Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Inter - tours obrt za istraživanje tržišta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
he he
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2009. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, jako zabavno....
sad su odjednom svi najbolji....
da, da, da, da, da

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gostOS
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2009. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa je zabavno,kao sto rekoh,nastavite

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blue malena
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2009. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

--------------------------------------------------------------------------------

Dragi moji htjela bi pohvaliti firmu inter tours koliko čitam svi ju samo kude a u firmi je stvarno super.Također bi htjela s velikim zadovoljstvom pohvaliti nadređene,pri tom mislim od direktora do određenih osoba koje rade u kancelarijama.Radno vrijeme je super a o plaći da i ne govorim .Imam samo jednu zamjerku a to je što ima nekih osoba koje umjesto da budu sretne što su našle tako dobar posao one imaju tako veliku jezičinu.Evo od mene za sad toliko puno pozdrava curama koje su najvrednije u firmi one ce se znati prepoznati a ima ih poprilićan broj od kancelarija iako ih se jako proziva ja ih samo spominjem da ih pohvalim i to jako ,jako....evo zaboravih reci jedna velika zahvala gospodinu gazdi i direktoru na najboljoj božicnici koju se samo može poželjeti iskreno hvala.


Gdje si ti radila prije da ti je u Inter-toursu tako dobro!? Mislim da nitko nikad nije bio oduševljen kao ti radom u toj firmi..Ideš na posao pjevajući? Blago tebi:))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vamp
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2009. 21:57 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po tome kako si napisala mislim da i ti radiš u toj firmi pa ako ti nije dobro zašto ne odeš šta te drži da ti nije dobro meni je jel ti očito nisi nigdje dalje radila da znaš samo kako je raditi gdje ti mjere vrijeme koliko si na wc .A ja samo kažem ono što je istina a mislim a i znam da dosta cura tako misli kao i ja a evo ti samo primjer božićnica zar to nije dovoljno .Ja i u ostalom volim taj posao koji radim idem pjevajući raditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2009. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Firma koja ne nudi ljudima dovoljno da bi ih drzala dalje od pisanja o istoj po forumima meni,kao promatracu sa strane,nije sretan izbor radnog mjesta...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blue malena
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2009. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vamp je napisao/la: ›
po tome kako si napisala mislim da i ti radiš u toj firmi pa ako ti nije dobro zašto ne odeš šta te drži da ti nije dobro meni je jel ti očito nisi nigdje dalje radila da znaš samo kako je raditi gdje ti mjere vrijeme koliko si na wc .A ja samo kažem ono što je istina a mislim a i znam da dosta cura tako misli kao i ja a evo ti samo primjer božićnica zar to nije dovoljno .Ja i u ostalom volim taj posao koji radim idem pjevajući raditi.


HVALA BOGU ne radim više tamo, radila sam i predugo. I komentirat ću samo da mi je JAKO DRAGO jer vidim da se u zadnje vrijeme cijene cure koje se trebaju cijeniti. SVAKA ČAST! Drago mi je i zbog povećanja plaća. Što se tiče božićnice... Mislim da nije u redu što su i oni koji su u firmi 2-3 mjeseca dobili istu božićnicu kao i oni koji tamo rade puno duže. Pozdrav mojim curama Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2009. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blue malena je napisao/la: ›
Mislim da nije u redu što su i oni koji su u firmi 2-3 mjeseca dobili istu božićnicu kao i oni koji tamo rade puno duže.


Zašto to nije u redu?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blue malena
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2009. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da znaš iznos božićnice nebi pitao/la zašto nije u redu. Jbg ne mogu sve otkrit:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blanka
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2009. 19:27 
Naslov: Bad ! Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ova firma podhitno treba doći na crnu listu ,svaki petak u pola 5 jedna cura dobiva otkaz... Evil or Very Mad
prije 3 tjedna jedna je dobila otkaz jer nije rekla svoje ime na telefon kad se javljla,zbog suza i vjerojatno glupog razloga vratili su je na posao,
prošli petak dobile su 2 otkaz
ovaj petak(danas) troje ih je dobilo otkaz zato jer im je došlo 23 čovjeka umjesto 25 na facking prezentaciju,to je razlog za dobivanje otkaza
pa bolje da je cjenjeni direkotor raspustio svoju smješnu upravu nego te cure koje jedino i vrijede tamo koje jedino nešto i rade tamo
što kad jedna važna osoba u upravi ne zna isplatit plaće na račun,druga ne zna koji papir treba za šta,ali cure trebaju dobit otkaz zato što se nekom debilu nije dalo po 100-ti put ići na jednu te istu prezentaciju
kako bi uopće se moglo više ljude nagovorit da idu na te smiješne prezentacije pa trebali bi im plaćat da idu,a kamoli kupe nešto,a cjenjenji direktoru vi bolje da uzmete uzde u svoje ruke i već ako mjenjate telefonistice vrijeme je da promjenite i nadređene
jer oni su najveći krvci jer neznaju voditi vašu firmu!!!! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gostOS
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2009. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa mozda im je bolje da onda vise nerade u takvom okruzenju,ja recimo kad sam bio u takvom okruzenju,kolko god mi trebao novac,ja sam dao otkaz i srecu potrazio negdje dalje i mogu ti reci da mi se isplatilo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blue malena
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2009. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blanka je napisao/la: ›
ova firma podhitno treba doći na crnu listu ,svaki petak u pola 5 jedna cura dobiva otkaz... Evil or Very Mad
prije 3 tjedna jedna je dobila otkaz jer nije rekla svoje ime na telefon kad se javljla,zbog suza i vjerojatno glupog razloga vratili su je na posao,
prošli petak dobile su 2 otkaz
ovaj petak(danas) troje ih je dobilo otkaz zato jer im je došlo 23 čovjeka umjesto 25 na facking prezentaciju,to je razlog za dobivanje otkaza
pa bolje da je cjenjeni direkotor raspustio svoju smješnu upravu nego te cure koje jedino i vrijede tamo koje jedino nešto i rade tamo
što kad jedna važna osoba u upravi ne zna isplatit plaće na račun,druga ne zna koji papir treba za šta,ali cure trebaju dobit otkaz zato što se nekom debilu nije dalo po 100-ti put ići na jednu te istu prezentaciju
kako bi uopće se moglo više ljude nagovorit da idu na te smiješne prezentacije pa trebali bi im plaćat da idu,a kamoli kupe nešto,a cjenjenji direktoru vi bolje da uzmete uzde u svoje ruke i već ako mjenjate telefonistice vrijeme je da promjenite i nadređene
jer oni su najveći krvci jer neznaju voditi vašu firmu!!!! Rolling Eyes




Evo napokon netko pametan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
buco
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu krivi ti direktori, niti nitko od tih ljudi tamo nego ova jeb. država koja dozvoli takav odnos nadređenih prema djelatniku, strašno, prestrašno, rade li inspekcije rada išta ili samo vegetiraju po svojim kancelarijama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2009. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa, prijavit na "Potrošački kod" dat u novine i sl. i da vidiš kak će se uvijeti popravit, ako ih ne zatvore. Ja sam osobno radio također u jednoj firmi za istraživanje tržišta koja je jedno vrijeme normalno radila i sve bilo super, al kad su tako počeli iskorištavat studente, tražit gdje će ih zakinut za plaću i sl. propali su u roku od 6 mjeseci. Još jedna stvar ja tu čitam samo cure ovo, cure ono, jel muški rod diskriminiran ili šta?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
°°AnGeLcHyCh°°
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2009. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa muškog roda baš i nema puno....e sad - diskriminacija,misLim da ne...a i ono maLo kvaLitetnih iz muškog roda pametno su na vrijeme otišLi....

_________________
SmileSmile......swe je reLatiwnoOo...nishta nie stwarnoOo....daj se spustite na zemLju.....SmileSmile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PAMTI PA VRATI!!
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hi,

evo i ja sam tu. Pa da ljudi i ja to kažem sve tamo štima osim par kokoši koje su jadne došle iz šupe i misle da znaju raditi ili ti voditi firmu.
Ha ha ha ha ha!!!!
Ja se još uvijek smijem tim guskama svaka im čast što imaju onu stvar tako se ponašati.
Svemu dodje kraj, vidjet ćete.
Ja isto mislim da ih treba prijaviti u potrošački, pa da se malo čuje o tome.
Evo jedna pametna od mene,
" Teško je letjeti s orlovima, kad radiš s guskama!!"
To sam ja čak imal i na zidu za njih, ali što da vam kažem one to nisu kužile da je to namjenjeno njima, čak su se na to smijale.
Eeeeeeeee svašta smijala sam se ja i takve vode firmu i ljude, to je stvarno žalosno.
Pozdrav guskama i neka ostanu tamo biti guske, a vi dragi moji koji tamo ne nalazite zadovoljstvo dajte otkaz.
Vjerujte u sebe!!
Vjerujte, vrijedite više, puuuuno više nego 5 kuna po odazivu.
Ja sam radila na telefonu i ja sam vodila ljude na telefonima i znam koliko vrijedite.
Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: