Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvoren preuređeni Konzum na Trgu A. Starčevića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2008. 14:00 
Naslov:  Otvoren preuređeni Konzum na Trgu A. Starčevića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon gotovo dva mjeseca preuređivanja, otvorena je Konzumova prodavaonica u sklopu robne kuće "Nama" na Trgu Ante Starčevića u Osijeku. Na otvorenje su pohrlili brojni Osječani kako bi iskoristili povoljne akcije koje je "Konzum" za njih priredio. Tako su na dan otvorenja svi kupci dobili vrijedne i atraktivne darove - kišobrane, kape, nogometne lopte, šalice, poklon-pakete, a u razdoblju od otvorenja do 1. lipnja svaki kupac je dobio priliku da s punom košaricom iz "Konzuma" iziđe besplatno.

Naime, u povodu otvorenja "Konzum" je odlučio nagrađivati svakog stotog kupca na način da mu daruje kupljeno. "Konzum" je u povodu otvorenja častio svoje kupce i raznim delicijama, a svi su mogli uživati u ugodnoj kupnji na novim odjelima - proširenom gastroodjelu, odjelu s gotovim jelima, ribarnici i salata-baru.

- Ovaj osječki "Kozum" prvi je u Hrvatskoj opremljen najnovijom opremom budući da nam je bio cilj upravo na ovoj lokaciji otvoriti naš prvi vrhunski delikatesni dućan čija se ponuda bazira ponajprije na bogatoj ponudi svježih namirnica. Tako novi Konzum ima obogaćenu ponudu svježeg programa voća i povrća, mesa, delikatesnih i pekarskih proizvoda, salata-bar, bogat gastroodjel s više od stotinu gotovih, svježe pripremljenih jela te ribarnicu s dnevno svježom morskom i riječnom ribom, rekao je u povodu otvorenja Dalibor Poznić, direktor regije istok "Konzuma".

U prostoru novog "Konzuma" otvorena je i nova "Kozmo" drogerija s bogatom ponudom proizvoda za njegu lica, kose i tijela, preparativne i dekorativne kozmetike, nakita i parfema, što će dodatno unaprijediti kvalitetu ponude. I "Kozmo" je u povodu otvorenja za svakog kupca pripremio prigodne darove i ruže, a tijekom cijelog dana održavale su se promotivna šminkanja kao i promocije kozmetičkih preparata. Radno vrijeme Konzuma i Kozmo drogerije na Trgu Ante Starčevića je od 7 do 21 sat radnim danom i subotom te nedjeljom od 8 do 13 sati.

Autor: I. KUKIĆ/Glas Slavonije

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Josephine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2008. 14:43 
Naslov:  Re: Otvoren preuređeni Konzum na Trgu A. Starčevića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj osječki "Kozum" prvi je u Hrvatskoj opremljen najnovijom opremom


ma, fantasticno. za razliku od tog konzuma u centru, onaj na periferiji, citaj - u sklopu robne kuće "doma", u donjem gradu, je toliko prljav, smrdljiv, zapusten i oduran da mi se vise gadi uopce uci unutra. osijek031.com smile

mene zanima, hoce li se i taj jednog dana srediti? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2008. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ni ovaj nije bio bolji

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2008. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

divim vam se kako primjećujete tako neke sitnice...ja uđem, poberem što mi treba i van...ne razgledam po trgovini i uglovima previše...dobro, ponekad mi neka trgovkinja uđe malo jače u vidokrug al boja zidova, količina prašine,raspored robe....

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Josephine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2008. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › al boja zidova, količina prašine,raspored robe....


smrad, necistoca, primitivna glazba koja preglasno tresti iz zvucnika, zatim kad na artiklu pise jedna cijena, a na blagajni je neka druga [veca], pa ono kad zelis kupiti proizvod, a oni ne mogu skenirati barkod i ne znaju nista poduzeti u vezi toga, pa odes kuci praznih ruku itd. da ne pricam dalje.

zato ne volim ici tamo.

nedavno sam prvi put bila u intersparu i gotovo sam pala u nesvijest kad sam vidjela kako tamo izgleda odjel za voce/povrce. Shocked ono konzumovo bi moglo direktno u kantu za smece letiti, a ne prodavati se. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2008. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Josephine je napisao/la (Pogledaj post): ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › al boja zidova, količina prašine,raspored robe....


primitivna glazba koja preglasno tresti iz zvucnika, pa ono kad zelis kupiti proizvod, a oni ne mogu skenirati barkod i ne znaju nista poduzeti u vezi toga, pa odes kuci praznih ruku itd. da ne pricam dalje.

zato ne volim ici tamo.

ovo mi se nikad nije dogodilo...pa neće cajke puštat u konzumu...ja kad god uđem...gibonni,oliver,nižetić i te hrvatske sa radija...ak ti tresti ta glazba iz konzuma,pretpostavljam da onda ne voliš ići ni van subotom kad je još glasnija glazba...a ovo za barkod kad ne mogu skenirati...iz pouzdanih izvora znam da kad neće barkod čitač očitat barkod...onda lijepo blagajnica uzme proizvod i ručno upiše broj... Smile
al dobro...možda ti imaš drugačijeg iskustva Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2008. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I prije mi se tamo svidjelo kupovati. Valjd zbog osoblja. Baš me zanima kako je sada i svakako ću otići pogledati.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: