Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za 10 mjeseci autocestom od Osijeka do mora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la: ›
ionako svi koji idu u dalmaciju idu preko bosne tak da mi tih 2 kilometra do bosne nista ne znace


Ne slažem se, studija odjela logistike u mojoj firmi pokazala je kako kamion pun robe od Os-a do St-a dolazi minimalno 1 dan ranije autocestom kroz RH nego kad ide preko BiH. A već je jedan dan puno za time-critical robu.
Jednako je sa službenim putovanjima - jednostavno je manje gnjavaže (ok, gotovo ništa gnjavaže) potrebno za proći autocestu Os-St nego preko BiH...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
jednostavno je manje gnjavaže (ok, gotovo ništa gnjavaže) potrebno za proći autocestu Os-St nego preko BiH...

istina je.jest da košta malo više al ne da se usporediti vrijeme provedeno u autu auto putem s onim kroz bosnu.nedavno sam putova Os-Poreč i dođeš za 6 sati,uz poneki odmor.za put od Os do Dubrovnika - ista kilometraža - treba ti 10 sati.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.05.2008. 7:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la: ›
ionako svi koji idu u dalmaciju idu preko bosne


pa ne bih baš rekla...ja sam jednom samo išla do mora kroz bosnu i zaključila sam da tih par sto kuna uštede nije vrijedno mog života...kroz cijelu bosnu sam gledala da me ne ubije neki ludi bosanac u golfu koji ili ne zna prometna pravila ili ga nije briga za njih, a očito je bosna puna takvih likova...neka hvala, više ne idem onuda

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2008. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
lako je nama kroz ravnicu al Bosancima će trebat bar 20 god. da naprave svoj dio do mora.

Kako god bilo, njihov dio autoceste se gradi, polako i sigurno. Prošlog proljeća su imali 30 km iznad Sarajeva prema Zenici, a gradili su i novu dionicu. E sad, koliko je do dana današnjeg gotovo, treba otići i provjeriti.... ja možda za koji tjedan.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2008. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
ako cijene goriva nastave ovako rasti sumnjamda će itko koristiti tu autocestu

To su rekli i za cigarete kad je ono jednom bilo poprilično poskupljenje. A pazi... em što su skuplje, em što na njima hrvatskim književnim jezikom piše da su štetne za zdravlje, em što ti od njih smrdi iz usta kao iz kontejnera, smrdi ti kosa i odjeća na truleks...

Ja bih volio da je litra godiva 15 kn pa da nema toliko gužve u gradu . ali dakako, da to ne generira ostala poskupljenja ;-)

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je jadno kad ljudi ne mogu mrdnuti bez automobila
ja sve što se može propješačim
glupo je govoriti da će se posljedice kasnije osjetiti....

osijek još nije tako jako zahvaćen sa gužvama u prometu, osim nekih kritičnih ulica u određene sate....

samo da se izgradi još više biciklističkih staza


a cigarete
ju huuu
uskoro zakona o zabrani pušenja

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
To su rekli i za cigarete kad je ono jednom bilo poprilično poskupljenje. A pazi... em što su skuplje, em što na njima hrvatskim književnim jezikom piše da su štetne za zdravlje, em što ti od njih smrdi iz usta kao iz kontejnera, smrdi ti kosa i odjeća na truleks...


Jok, meni miris dima u kosi, odjeći i ustima baš cool.
No, o ukusima se ne raspravlja, jelte... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2008. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Jok, meni miris dima u kosi, odjeći i ustima baš cool.
No, o ukusima se ne raspravlja, jelte... Very Happy

Što jes - jes!

A tek kad kao faca i pol odeš na bronhoskopiju... pa kad venama poteku citostatici u petpostotnoj glukozi... a sestre trgaju uniforme i naskakuju na tebe Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
A tek kad kao faca i pol odeš na bronhoskopiju... pa kad venama poteku citostatici u petpostotnoj glukozi... a sestre trgaju uniforme i naskakuju na tebe Wink


E! Još dok ti glas poprimi seksi hrapavi ton, ovlaže se čim ga čuju!

No, da budem on-topic: od Osijeka do Splita mi treba kutija cigareta Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2008. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
No, da budem on-topic: od Osijeka do Splita mi treba kutija cigareta Smile

Meni 2 x 0,5l Studene od jabuke, velika porcija ćevapa negdje blizu Travnika i 10 eura korumpiranom djelitelju pravde pokraj ceste Smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
lako je nama kroz ravnicu al Bosancima će trebat bar 20 god. da naprave svoj dio do mora.

Kako god bilo, njihov dio autoceste se gradi, polako i sigurno. Prošlog proljeća su imali 30 km iznad Sarajeva prema Zenici, a gradili su i novu dionicu. E sad, koliko je do dana današnjeg gotovo, treba otići i provjeriti.... ja možda za koji tjedan.

prošli tjedan kad sam prolazio postavljali su naplatne kućice pa budi spreman izdvojiti još malo maraka za čari vožnje njihovim autoputem.dobra je dionica,brzo se vozi i začas si pred Sarajevom a onda kad uđeš u Kinesku četvrt...ajme majko!i puž te prestigne

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2008. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Misstake naravno da ne možeš shvatiti da netko ne može bez auta mrdnuti kad se ti prevrneš iz kreveta i na promenadi si Smile

parola većine je Hrvata je: "Nek imam za cigare, kavu i gorivo, a za hranu nije bitno!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2008. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
parola većine je Hrvata je: "Nek imam za cigare, kavu i gorivo, a za hranu nije bitno!"
Hrana? A što je to???? osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja jedva čekam da se završi ovaj dio od OS do DJ. Ostatak koristim slabo pa me ne sekira.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2008. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › Misstake naravno da ne možeš shvatiti da netko ne može bez auta mrdnuti kad se ti prevrneš iz kreveta i na promenadi si Smile

parola većine je Hrvata je: "Nek imam za cigare, kavu i gorivo, a za hranu nije bitno!"

čuj nije sve tako crno
po promenadi se može i trčati

a vidi ne možemo svi živjeti u gradu.... pučanstvo sa sela ipak treba prijevoz do stadiona

a bogme i kad se pobijedi treba po gradu malo vozikati i trubiti

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: