Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prekid veze

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 20:41 
Naslov:  Prekid veze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da odma prijedjem na stvar.
Ja i cura smo prekinuli nakon 2 godine veze a stvari su se odvijale ovako.Ona je u zadnja 4 mjeseca postala druga osoba, nije imala vremena za nista, i sve ju je smetalo(razni problemi oko faksa ,kuce i td).Postala je hladna i td.Ja sam recimo zbog toga ludio i kad god bi je pitao sta ti je ili da mi objasni uvijek je sutila ili nije bila iskrena.Nekad sam znao iskamčit od nje nesto ali uglavnom ona u većini slučajeva nije imala snage da otvori srce kad joj je tesko.Postaje led prije prekida i konacno mi govori da cemo prekinut ,da se ohladila i td , te zbog par razloga kao sto su moja ljutnja kad je neraspolozena, nerazumjevanje u nekim situacijama i td.Fora je u tome sto smo oboje znali pizdit i sve ok.Ja sam poslje presao preko toga ,a nekad ona.Svaka svadja je bila poslje rijesena i onda sad ona puca.Nakon par dana se mirimo uz moje moljakanje da se sredi da moramo pricat i da ce sve bit ok.Da nema smisla...bla bla.Ali nakon sto se mirimo ona nepokazuje onu "zainteresiranost" za mene kao sto je to bilo kad je sve bilo ok.I ja nakon 5 dana vidim da to nema smisla ,da se ja trudim a da nju boli djon i nazivam je i govorim kako ipak sve nema smisla i prekidamo na sto onda daje potvrdan odogovor tipa kako i ona to zeli.Oboje smo vodenjaci.E sad znam da joj nije svijedno kao ni meni i volim ju...Odlucio sam da je necu zvat jer sam joj rekao koliko je volim nakon prvog "prekida" a njoj to kao da nista nije znacilo i onda kao sto znate ja pucam i prekidamo.
E sad dali pustiti da vrijeme pokaze svoje....Sta radit i kako se ponasat.
Frendovi su rekli ili ce joj doc u glavu ili ne, kao pusti je.
3 dan je kako nismo zajedno,,nismo se culi osim kad se ona javila isti dan kad smo prekinuli i rekla kako joj je zao zbog sve i kako cu joj uvijek bit u srcu.
ja sam odgovorio sa slicnom porukom..
Volio bih bit s njom i da se oboje na neki nacin sredimo....ali mislim da sam napravio puno da joj pokazem kako mi je stalo a ona nist.
Aj plizz help ljudi ,...Smile


Zadnja promjena: darkmark; 19.06.2008. 23:23; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2008. 20:46 
Naslov:  Re: Prekid veze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekid nikad nije lak.
Neću puno pametovati. Jednom davno sam prekinula sa dečkom kojeg sam obožavala. Patila sam. Imala drugogo dečka. I nakon 3,5 g. sam se ponovo spojila sa svojom jedinom velikom ljubavi.
Ima jedna tema: nikada nikoga ne možeš natjerati da te voli i ako je veza tako ozbiljno u krizi vam zaista treba vremena da se ohladite, razmislite pa ćete vidjeti isplati li se truditi se oko nečega što vodi u propast.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ti kažem da je zaboraviš, poslušat ćeš me???

Ako ti pak kažem da budeš uporan i da trebaš pokušati na neki drugi način doprijeti do nje, poslušat ćeš me???

Mislim da nećeš....

što god ti mi sada rekli da učiniš, na kraju ćeš učiniti po svom ono što ti misliš da trebaš, a ne ono što mi mislimo.


Zadnja promjena: zeros; 27.05.2008. 20:49; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ja je kao sto rekoh nezelim ni zvat niti ista jer sam joj rekao sta mislim a ona je bila full hladna.
E sad znam da nije takva osoba ,ali jebat ga..nemogu ni ja trpit sranja...

Kontas me... a znam da je sjebana sad ko i ja i td.

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
Ako ti kažem da je zaboraviš, poslušat ćeš me???

Ako ti pak kažem da budeš uporan i da trebaš pokušati na neki drugi način doprijeti do nje, poslušat ćeš me???

Mislim da nećeš....

što god ti mi sada rekli da učiniš, na kraju ćeš ti učiniti po svom, ono što ti misliš da trebaš, a ne ono što mi mislimo.


Ja joj samo zelim pokazat da i mene boli kurac s tim sto joj se necu javit ili sl...ali dali je to jedino sto mogu napravit da ju malo trgnem i da vidi da je sve zajeb, tj da ju vratim...Ali preko svojeg ja necu

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam imao slican slucaj samo sto to nije bilo nakon toliko duge veze al slucaj je isti...ona je prekinula samnom jer je imala raznih problema i rekla da se ohladila i sve to..ma isto kao i kod tebe..e sad da ne odugovlacim,na kraju se ona meni vratila i jos uvijek smo u vezi,iako sam ja primjetio u zadnje vrijeme da sam nekako sve manje zainteresiran za tu vezu,tako da i ja sad imam problem oko takvih stvari...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2008. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čovječe, jesi ti svjestan činjenice koliko se čovjek može promijenit u 6 mjeseci, a kud još 2 godine? Very Happy

moj savjet ti je da baciš mreže u more i strpljivo čekaš Very Happy


Zadnja promjena: Frost; 27.05.2008. 20:54; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2008. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vau koji problem
ja bi je nogirao čim pokaže neke znakove nezainteresiranosti a ne želi o tome pričati

mjesec dana joj se nemoj javljati poslje će te i želja proći

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
Ma ja je kao sto rekoh nezelim ni zvat niti ista jer sam joj rekao sta mislim a ona je bila full hladna.
E sad znam da nije takva osoba ,ali jebat ga..nemogu ni ja trpit sranja...

Kontas me... a znam da je sjebana sad ko i ja i td.
ja sam tako napravio,jednostavno sam nekako znao da ce se ona meni javiti..kazem ti situacija je potpuno ista kao i kod mene..al ti postupi onako kako ti mislis da je najbolje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2008. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam imao slican slucaj samo sto to nije bilo nakon toliko duge veze al slucaj je isti...ona je prekinula samnom jer je imala raznih problema i rekla da se ohladila i sve to..ma isto kao i kod tebe..e sad da ne odugovlacim,na kraju se ona meni vratila i jos uvijek smo u vezi,iako sam ja primjetio u zadnje vrijeme da sam nekako sve manje zainteresiran za tu vezu,tako da i ja sad imam problem oko takvih stvari...


U tom slučaju ne odugovlačiti agoniju koja prvo pogađa tebe a tvoje će ponašanje pogoditi nju. Life goes on!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2008. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
vau koji problem
ja bi je nogirao čim pokaže neke znakove nezainteresiranosti a ne želi o tome pričati

mjesec dana joj se nemoj javljati poslje će te i želja proći

e ili to, ja sam broj i sve podatke od svake bivše dosad obrisao čim bismo prekinuli.

kad nekih mjesec-dva poslije: hej mačak di si, kad ćemo na kavicu neku osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2008. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro ti je rekla @1step, ima tema "nikoga ne možeš natjerati da te voli" - potraži ju,pročitaj , da se ne ponavljamo...

sve što ću ti ja reći je - ljubav ponekad nije dovoljna...

a opet, ako je nešto suđeno, bit će, kao što je bilo kod @1step

stisni zube i pusti da sve ide svojim tijekom...

radi ono što osjećaš da trebaš raditi, a ne što misliš da bi trebao...postupaj prema onome kakav jesi, a ne prema onome što ti drugi kažu kakav bi trebao biti...

nitko od nas ne zna što će biti sutra

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam imao slican slucaj samo sto to nije bilo nakon toliko duge veze al slucaj je isti...ona je prekinula samnom jer je imala raznih problema i rekla da se ohladila i sve to..ma isto kao i kod tebe..e sad da ne odugovlacim,na kraju se ona meni vratila i jos uvijek smo u vezi,iako sam ja primjetio u zadnje vrijeme da sam nekako sve manje zainteresiran za tu vezu,tako da i ja sad imam problem oko takvih stvari...


U tom slučaju ne odugovlačiti agoniju koja prvo pogađa tebe a tvoje će ponašanje pogoditi nju. Life goes on!
ma sve je to meni jasno..ja se jos uvijek sam sa sobom dogovaram..pricekat cu malo da vidim da li je to uistinu tako ili je prolazno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
vau koji problem
ja bi je nogirao čim pokaže neke znakove nezainteresiranosti a ne želi o tome pričati

mjesec dana joj se nemoj javljati poslje će te i želja proći

Pa formalno je i dobila nogu jer sam ja puko ,ali se dama pristekala na prvu svadju tj prekid...
A sto se tice da ce me za mjesec dana proc zelja tesko...jer ti onda ocito drugacije funkcioniras.Ja sam imao isto jednu dugu vezu nakon koje sam prekinuo pa sam sam totalno skuliro i zaboravio na nju nakon godinu dana.I krenuo izpocetka.

@maca papucharica - sto se tice teme "nikog nemozes natjerat da te voli" sve to stima...samo je i meni lakse ovdje popricat s vama nego citat postove od neke druge teme i zujit...
Nadam se da kontas....


Zadnja promjena: darkmark; 27.05.2008. 21:18; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2008. 21:20 
Naslov:  Re: Prekid veze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tek je prošlo 3 dana od prekida, i to je strava. Kako se sad nakon 2,5 godine ponovo "snaći" i nastaviti dalje bez osobe koja ti nedostaje na svakom koraku, s kojom si dijelio sve, to su dijelovi života koje osobno najviše mrzim. Ali, život je nepredvidljiv, i kao što si i sam rekao, vrijeme će pokazati. Možda će malo odvojenosti dobro doći da neke kockice sjednu na svoje mjesto, a možda će vrijeme učiniti svoje, jer život ipak ide dalje. To je nešto što može samo vrijeme pokazati, sranje je samo što to sve jako boli.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: