Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nemar grada: Ugo-terase kao najgori kičeraj

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda dobro

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2008. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la: ›
Dakle, potpuno se slažem s tvojim mišljenjem, ali te moram pitati, oprosti ali ništa osobno, onako me zanima - reci mi molim te kakve veze s komentarom kojeg si iznio (s kojim se potpuno slažem, ponavljam) ima to što si ti, osim građanin Osijeka, Hrvat i katolik? Da li je tvoje mišljenje teže od moga koji sam bivši građanin Osijeka, Hrvat i ateista?

Give me a break!

@circa... eto, da čovjek vjeruje u nešto, sad bi mu to povrijedio!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ma daaaj, malo pretjerujes.

toliku hajku dizemo sad protiv terasa, a svi volim sjediti na terasama i srkati svoju kavu .

i zasto ti smeta terasa sieste ? koliki si ti to da ne mozes u kino od te terase ?


Ne pretjerujem. Pretjeruju službnici u Gradu nadležni za davanje javnih površina u namjenu više stotina terasa. Volimo sjediti na terasi, ali to ne znači da volimo i anarhiju. Ne znači da volimo da nam grad izgleda kao cirkus, ili jedna velika reklama za pivo. A pogotovo ne volimo da se, kada je već rasulo nastalo, te terase plaćaju bijednih 25 kn po kvadratu mjesečno. A što se tiče birtija koje sam spominjao, navedene su tek primjerice, iako me čudi da se itko uopće pita što ljude smeta, npr., mekdonalds u Hnk-u, birtija sa narodnjacima u Galeriji, ružna terasa ispred kina Europa (istina je da je u kinu rijetko gužva, ali kad jest ljudi nemaju gdje stajati), mrak na ulicama koji stvaraju razne tende fiksirane za fasade zgrada, buka koju neke birtijetine stvaraju (divim se ljudima koji izdržavaju disko u nekim birtijama, npr., na promenadi), transformacija gradskih trgova u terase kafića, itd., itd. Samo čekam da i ispred vrata katedrale sjevnu suncobrani i stolovi, jer je neki "poduzetnik" skužio da ljudi poslije mise vole popiti kavu.

Kako se već godinama priča o uvođenju reda, a ništa se ne događa, dapače, pogoršava se, nema nam druge nego da tražimo da se majmun nadležan za ova pitanja smjeni ili da sam da ostavku jer je nesposoban, neovisno o kome se radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije on nesposoban, nego vjerojatno plaćen da okrene glavu na drugu stranu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.06.2008. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Circa je napisao/la: ›
Kao građanin Osijeka, Hrvati i katolik, postavljam pitanje komunalnim redarima:
Kako je moguće da ispred TRICE, caffe bara u vlasništvu Dumančić Mileta, na adresi Lučki prilaz 2, stoje jastucici skrojeni na mjeru i postavljeni na javne klupe, na inventar grada koji je kupljen novcem svih koji pune gradsku blagajnu.
Isto pitanje postavljam Đurđici Krahulec, Tonetu Papiću, Gordanu Matkoviću, i u biti svima iz Gradskog (i Županisjkog) Poglavarstva koji tamo ponekad sjednu na kavicu.
Tu se preseravamo oko toga koje boje trebaju biti suncobrani, a tolerira se uzurpiranje gradske imovine...
O komunalnom redu najbolje i govori cinjenica da si je lik, vrlo drsko, dao na mjeru sasiti jastucice za gradske klupe ispred kojih je samo stavio stol i sada je to kao terasa...
Serem vam se svima u čarape!!!

Moram citirati samog sebe...
Ovo gore nitko neće komentirati???


Aj nek ja...

Nije li isti problem prošle godine bio i sa Siestom (mislim da je tako nekako ime) pokraj kina Europa?
To je katastrofa. Eto tako može svatko do nas otvoriti pokretni šank na glavnom trgu, sašiti jastučiće od pliša i postaviti na famozne klupe od 6200 eura (po komadu), postaviti neke stoliće pokraj njih i radit. Gradska imovina je gradska imovina i takva treba ostati. Ako je grad postavio klupe podrazumjeva se da su javne i da može sjesti tko god želi.

Baš me zanima koja bi reakcija bila da sjedneš u Tricu i kad te konobar dođe poslužiti kažeš:"Ništa, hvala"!

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2008. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Circa je napisao/la: ›
Kao građanin Osijeka, Hrvati i katolik, postavljam pitanje komunalnim redarima:
Kako je moguće da ispred TRICE, caffe bara u vlasništvu Dumančić Mileta, na adresi Lučki prilaz 2, stoje jastucici skrojeni na mjeru i postavljeni na javne klupe, na inventar grada koji je kupljen novcem svih koji pune gradsku blagajnu.
Isto pitanje postavljam Đurđici Krahulec, Tonetu Papiću, Gordanu Matkoviću, i u biti svima iz Gradskog (i Županisjkog) Poglavarstva koji tamo ponekad sjednu na kavicu.
Tu se preseravamo oko toga koje boje trebaju biti suncobrani, a tolerira se uzurpiranje gradske imovine...
O komunalnom redu najbolje i govori cinjenica da si je lik, vrlo drsko, dao na mjeru sasiti jastucice za gradske klupe ispred kojih je samo stavio stol i sada je to kao terasa...
Serem vam se svima u čarape!!!

Moram citirati samog sebe...
Ovo gore nitko neće komentirati???



Baš me zanima koja bi reakcija bila da sjedneš u Tricu i kad te konobar dođe poslužiti kažeš:"Ništa, hvala"!


eto, dobra ideja, nek neki novinar pokuša, pa nam javi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.06.2008. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Mi laaajk kičččč! Eto, neka nam kičeraj bude gradski brend. Dođite u Osijek, grad kiča, kirvaja i narodnog veselja! Jupiii!


i ja bi one trokutaste zastavice u sarenim bojama razvukao skroz preko zimske luke ... a jos sve podebljao sa sarenim zaruljicama ... i nekakve bezvezne zastave bi stavio ... npr, na crvenom plisu izvezeni zlatni zmajevi i svasta tako nesto Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako to da se u hotelu Royal smiju održavati koncerti i party-i???



a poneki kafići na dravi su zauzeli pola promenade

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2008. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Mi laaajk kičččč! Eto, neka nam kičeraj bude gradski brend. Dođite u Osijek, grad kiča, kirvaja i narodnog veselja! Jupiii!


i ja bi one trokutaste zastavice u sarenim bojama razvukao skroz preko zimske luke ... a jos sve podebljao sa sarenim zaruljicama ... i nekakve bezvezne zastave bi stavio ... npr, na crvenom plisu izvezeni zlatni zmajevi i svasta tako nesto Smile

Uuu, napokon me netko razumije! I kirvaji nek budu svaki dan, svakoga tjedna u drugom dijelu grada! Prasetine za sve, nek se dere majstor na ringišpilu i nek bubaju MTV hitovi od prije pet godina! Kruha i igara!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
traxdata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grad brine o estetskom izgledu???Restoran pod vodom u luci je jedan od primjera.Izgleda da je najbitnije da je pod vodom i da ima upozorenje za camce.Mozda bude dobro mjesto za ribe pa da ribici iz luke napokon nesto veliko uhvate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.06.2008. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene još uvijek zanima što bi bilo da sjedneš u Tricu (na klupu u vlasništvu grada) i kada te konobar dođe poslužiti kažeš:"Ništa, hvala!"
Što mislite, koja bi bila reakcija?

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2008. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pobaj Lugar...hahahah

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2008. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
Probaj Lugar...hahahah

i , naravno, javi kako si prošao...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: