Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



UFO - Urban Fest Osijek 2008. - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2008. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
jelena2 je napisao/la: ›
nemate pojma , da li vi znate koji je trud da ufo napravljen, koliko je živaca pogubljeno, ljudi se samo žale i žale , nitko ne želi pohvaliti ljude koji to organiziraju, prvo si pljuju po Os ako nema nikakvih događanja a sada kada ima opet ne valja de ljudi odlučite se osijek031.com smile osijek031.com smile

svaka čast ljudima koji to organiziraju, al nije istina da se nisu mogli malo potrudit da to poslože kako spada, da ne izgleda ko da je odrađeno preko k**ca.


a po čemu si ti to, molim te, zaključio da je rađeno preko k**ca? misliš da je njima tak svejedno kako će to sveukupno izgledati?
nisam bila prošle godine, tako da ne znam kako su se snalazili sa 3 stejđa, ali vjerujem da će ovaj put biti bolje, jer ljudi koji to organiziraju stvarno ulože puno truda i mislim da nemamo pravo pljuvati po njima. po meni je ovo s više stage-ova odlična ideja, svatko ide tamo što više voli slušat.

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.06.2008. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ennna je napisao/la: ›
a po čemu si ti to, molim te, zaključio da je rađeno preko k**ca? misliš da je njima tak svejedno kako će to sveukupno izgledati?
nisam bila prošle godine, tako da ne znam kako su se snalazili sa 3 stejđa, ali vjerujem da će ovaj put biti bolje, jer ljudi koji to organiziraju stvarno ulože puno truda i mislim da nemamo pravo pljuvati po njima. po meni je ovo s više stage-ova odlična ideja, svatko ide tamo što više voli slušat.

Po rasporedu.

I vjerujem da ljudi ulažu jako puno truda u to, i sve je to super. Ali kad već toliko rade oko svega, organizacije, plakata, ovog, onog, nije istina da netko nije mogao odvojiti jedan dan da to sve posloži da ima glavu i rep.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2008. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa očito ne vjeruješ da ulažu puno truda Wink al aj dobro. meni je sve to lijepo i krasno, kao što već rekoh

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2008. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se da je line-up s brda-s dola, al neka... Ja sam sretna što uopće ima neki takav event u ovom našem gradu Smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2008. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što ne valja s line-up?
Pa složeno je dobro, sve poredano na stage kako trebai nema nikakvih problema.
Zašto tražiti dlaku u svakom jajetu?
Dajte nekada potpore, a ne samo pljuvati.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maraša
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 0:42 
Naslov: Great ! Re: UFO - Urban Fest Osijek 2008. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy ufo rulz za razliku od oljma!!!!
i naravno ljudi dođite na art stage!!!
posebno mi se sviđa što se i nakon ufa nastavlja zabava 24.6. u amfiteatru!!!!!!!
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
Što ne valja s line-up?
Pa složeno je dobro, sve poredano na stage kako treba


Alo Dilane, ti baš i ne znaš primit kritiku, jelda? Jel tebi jasno da je nama (većini ovdje) super drago što nešto takvo postoji u ovoj našoj prašumskoj džungli narodnjaka, ali nam je krivo što se urbane stvari uvijek radi nekako napola, kao da smo mi dužni probavit sve zato što nema ničeg drugog, pa onda "evo vam nešto s čim MORATE bit zadovoljni?"

Mrak na Art stejdžu (bit će "Mrače skini se!"), Rustersi na old-urban-etno-folk-ćušpajz-ne-znam-kako-da nazovem-pa-izmišljam-nešto-da-zvone-bogdan-ne-bude-izoliran stejdžu, a da ne spominjem proračun u kojem (čini mi se) organizatori više popapaju nego svih onih 95% neetabliranih bendova?

Ali da ponovim da ne bi bilo zabune, LONG LIV UFO, i takav kakav je dobar je (kad ne znamo za bolje, ako treba samo ću spomenuti jedan grad sličan i bliz nama u kojem se događa jedan Exit?!)

_________________
______________________________________________________________
Tuđi uspjeh nije tvoj neuspjeh (netko je rekao, a ja pametno prepisao)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrakan
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2008. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan_iz_mase je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dylan je napisao/la: ›
Što ne valja s line-up?
Pa složeno je dobro, sve poredano na stage kako treba


Alo Dilane, ti baš i ne znaš primit kritiku, jelda? Jel tebi jasno da je nama (većini ovdje) super drago što nešto takvo postoji u ovoj našoj prašumskoj džungli narodnjaka, ali nam je krivo što se urbane stvari uvijek radi nekako napola, kao da smo mi dužni probavit sve zato što nema ničeg drugog, pa onda "evo vam nešto s čim MORATE bit zadovoljni?"

Mrak na Art stejdžu (bit će "Mrače skini se!"), Rustersi na old-urban-etno-folk-ćušpajz-ne-znam-kako-da nazovem-pa-izmišljam-nešto-da-zvone-bogdan-ne-bude-izoliran stejdžu, a da ne spominjem proračun u kojem (čini mi se) organizatori više popapaju nego svih onih 95% neetabliranih bendova?

Ali da ponovim da ne bi bilo zabune, LONG LIV UFO, i takav kakav je dobar je (kad ne znamo za bolje, ako treba samo ću spomenuti jedan grad sličan i bliz nama u kojem se događa jedan Exit?!)


Ak bude "skini se", jać se rado razodijenut...
Enivej, ART STAGE je jedini način na koji je naš prijatelj s Likovne akademije uspio realizirat ideju o upriličenju koncerta za kraj ak. godine, te povodom nekih međunar. susreta likovnjaka, u dvorištu bivše vojarne "Drava".
Čovjek je s tom idejom došao pred Stud. zbor koji ga je ladno otpušio jer "nema sredstava"... Jbg, mala Jurčevićeva valjda neće na papak u Bendeku nego u Waldingeru, pa su ta sredstva kanalizirana gdje treba. Ostalo mu je da zamoli Ducu (UFO) za stejdž i ostalo, tako da je na koncu konaca ispalo da mi, čineći uslugu našem legosu, zapravo sviramo na UFU, na stejdžu koji se zove ART, valjda zato što se odvija u dvorištu art/umjetn. akademije. Dakle, u inat provincijalnoj gluposti koja je zavladala st.zborom, ipak smo pristali pojavit se, pro bono, ali puna i razdragana srca.

Štajaznam, eto, ak je tolki bed što mi skrnavimo 'art', ja se obvezujem da ćemo prije svirke upriličit kojekakovi igrokaz il monodramu, e ne bi li se pokušali uklopit u zahtjevni svijet umjetnika... Pa se gledamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2008. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne skrnavite vi art, vi ste super, ZA-KON, samo što sam se zabezekno kad sam vidio da niste na rok stejdžu nego na nekakvom artu. ALi dobro, sad kad si objasnio skužio sam ćorsokake po kojima ste šalabazali... Bilo bi zgodno kad bi upriličili kaki performans ili apstraktnu modernističku prozu...

Zrimba bi se jednostavno skinuo i nadmašio Toma Gotovca sto puta...

_________________
______________________________________________________________
Tuđi uspjeh nije tvoj neuspjeh (netko je rekao, a ja pametno prepisao)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sweet_ginger
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2008. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel netko zna kad pocinju svirke u cetvrtak, i kad se moze ocekivati da ce poceti Urban? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2008. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žao mi je što ću vjerojatno propustiti Urbana, al dobro, hebemu šta sad.. Zanimljivo, na official pages UFO-a je spomenut Leibach?! Too good to be true, očito..
Anyway, veselim se živoj svirci!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2008. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: › Zanimljivo, na official pages UFO-a je spomenut Leibach?! Too good to be true, očito..

Zato sto je Laibach jedne godine i nastupao na UFO-u. Doduse, dvoriste Vege se jedva popunilo, a i navodno su im osjecki "genijalci" ostetili autobus. Kako bilo, koncert je bio vrhunski...

Ono sto je sigurno je da Laibach u Osijeku vrlo vjerojatno nece vise nikada nastupiti, bar ne u ovoj univerzumskoj dretvi.

Laibach: Nismo bend za svadbe i sprovode

Galerija 031: Laibach

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2008. 8:17 
Naslov:  Re: UFO - Urban Fest Osijek 2008. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovati da nigdje ne mogu doći do informacije kada počinje svirka večeras, tj. hoću ići na Urbanov koncert, a nemam pojma ni kada počinje program, niti gdje su ti stage-ovi, gdje oni uopće sviraju?

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.06.2008. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svirka pocinje kada padne mrak, negdje oko 21,00

Bend veceri, u danasnjem slucaju Urban, izlazi na pozornicu otprilike dva sata iza ponoci...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2008. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: › Zanimljivo, na official pages UFO-a je spomenut Leibach?! Too good to be true, očito..

Zato sto je Laibach jedne godine i nastupao na UFO-u. Doduse, dvoriste Vege se jedva popunilo, a i navodno su im osjecki "genijalci" ostetili autobus. Kako bilo, koncert je bio vrhunski...

Ono sto je sigurno je da Laibach u Osijeku vrlo vjerojatno nece vise nikada nastupiti, bar ne u ovoj univerzumskoj dretvi.

Laibach: Nismo bend za svadbe i sprovode

Galerija 031: Laibach

Aha.. hvala na informaciji.. Iako, poprilično licemjerno od organizatora, tvorca web stranice whatever što su Laibach spomenuli kao bend koji će nastupiti na ovogodišnjem UFO-u !? Jadno. A za ovo da su izjavili da više neće svirati.. no, pa to samo pokazuje našu kulturu..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: