviti pitanje, 'vozis li ti bicikl i parkiras li ga 200 m od svog stana/kuce ?

parkiram bicikl u stanu, budući da nemam garažu kao i dotična gospoda u gundi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.06.2008. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontam ipak da je grad trebao osigurati najmanje jedno parkirno mjesto po stanu ili kući. Bicikl je jedno od riješenja al automobil je danas potreba i moraš ga negdje parkirati...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa gdje bi stigli da se svakom stanu i kuci osigura parkirno mjesto?!Mislim to je lagano utopisticka verzija...Very Happy
Auto se mora negdje parkirati,da,ali jeli nuzno pred kucom na javonoj povrsini?Po cemu onda,na taj parking ima vise prava covjek koji zivi u kuci pored od gradjanina koji zivi u Donjem gradu?Nikako mi nije jasno kako ljudi zamisljaju imati parking ispred kuce koji ce ,time sto im je ispred kuce,oni koristiti s pravom "prednosti"...jer to su tako radili i do sada...
Pa ni sa godisnjom kartom za parking ti nitko ne garantira da ces se parkirati uvijek tamo gdje zelis jer ti je najblize stanu ili poslu...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2008. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se s tobom...parking ispred kuce je javna povrsina ali mi smo svi navikli na luksuz da od auta do kuce napravimo 2 koraka...e sad mozda je to razlog zasto vodimo po broju srcanih oboljenja u hrvatskoj.mozemo to gledati s ljepse strane,mozda ljudi pocnu vise pjesaciti i tako smanjimo bolesti srca:-)

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2008. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma stanari jedu gova... da se gundulicevoj naprave 4 trake i pjesacki s jedne i druge strane kao sto je u strosiki ...onda nebi mogli aute ni uzduz ceste staviti.... ma mogu dubit na trepavicama.

to je isto kao i stanari u centru grada... ko je njih pitao dali oni zele placati godisnje parkirno mjesto zato da stanu autom ispred zgrade....??? ista je i ova logika

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2008. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u pravu si...

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2008. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
A gdje će mu tek parkirati zaposlenici firme, koja je na istom mjestu?

radio sam jedno vrijeme kod spomenute osobe i zaposlenici nisu mogli parkirati pred firmom nego koju ulicu dalje.čak ni vozila za osobnu upotrebu (kamioneti) nisu smjeli stajati tamo, nego je uvijek trebalo biti mjesta za klijentelu ili gazdin auto.
to što on iz protesta ne želi maknuti svoje vozilo da bi se nesmetano mogli odvijati radovi ne bi trebalo nikoga dirati.samo treba policija radit svoj posao i uklonit mu auto o njegovu trošku.kad bi svatko tako uzurpirao gradsko zemljište svašta bi se onda nagledali ispred kuća.ljudi imaju tu naviku da je dio ulice i nogostupa pred njihovom kućom njihov i da su oni odgovorni za to te ih se mora pitati za sve.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2008. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonac je napisao/la: ›
to je isto kao i stanari u centru grada... ko je njih pitao dali oni zele placati godisnje parkirno mjesto zato da stanu autom ispred zgrade....??? ista je i ova logika

još malo pa će se počet naplaćivat ulazak automobilom u centar grada kao u Londonu ili Ljubljani...naravno, neće ih nitko pitati žele li oni to i kako će si donositi malo krupnije kupovine ili bijelu tehniku do kuće...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2008. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I,jel' radi policija svoj posao?

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: