Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tuđman - nekad i sad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2008. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la (Pogledaj post): ›
zlusch je napisao/la: ›
Da, gadno je podsjećati se toga.... stvarno je bilo ogavno i za pomisliti u to doba što se događalo.

Mada, da se Tuđika povukao 1993. kad mu je bilo vrijeme, mislim da bi u glavama ljudi ostao ono što je i trebao ostati - jedan od stvaratelja suvremene hrvatske države i prvi hrvatski predsjednik.

Ovako će ga pamtiti kao lopova i strojobravarevog kopiranta. Jebiga.



Pa malo si se zajebo...Recimo meni, a i hrpi ljudi koje znam, će ostati tvorac suverene hrvatske države i najveća Hrvatina od svih nas koji danas živimo u državi koju je TUĐMAN stvorio. Ne razumijem kako možeš biti nezahvalan nakon svega što je učinio. Priča se, opljačkao je državu...Ponavljam priča se... I da je, više joj je dao nego što joj je oduzeo.


dao joj je hag i međunarodu izolaciju Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2008. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam kako ti gledaš na sve to, ali meni je Tuđman legenda bio i ostao. Kad se njegovo ime spomene, sjetim se 90-ih i njegove uloge u stvaranju države. On je volio Hrvatsku više od ičega, najveći je domoljub. Ja se ne stidim priznati da ga volim kao vlastitog oca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.09.2008. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam kako ti gledaš na sve to, ali meni je Tuđman legenda bio i ostao. Kad se njegovo ime spomene, sjetim se 90-ih i njegove uloge u stvaranju države. On je volio Hrvatsku više od ičega, najveći je domoljub. Ja se ne stidim priznati da ga volim kao vlastitog oca.


pa koja je bila njegova uloga? Smile

veću ulogu je odigrao stjepan mesić Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2008. 1:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Mada, da se Tuđika povukao 1993. kad mu je bilo vrijeme, mislim da bi u glavama ljudi ostao ono što je i trebao ostati - jedan od stvaratelja suvremene hrvatske države i prvi hrvatski predsjednik.
Ovako će ga pamtiti kao lopova i strojobravarevog kopiranta. Jebiga.

Pa malo si se zajebo...Recimo meni, a i hrpi ljudi koje znam, će ostati tvorac suverene hrvatske države i najveća Hrvatina od svih nas koji danas živimo u državi koju je TUĐMAN stvorio. Ne razumijem kako možeš biti nezahvalan nakon svega što je učinio. Priča se, opljačkao je državu...Ponavljam priča se... I da je, više joj je dao nego što joj je oduzeo.

Nisam se zajebao.... ja sam samo bio svjedok tog vremena, gutač prašine i onaj kojeg je direktno pogodila Tuđikina strahovlada.

Nije on opljačkao državu nešto posebno.... kužim da svaki diktator mora sebi i svojoj familiji omogućiti nelegalno zgrtanje para, ali ovo što je Tuđika radio i zagovarao... ružno je i protiv interesa moje zemlje koju on NIJE stvorio sam - stvorili smo je svi mi koji smo sudjelovali u stvaranju.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2008. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la: ›
Ne znam kako ti gledaš na sve to, ali meni je Tuđman legenda bio i ostao. Kad se njegovo ime spomene, sjetim se 90-ih i njegove uloge u stvaranju države. On je volio Hrvatsku više od ičega, najveći je domoljub. Ja se ne stidim priznati da ga volim kao vlastitog oca.

Onda voliš, barem kao strica, i onog strojobravara koji je 1974. krenuo sa stvaranjem neovisne hrvatske države.

A zahvaljujući njemu nismo bili sirotanovići i gladoši kao Mađari, Česi i ostali koji su Visarionoviču rekli "da", već ekipa koja je vozila aute, imala prepune samoposluge i išla na ljetovanje svake godine.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.09.2008. 6:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Onda voliš, barem kao strica, i onog strojobravara koji je 1974. krenuo sa stvaranjem neovisne hrvatske države.


ajme kako lako ti usvojiš floskulu.

nije točno da je čopko 1974.godine napravio preduvjete za slobodnu hrvatsku državu.

točno je ovo:

zavnoh nikada nije donio odluku o ulasku hrvatske u 'novu' jugoslaviju.

odluku je donio avnoj,da hrvatska ostaje dijelom velike srbije,odnosno jugoslavije.

svi ustavi hrvatske države,od 1941.godine pa do danas imali su u preambulu naročito izraženo da hrvatska ima pravo na samoodređenje do odcjepljenja.

odlukom avnoja o pripajanju hravtske,bez odluke zavnoha ili hrvatskog sabora,de facto i de iure znači okupaciju hrvatske države.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.09.2008. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la: ›
Pa malo si se zajebo...Recimo meni, a i hrpi ljudi koje znam, će ostati tvorac suverene hrvatske države i najveća Hrvatina od svih nas koji danas živimo u državi koju je TUĐMAN stvorio. Ne razumijem kako možeš biti nezahvalan nakon svega što je učinio. Priča se, opljačkao je državu...Ponavljam priča se... I da je, više joj je dao nego što joj je oduzeo.


ma vidi ti ovo,pa jel im još puno ovakvih?

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2008. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
mikka je napisao/la: ›
Pa malo si se zajebo...Recimo meni, a i hrpi ljudi koje znam, će ostati tvorac suverene hrvatske države i najveća Hrvatina od svih nas koji danas živimo u državi koju je TUĐMAN stvorio. Ne razumijem kako možeš biti nezahvalan nakon svega što je učinio. Priča se, opljačkao je državu...Ponavljam priča se... I da je, više joj je dao nego što joj je oduzeo.


ma vidi ti ovo,pa jel im još puno ovakvih?


previše nažalost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2008. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...bravo mika na dobrom si putu da prejebeš i druga aleksu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.09.2008. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la (Pogledaj post): › ...bravo mika na dobrom si putu da prejebeš i druga aleksu...


ako ona za ćopavca tvrdo da je zločinac onda je žena ok. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2008. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
ajme kako lako ti usvojiš floskulu.

odlukom avnoja o pripajanju hravtske,bez odluke zavnoha ili hrvatskog sabora,de facto i de iure znači okupaciju hrvatske države.

Baš.... jesi i ti samozvani povijesničar kao i Tuđika? Wink

Samo da te još pitam - koje to hrvatske države? Prva i jedina hrvatska država je ona u kojoj danas živimo. Ti znaš za još neku?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.09.2008. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="zlusch";p="189085"]
axe je napisao/la: ›

Baš.... jesi i ti samozvani povijesničar kao i Tuđika? Wink



ne treba biti povjesničar da bi se shvatilo da je hrvatska uvučena u jugoslaviju bez odluke zavnoha.

a kako ni sabor nije donio takvu odluku,odluka o pripojenju hrvatske velikoj srbiji koju je donio avnoj je ravna okupaciji.

to su fakti i to se ne može sakriti ni promjeniti.

komunisti i komunizam u hrvatskoj ravnodušno su prepustili hravtski narod tuđincima na milost i nemilost.

bleiburg i križni putevi pokazali su kakva će biti jugoslavija kad je hrvatski narod u pitanju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2008. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
ne treba biti povjesničar da bi se shvatilo da je hrvatska uvučena u jugoslaviju bez odluke zavnoha.

Znaš što mi kod tebe nije jasno - što ti treba to življenje u prošlosti? Imamo svoju državu, ima nas 90% unutra bez uporabe rasnih zakona, volimo je i gradimo.

Što bi po tvome trebalo napraviti da i tebi bude dobro u Hrvatskoj? Ajd, iskreno....

Evo što bih ja napravio - opizdio jebačke kazne onima koji zapošljavaju na crno, oženio za debele pare privatizacijske heroje, raskrinkao lažne invalide i penzionere Domovinskog rata, prekinuo švercerske lance cigareta i droge.... i naravno, zatvorio sve turističke objekte koji drže goste na crno i tako potkradaju sve nas.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.09.2008. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
axe je napisao/la: ›
ne treba biti povjesničar da bi se shvatilo da je hrvatska uvučena u jugoslaviju bez odluke zavnoha.

Znaš što mi kod tebe nije jasno - što ti treba to življenje u prošlosti? Imamo svoju državu, ima nas 90% unutra bez uporabe rasnih zakona, volimo je i gradimo.


i šaljemo generale u hag?

i lažiramo povijest?

i imamo korumpirano sudstvo?

i ti misliš da je to vrhunac hrvatske države? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.09.2008. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evo što bih ja napravio - opizdio jebačke kazne onima koji zapošljavaju na crno, oženio za debele pare privatizacijske heroje, raskrinkao lažne invalide i penzionere Domovinskog rata, prekinuo švercerske lance cigareta i droge.... i naravno, zatvorio sve turističke objekte koji drže goste na crno i tako potkradaju sve nas.


ne može dok nam se sustav temelji na 'antifašizmu'.

donesimo zakon o lustraciji i svi problemi koje si naveo bit će riješeni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: